Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

T-żółw

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez T-żółw

  1. :decayed: to głownie iks-klockowcy marudzą piszą, że graj tylko z kokpitu ale zniszczeń to im brakuje
  2. wiem, a Malik chyba nadal sprawdza, co z tą wodą
  3. lol weekendu :polew: Fleja czas zmienic szkła acha i nie krytykuje FM, bo nie grałem karwa na swoje GT5 muszę poczekać jeszcze ;( aaaaa i SIO iks-klocki z tematu, bo śmiecicie tylko
  4. spokojnie, w zeszła zimę kobita u nas na wsi jezdziła mustangiem [br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 22:16_________________________________________________ :polew: karwa nie każdy potrafi się przyznac do tego, więc szacuenk kolego
  5. z czego rżysz
  6. Norbi miał na swojej 330d ramki klubowe
  7. 2.0 dajsel tyle pali w mieście nawet ciut więcej niż mój dresowóz, trasa mniej więcej to samo, ze wskazaneim, ze mój mniej kiblowate te motóry 2.0 tdi jednak
  8. tak poważniej, to żeby obiektywnie sie wypowiedzieć, to trzeba mieć dwie gry dłuższy czas swojego GT5 jeszcze nie mam, a w FM nie gralem, brak iks-klocka tak jak z autami, jak się samemu pojeżdzi to wiadomo czy fajne czy nie, a nie bo ktoś coś powiedział albo w necie napisali i jakieś oceny dali
  9. faktyczniie instalka 50 minut? karwa teraz sie nie oderwiesz od tego a pisali, że nie wyjdzie w tym roku a nawet w ogóle ta gra koledzy od iks-klocków
  10. w GT5 wszystko mozliwe
  11. hhacek dostal juz info Thank you for your order with .... We can confirm the item below have been sent to you. Gran Turismo 5
  12. jak masz kogoś w UK to teraz jest nówka na wyprzedazy za 12.99 F w tej cenie jest tez Batman Arham Assylum, Lost Planet 2, Prince of Persia, Just Cause 2, za 9.95 jest Assasin 1, Call of Juarez, Vancouver 2010 a Bioshock 2 za 8.95 czyli ceny za nowki w granicach 40-60 PLN
  13. Piotrek, tematu zawieszenia nie zgłębiałem, nie planuje gleby. Auto siedzi jak na 1 BE albo nawet niżej, więc dla mnie jest ok. Podobno do "x" niektóre części są droższe bo nie ma zamienników ale na razie, odpukać, nie miałem okazji, żeby to sprawdzić
  14. mój dresowóz pali mniej niż moje poprzednie B5 1.8tq wydaje 100 zł mniej na paliwo miesięcznie a mam chyba i tak najbardziej paliwożerną wersję bo to jest: -kąbi steptronic 4X4 zakładam, że 330d sedan w manualu z RWD może palić ok 2-3 litry mniej niż mój, co przy tych osiagach uważam za wynik rewelacyjny
  15. karwa a zwiajaka jak nie było tak nie ma zieleńce do roboty
  16. nie ma się co napinać, to tylko gra, a nerwusów wszędzie pełno to co mają powiedziec fani GNR, którzy czekali 15 lat na ich ostatnia płytę ja swojego preordera GT5 dostanę dopiero w połowie grudnia i jakoś z tego powodu nie płaczę czasu na granie coraz mniej, nowości nie kupuje bo w moim przypadku to całkowity bezsens, więcej niż 99 pln za gre nie dałem
  17. co za idiota z suva trafi kiedyś na swojego jak ludzie jeżdzą i parkuja to zobaczyłem dokładniej dopiero jak zacząłem z wózkiem z juniorem jeżdzić nic tylko pałę i lać kierowców
  18. buda b.fajna wyposażenie fajne silnik napęd ale właścicel rozumiem zadowolony
  19. 11:14 film nie najnowszy bo z 2003 ale fajny

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.