Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

T-żółw

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez T-żółw

  1. T-żółw odpowiedział(a) na piotrcar temat w Inne marki
    fura w RS nie ma napędu 4X4 więc i nie ma haldexa za to jest w opcji DSG
  2. zrobił ktoś złoto w sezonowych z Lambo? grałem raz na wszystkich trasach i zawsze na ostatnim miejscu :decayed:
  3. T-żółw odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Inne marki
    fajna faktycznie bmw, szczególnie moje, sporo twardsze niż audi z 1BE w audi miałem Potenzy i w bmw też mam RE 050 i jestem zadowolony a mojej żonie zdecydowanie lepiej jeździ się dresowozem niż audi w audi było jej średnio wygodnie a w bmw czuje się jak w domu no i steptronic robi swoje z wygodą jazdy
  4. zagadaj z hhackiem ma F1 2010 jazda nie jest łatwa bolidem w F1 :gwizdanie:
  5. zrobiłem 4 X złoto i ostatni srebro za ostatni wyścig jest 101500
  6. ja po lutowych urodzinach nic nie dostałem ;( jak dobrze pamiętam to konsolę odpaliłem dopiero po urodzinach
  7. ultimate ON wczoraj na Grójeckiej 5.30
  8. mi również bo w Batmana zacząłem grać
  9. karwa doświadczenie to konkret pkt kiedyś trzeba będzie te 24h wyścigi ciachnąć na A-specu
  10. ile kasy i doświadczenia zarobiłeś za ten wyścig?
  11. a to jeden uj jaki tor wyścig 24h na A-specu to killer dla mnie vettelem nie da się wszystkiego na B-specu zrobic
  12. 24h endurance N-ring na A-specu...podziwiam Pablo
  13. T-żółw odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    jak Mustang tak będzie faktycznie wyglądał w 2014 to zbieram do skarbonki
  14. ja mam Chrome i W 7 64 bit + urządzenie wielofunkcyjne HP i drukuje bez problemu z laptoka żona ze swojego laptoka z Vistą i Chrome też drukuje bez problemu z tego samego urządzenia
  15. fajne furka za kolejne FWD ale za 2.0T i s-tronic malik jakie wrażenia z jazdy automatem? na miasto za***ista opcja, pełen relax z jazdy.
  16. Pablo wyślij mi zaproszenie to cie dodam i będę śledził postępy w GT5 zaraz robię sezonowe z Lambo, nowe dodali wczoraj
  17. od jutra w SATURNIE NEED FOR SPEED SHIFT 2 UNLEASHED LIMITED EDITION GRA NA PS3 LUB XBOX 3 dodatkowe samochody 40 dodatkowych wyścigów w trybie kariery 179 pln
  18. pisałem dawno, że mam grę od grudnia, bardzo wczesny Mikołaj był moje ID jest ogólno dostępne tu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=95688.0

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.