Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

T-żółw

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez T-żółw

  1. laik nie pozna różnicy co więcej byliby u nas klienci na takie auta
  2. no właśnie jak z tym online pass? są jakieś dodatkowe opłaty do tych 48 zł?
  3. 1. julo 2. Nosfer 3. 4. 5. Dawać bo do jutra jest z bonusem. ja też jak będzie 5 osób, bo nie mam aż tyle czasu na granie tylko skąd ja wezmę 13 GB wolnego dysku :gwizdanie:
  4. ja próbowałem ale słabiutko mi idzie fakt czasy na PS3 w porównaniu do iksklocka o niebo lepsze
  5. Orlen ON 5.37 Neste ON 5.26 ale kilka godzin później już 5.31 w domu już jednego dajsla się pozbyłem
  6. chyba chciałeś powiedzieć B5 starzej sie prezentuje
  7. większość 3.0 tdi nuuuuda za R8 spyder, S5, RS5, S3 i Q3 najśmieszniejsze, że za tygodniówki mogą takie auta kupić a tu jeszcze dostali za free
  8. a jak wyglądają zniszczenia auta w tej grze?..........oby nie tak jak zmiana biegów czy te ognie z Golfa R
  9. bierz 325, 328 albo 330 ci spalanie zbliżone do 320 a wrażenia z jazdy...wiadomo, że dużo lepsze
  10. nie mów, że jeszcze bierzesz więcej
  11. karwa narobiłeś mi smaka z jakiej to cukierni bo nie mogę odczytać
  12. T-żółw odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    :buahaha:
  13. nie widze lepszego rozwiązania niż V8 z automatem do cabrio biała skóra i bordo dach to już...za dużo dobrego auto :slina:
  14. nie tylko Ty
  15. czy to już działa? jak? działa, podczas wjazdu do pit stopu wyskakuje okno na którym wybierasz rodzaj opon i ilość paliwa i jest tam opcja "zawieś" jak wybierzesz zawieś to gra się zapisuje a Ty musisz wyłączyć gre i nie możesz robić nic więcej, później jak włączysz GT5 to od razu masz wznowienie wyścigu. Dzięki moicz, sprawdziłem teraz i faktycznie działa Oczywiście zanim zadałem pytanie sprawdzałem wszystko i np po wjeździe do pit stop nic się nie działo dlatego zadałem pytanie na Tsukubie 4 godzinnej jest OK a na 9 godz mam za niski level tzn 32 a potrzebny min 33 [br]Dopisany: 16 Październik 2011, 01:52_________________________________________________ Tez mam tak czasami Może za wolny net mam 1Mb ale jak miałem przez 3 miesiące 10 Mb to nie było takich akcji ale może to tylko przypadek i zalezy od czegoś innego? Nie znam się na tym, zapytaj dostawce internetu dlaczego tak sie dzieje.
  16. bo pewnie dymi, klekocze i nie jedzie a przebiegu nie zredukował?
  17. czy to już działa? jak?
  18. jest jest http://www.gtplanet.net/gran-turismo-5-spec-2-0-now-available/ pobierać
  19. fakt na Orlenie zwykły ON 5.09 taniej niż na Neste jechałem niedawno do Wrocławia i zauważyłem na trasie 2,89 zł za.........LPG
  20. :polew: Wojtek zamiast co tydzień recaro, nowe fele i inne pierdoły to....
  21. chyba C6 dla mnie ten szary pasek to tak...z d*py wyglada...ale ja się nie znam na tjuningu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.