Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RS reaktywacja :)


piotrcar

Rekomendowane odpowiedzi

Po sprzedazy audi przyszla kolej na cos nowego,z racji tego ze nowe audi mi sie nie podoba padlo na cos innego :evil:

MODEL: 2010,sedan

2.0 TSI MOC: 200KM

Wyposazenie to co w standardzie plus:

-czujniki cofania tyl,

-tempomat,

-alu felgi 18 Neptun,

-Coming home,

-czujnik deszczu,

-soundsystem,

-Radio bolero,

-xenony,

-kolo dojazdowe 16,

-podgrzewane fotele przod,

-light assistant,

-podgrzewane spryskiwacze.

Plany:

-nakladki na progi - zamowione,

-podstopnica z golfa gti - zamowione

-Columbus,

-kierownica multi,

-ciemne szyby,

-ramka grila w kolorze czarnym,

-po gwarancji turbo k04 wtryski z s3 plus intercooler oraz jakis wydech (planowane miedzy 320-350KM)

56878dfa3b3cd7cam.jpg

a21382e7b71ca8bbm.jpg

85744ca69e96b614m.jpg

0d4cd9281e200517m.jpg

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=193f1767a6505329

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki , powiem ci ze za***iste auto , dla mnie ma tylko jedna wade , nie ma haldexa takiego jak w S3 inaczej bym ja juz dawno kupil.No i potencjal na mody jest tu ogromny :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek za***ista to Szkodzitsa :decayed::kox: B6 zostało w Szwecji czy przytulił je ktoś z PL ?? Graty zakupu !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fura :kox:

dla mnie ma tylko jedna wade , nie ma haldexa takiego jak w S3

w RS nie ma napędu 4X4 więc i nie ma haldexa :)

za to jest w opcji DSG :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w RS nie ma napędu 4X4 więc i nie ma haldexa

no wlasnie wiem ze nie ma a szkoda dlatego nie kupilem a z checia bym kupil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odważny krok, przesiąść się na Skodę i szczerze powiem ,że po pierwszych komentarzach myślałem o ostrej krytyce, ale jak widać poczciwe chłopy u nas :polew:

Skodzina wykokszona - bardzo mi się podoba ta buda, szczególnie w kombi :good:

Ciekaw jestem jak to będzie jeździć na +300PD w ośce :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Szwecji zarobki skandynawskie a ceny europejkie wiec mozna sobie kupic nowe auto :( ale czemu akurat czerwony? lubisz ten kolor,fajnie ze nie kombi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwony za***isty, lepszy niż wszechobecny nudny czarny. Fajne autko, też kiedyś o nim myślałem szczególnie w połączeniu z DSG, ale kosztuje podobnie jak Golf GTI, a z tych dwóch wybrałbym VW. Są Skody z haldexem, ale nie RS'ki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b6 zostalo w szwecji.co z tego ze przesiadlem soie z audi na skode....b7 jest takie same jak b6,b 8 nie jest az takie ladne i ciasne w srodku.tak naprawde to skoda to jest to samo co vw.jak mial bym jeszcze raz wybierac to wybral bym skode.a czemu czerwony...wszyscy maja biale czarne lub niebieskie a ja chcialem cos innego.na zdjeciach czerwony nie wyglada zbyt dobrze,ale na zywo jest ladniejszy niz niebieski i czarny.kolega ma taka zrobiona na 340 KM i jezdzi juz z 2 lata i zadnych problemow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, ale z B6 na B7 sensu przesiadać by się nie było - Czeszka stanowi jakieś urozmaicenie i mi osobiście bardzo się podoba, a ten czerwony jeszcze jej dodaje zaczepnego charakteru :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b 8 nie jest az takie ladne i ciasne w srodku.

??? jest o wiele wiesze w srodku ( zwlaszcza z tylu ) od B6,B7.Ale wracajac do sednadobry wybor.Tez nie widze sensu przesiadania sie z B6 na B7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie skoda ma wiecej miejsca z tylu.probowalem i jedno i drugie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dane techniczne pokazuja co innego

skoda

http://www.autocentrum.pl/dane-techniczne/skoda/octavia/ii.html

audi

http://www.autocentrum.pl/dane-techniczne/audi/a4/b8.html

audi jest dluzsze,szersze i ma wiekszy rozstaw osi,zreszta octavia to chyba segment audi a3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz to sa tylko dane ale rzeczywistosc jest inna.wedlug mnie w audi jest wiecej plastiku.Jak bede mial chwile czasu to podjade i zmierze ilosc miejsca z tylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrcar - a jak to ogólnie jeździ w porównaniu do B6? Powiem szczerze, że chodziła mi po głowie RS'ka ale poprzednia buda - widuję czasem u siebie taką czarną (ale diesel) mocno posadzoną, przyciemnione szybki i na dużej feldze, tyle że w kombi i powiem, że jak na mnie to autko robi duże wrażenie :kox:

Ogólnie teraz przy zmianie auta zastanawiam się również nad mocnym benzyniakiem i w grę wchodzi właśnie RS, A4/A3 2.0 TFSI, Leoś/Golf/Scirocco 2.0 TFSI :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a4 mialo 1.8t i mialo 185KM

rs ma 2.0t i ma 200KM

roznica jest ogromna skoda odpycha sie 100 razy lepiej nic audi.mysle ze dostalem jakiegos bonusa.w lecie zrobie pomiar to zobaczymy[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 11:38_________________________________________________i dzwiek z wydechu jest super prawie jak v6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ogólnie prowadzenie, spalanie, itp - bo że za nowa na trzeszczenie i inne pierdoły to rozumiem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spalanie to nie wiem...jakos tego nie kontrolowalem.jak sprawdze to ci powiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna sztuka. Jedna z dwóch możliwych w pełni dobrych wersji tej Skodziny. Druga to oczywiscie Scout która bardzo przypadła mi do gustu. Jak na polskie warunki piekne auto które jest duzo tansze w eksploatacji od allroad-a i jest stosunkowo dobra alternatywa :good: a RS... musze przyznać że ładnie się wkręca :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...