Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

T-żółw

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez T-żółw

  1. fajnie byłoby bo grałem na pożyczonym egzemplarzu a gra jest KOX
  2. podjedź na stację i powiedz, że masz 4X4 + automat i powiedzą Ci czy zrobią przegląd na mojej najbliżej domu stacji robią 4X4 i automaty i nic nie podkładają pod koła tylko wprowadzają do kompa odpowiednie dane dotyczące napędu w moim dresowozie każde koło kręciło się osobno
  3. ładnie za***rdala
  4. Zależy na jakim ustawieniu skrzyni. Po mieście na S - 17l/100km Po mieście na D - 12l/100km W trasie udało się zejśc do 8l/100km na D i trasa to wartości niewiele wyższe od mojego dresowozu na S tak długo nie jeździłem, żeby podać konkretne dane fajny filmik
  5. ooo ładnie buczy standardowe 2.0 tfsi brzmi jak dajsel ale teraz malinka jak będziesz u oniaka daj znaka wpadnę obejrzeć i posłuchać
  6. T-żółw odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Inne marki
    o którym forum bmw piszecie? o tym największym BMW Klub Polska? bo jest ich sporo, chyba więcej niż audi fakt, że poziom wiedzy jest na tych forach mizerny a ci co wiedzą coś w temacie to chyba nie chce im się pisać
  7. T-żółw odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    uuuu to ceny modeli 2011 w manualu polecą w PL na łeb jak się ludzie dowiedzą
  8. jest a nawet są 2 sztuki na 1/4 finału na nowiutkim Stadionie Narodowym hhacek wylosował
  9. TT wygląda coraz lepiej
  10. podawaliście nr karty :?: nie, poza tym b. mało gram online i nic nie kupowałem w PSN baj dy łej zacząłem Lost Planet 2
  11. w każdym wyścigu jest określona ilość kierowców max jest 4
  12. potwierdzam Batman jest
  13. Pablo gratuluje ja zrobiłem 40 level ale na B-specu i jeszcze 24 h Nring został do zrobienia.
  14. wszystko malinka , oprócz napędu
  15. grał ktoś w History Great Battles: Medieval? jakie wrażenia?
  16. Dla mnie nadal wypas. dokładnie, gram od grudnia, ostatnio nawet mam więcej czasu niż wcześniej i nadal jest w co grać tej gry nie da się w weekend skończyć, co przy FPS jest normą, więc duży + dla GT5 ale faktycznie, jak napisał moicz, nabijanie pkt dośw. = jazda tych samych torów w kólko, żeby przejść do następnego levelu to porażka
  17. karwa chyba próbowałem już wszytkim Lambo jeżdzić z ograniczeniem do wymaganych w wyścigach PO nic popróbuje jeszcze, tylko teraz odpaliłem bspeca na wyscig 24h

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.