Treść opublikowana przez T-żółw
-
Gran Turismo 5
pszech bro udostępnij formułę GT jak masz to zrobię brakujący element w bspecu a i dzięx za redbulla
-
Gran Turismo 5
B spec dobry jak na L4 byłem, A spec nie miałem siły jeździć to B spec sam sobie jeździł nawet jak przysnąłem to nie było tragedii bo i tak czekało złoto na mecie faktycznie niektóre B spec nie są łatwe :gwizdanie:
-
Plz o głos na bryke nr.3 ............Dzieki wielkie cyce :)
Zdjęcie 9 (0%, 17 Głosów) Zdjęcie 8 (8%, 367 Głosów) Zdjęcie 7 (31%, 1 453 Głosów) Zdjęcie 6 (6%, 304 Głosów) Zdjęcie 5 (0%, 11 Głosów) Zdjęcie 4 (2%, 78 Głosów) Zdjęcie 3 (40%, 1 874 Głosów) Zdjęcie 2 (10%, 466 Głosów) Zdjęcie 1 (3%, 158 Głosów) Łączna liczba głosów oddanych: 4 728
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mały makaronik gratuluje
-
Gran Turismo 5
podpinam się pod prośbę słabe te sezonowe ale przynajmniej kasy nie trzeba było wydawać tylko się zarabiało
-
Plz o głos na bryke nr.3 ............Dzieki wielkie cyce :)
1859
-
Plz o głos na bryke nr.3 ............Dzieki wielkie cyce :)
1373 chyba wzieliśta się za głosowanie
-
Plz o głos na bryke nr.3 ............Dzieki wielkie cyce :)
948 sąsiad z tymi dresami to nie przesadzaj bo zacznę oddawać glosy na nr 7, mimo, że to za***iście badziewna fota
-
Plz o głos na bryke nr.3 ............Dzieki wielkie cyce :)
528
-
LED czy plazma
czytając Twoje opinie o plazmie i uwielbienie nad LED, to żaden z Ciebie fachowiec, tylko właśnie....TROLL
-
Porzucone auta w Dubaju
masz odpowiedz w linku przed fotkami długi
- Gran Turismo 5
-
[ALL B8] B8 Allroad
w takiej konfiguracji jak dla mnie auto marzenie
-
Gran Turismo 5
wśród moim znajomych z GT5, 2 ma samo złoto w licencjach moicz i hhacek ja powoli robię licencje na złoto moicz ja karwa przegapiłem sezonowe 1/2 tzn tylko w drifty się bawiłem
-
Gran Turismo 5
ja zrobiłem mam w tym szmelcwagenie ok 114 KM i trzeba faktycznie skrzynie biegów dobrze ustawić to spokojnie można wygrać za 3 podejściem zrobiłem, w zasadzie za drugim bo pierwsze jazdy w sezonowych jadę zawsze serią żeby poznac tor i zobaczyć jakie straty mam do pierwszego sezonowe 3/4/5 edycji wszystko na złoto zrobiłem, czekam na 6 edycję
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
tak piszecie o tym Terminatorze aż se go zamówiłem dobra cena za nówkę jest Batmana też zamówiłem w takiej samej cenie , demo mi się podobało aaa i ma dobre recenzje...co akurat mnie średnio interesuje, czy sie komuś gra podoba czy nie
-
Gran Turismo 5
na razie zrobiłem jeden endurance 60 okrążeń trochę nudne, kasy i doświadczenia nie ma takiej jak na sezonowych, więc szału nie ma jedyne co to tor można obcykać nieźle aaaa z ciekawostek, trzeba tankować i zmieniac opony
-
Gran Turismo 5
a gdzie go dawali??? a to spoko cena, terminatora moge zatem nówke łyknąć
-
Gran Turismo 5
eee tam pewnie jakiś małolat, wraca ze szkoły, zero obowiązków, siada i gra a potem spać od wczoraj nowe zawody otwarte w sezonowych, można kaskę i doświadczene podreperować karwa musiałem kupić tego szmelcwagena z 1942 za 625 tys, żeby pierwszy wyścig zrobić moicz za ile tego termnatora kupiłeś? bo w UK nówki są po 40-45 pln
-
Gran Turismo 5
przecież podsyłałem ci linka
-
Gran Turismo 5
hehe dlatego do weekendu muszę czekać 60 to na dzień dobry potem są dłuższe i podobno nie ma jak tego zasejwować, a trzymac odpaloną konsolę 24h to chyba niezdrowo
-
Gran Turismo 5
ktoś juz zrobił jakie wytrzymałościowe? bo jak widzę w pierwszym wyścigu 60 okrążeń to do weekendu musze z tym poczekać [br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 22:03_________________________________________________ moicz do roboty
-
Gran Turismo 5
fakt, można sobie statystyki poprawić jazda mitasubiszi IMevic czy jakiś tam, za***ista pod kątem wrażeń z pracy motoru
-
Paliwo w cenie 5zł/l - już niedługo na każdej stacji.
dużo narzekania na ceny paliwa ale ja jestem....zadowolony na mieście mniejszy ruch droga do i z pracy zajmuje mniej czasu średnie spalanie w styczniu spadło mi z 10,1 na 9.1 jak tak dalej pójdzie to może i 6 zł kosztowac to spalanie będę miał jak na trasie
-
Gran Turismo 5
moicz tzn bez videoporadnika