Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

T-żółw

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez T-żółw

  1. pszech bro udostępnij formułę GT jak masz to zrobię brakujący element w bspecu a i dzięx za redbulla
  2. B spec dobry jak na L4 byłem, A spec nie miałem siły jeździć to B spec sam sobie jeździł nawet jak przysnąłem to nie było tragedii bo i tak czekało złoto na mecie faktycznie niektóre B spec nie są łatwe :gwizdanie:
  3. Zdjęcie 9 (0%, 17 Głosów) Zdjęcie 8 (8%, 367 Głosów) Zdjęcie 7 (31%, 1 453 Głosów) Zdjęcie 6 (6%, 304 Głosów) Zdjęcie 5 (0%, 11 Głosów) Zdjęcie 4 (2%, 78 Głosów) Zdjęcie 3 (40%, 1 874 Głosów) Zdjęcie 2 (10%, 466 Głosów) Zdjęcie 1 (3%, 158 Głosów) Łączna liczba głosów oddanych: 4 728
  4. mały makaronik gratuluje
  5. podpinam się pod prośbę słabe te sezonowe ale przynajmniej kasy nie trzeba było wydawać tylko się zarabiało
  6. 1373 chyba wzieliśta się za głosowanie
  7. 948 sąsiad z tymi dresami to nie przesadzaj bo zacznę oddawać glosy na nr 7, mimo, że to za***iście badziewna fota
  8. czytając Twoje opinie o plazmie i uwielbienie nad LED, to żaden z Ciebie fachowiec, tylko właśnie....TROLL
  9. masz odpowiedz w linku przed fotkami długi
  10. pad
  11. w takiej konfiguracji jak dla mnie auto marzenie
  12. wśród moim znajomych z GT5, 2 ma samo złoto w licencjach moicz i hhacek ja powoli robię licencje na złoto moicz ja karwa przegapiłem sezonowe 1/2 tzn tylko w drifty się bawiłem
  13. ja zrobiłem mam w tym szmelcwagenie ok 114 KM i trzeba faktycznie skrzynie biegów dobrze ustawić to spokojnie można wygrać za 3 podejściem zrobiłem, w zasadzie za drugim bo pierwsze jazdy w sezonowych jadę zawsze serią żeby poznac tor i zobaczyć jakie straty mam do pierwszego sezonowe 3/4/5 edycji wszystko na złoto zrobiłem, czekam na 6 edycję
  14. tak piszecie o tym Terminatorze aż se go zamówiłem dobra cena za nówkę jest Batmana też zamówiłem w takiej samej cenie , demo mi się podobało aaa i ma dobre recenzje...co akurat mnie średnio interesuje, czy sie komuś gra podoba czy nie
  15. na razie zrobiłem jeden endurance 60 okrążeń trochę nudne, kasy i doświadczenia nie ma takiej jak na sezonowych, więc szału nie ma jedyne co to tor można obcykać nieźle aaaa z ciekawostek, trzeba tankować i zmieniac opony
  16. a gdzie go dawali??? a to spoko cena, terminatora moge zatem nówke łyknąć
  17. eee tam pewnie jakiś małolat, wraca ze szkoły, zero obowiązków, siada i gra a potem spać od wczoraj nowe zawody otwarte w sezonowych, można kaskę i doświadczene podreperować karwa musiałem kupić tego szmelcwagena z 1942 za 625 tys, żeby pierwszy wyścig zrobić moicz za ile tego termnatora kupiłeś? bo w UK nówki są po 40-45 pln
  18. przecież podsyłałem ci linka
  19. hehe dlatego do weekendu muszę czekać 60 to na dzień dobry potem są dłuższe i podobno nie ma jak tego zasejwować, a trzymac odpaloną konsolę 24h to chyba niezdrowo
  20. ktoś juz zrobił jakie wytrzymałościowe? bo jak widzę w pierwszym wyścigu 60 okrążeń to do weekendu musze z tym poczekać [br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 22:03_________________________________________________ moicz do roboty
  21. fakt, można sobie statystyki poprawić jazda mitasubiszi IMevic czy jakiś tam, za***ista pod kątem wrażeń z pracy motoru
  22. dużo narzekania na ceny paliwa ale ja jestem....zadowolony na mieście mniejszy ruch droga do i z pracy zajmuje mniej czasu średnie spalanie w styczniu spadło mi z 10,1 na 9.1 jak tak dalej pójdzie to może i 6 zł kosztowac to spalanie będę miał jak na trasie
  23. moicz tzn bez videoporadnika

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.