Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

T-żółw

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez T-żółw

  1. najważniejsze już masz no i fajny silnik a resztę można dołożyć, bo faktycznie skromnie ktoś skonfigurował auto
  2. ja też chyba pierwsze 5 lat kacetu przeczytałem ale po lekturze, nie mogłem odpuścić dwóch innych książek, klimaty warsiawskie są za***iste
  3. gratuluje noweg auta hmm.... myślałem, że takie auta to własnie na tory i inne szaleństwa a nie do stania pod kocem w garażu
  4. dzisiaj pierwszy raz ale na razie kiepsko mi idzie właśnie, Pablo, moicz pobiliście w ostatnich sezonowych 1:18 na torze TG SLS AMG?
  5. turdzi zapytaj tych co mieli albo mają BMW u mnie nic nie wibruje i w tych egzemplarzach co miałem okazję jeździć nic nie wibrowało
  6. przeczytaj te Boso, ale w ostrogach, Na marginesie życia, Pięć lat kacetu, tylko ostatnia jest o obozie ale wszystkie czyta się jednym tchem
  7. też tak myslę
  8. gratuluje zacnego dresowozu ma wszystko co bym chciał
  9. T-żółw odpowiedział(a) na maciekg temat w Lifestyle i Hydepark
    White Collar fajny ale tylko 1 sezon widziałem The Killing w kolejce do oglądania na FoxLife HD leci teraz fajny jeszcze jest Life On Mars świetny klimat lat 70'
  10. T-żółw odpowiedział(a) na maciekg temat w Lifestyle i Hydepark
    super serial 4 sezon się zaczął polecam jeszcze z obecnie lecących na FoxHD: Breaking Bad, nauczyciel odkrywa, że ma raka i zaczyna produkować metamfetaminę, klimat niezły Sons Of Anarchy - losy gangu motocyklowego w USA, niektóre sceny naprawdę mocne Life, tylko 2 sezony - historia policjanta niesłusznie skazanego na długie więzienie, jego śledztwo w tej sprawie po wyjściu z pudła przy okazji innych wątków, fajną ma partnerkę zawsze Heroes - 4 sezony
  11. na n RTL kanał 109 i nic nie trzeba płacić
  12. hmm.....jak pornosa opłata to huuj, i tak nie zapłącę za coś, co po 10 sek może się skończyć , a fan boksu ze mnie żaden , cena biletu na ćwierćfinał EURO 2012 to jest dopiero koszt
  13. fajna 3.0d i steptronic najlepsze połączenie
  14. końcówka emocjonująca była Brawo Kuba!
  15. delikatnie mówiąc kiepski pomysł z jedną dziurą pustą jeżdzić to tak jakby szczerbaty się do zdjęcia uśmiechał
  16. łooo matko, chyba trzeba byc ortodoksyjnym fanem audi, żeby porzucić 3.0 CR na rzecz "cudownego" 2.0 tdi nie mówię już o zmianie z AWD na FWD w dresowozie pewnie na runflatach jeździłeś , trzeba było na zwykłe opony zmienić. ....tak wiem, każdy ma swoje priorytety i potrzeby, miłej jazdy i gratuluje zakupu
  17. no trejler wymiata
  18. musi mieć nie ma Killzone 2 za 10 pln biorę
  19. co się loguje to Pablo GT5 katuje gratuluję złota
  20. b. fajne S4 nowa fela robi oko
  21. nagrywał filmik z działania czujnika deszczu i zmierzchu..o tym wówczas debata była
  22. Cycu , idż lepiej sprawdź czy nie zamontowałeś drugiego czujnika deszczu . Sprawdzę potem sprawdzę I hoooya. Idę o zakład, że nie sprawdziłeś. to przegrałes zakład bo nagrywał filmik tego samego dnia jak u niego byłem dlaczego nie wrzucił, tego nie wiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.