Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

elmichalkw

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez elmichalkw

  1. Kurnik jako samochód do zarabiania hajsu miał być pojemny, niezawodny, ekonomiczny i jechać również w fatalnych warunkach pogodowych ciągając nawet czasem przyczepkę i to zadanie spełniał doskonale. A w środku gdzie ja jako kierownik spędzałem większość czasu i tak wygląda o niebo lepiej niż wszystkie inne terenówki z tej półki cenowej Od wyglądania to są inne sprzęty. Z braku laku zdecydowanie bardziej podoba mi się jakakiekolwiek 4x4 z ramą niż opatrzone van-owate cuś.
  2. Pany, furacz do opchnięcia. Gdyby coś ktoś gdzies to wiecie co robić. http://allegro.pl/suzuki-grand-vitara-xl-7-2-0-hdi-orurowanie-i4572917496.html
  3. Bardzo dobry pomysł, mi pasuje niedziela (tj 23.06 )
  4. Z chęcią się dołącze i nawet grilla załatwie ... oby termin pasował. Pogońcie mnie PW :-)
  5. Panie kolego.... chwila chwila To nie ten syf: 2009 Suzuki XL-7 - Tests, news, photos, videos and wallpapers - The Car Guide wyglądający jak połączenie diabła z motopompą ( czytaj SsangYoung) tylko ten: http://forum.avtoindex.com/foto/data/media/72/suzuki_xl-7_2005_1.jpg a to wg mnie zdecydowana różnica. Tamten to pseudo hamerykański badziew.
  6. Audi jest w dalszym ciągu pod strzechą, nie chciałem jej sprzedawać więc poratowała mnie mama kupując ją ode mnie... dobra z niej kobieta, musiała zrezygnować z tego co wcześniej chciała. Dzięki temu mam możliwość dziergania nią dla przyjemności w weekendy a na codzień jeździć bardziej pakowną i wielozadaniową gablotą. Nie wiem czy pamiętacie ale szukałem Multivana T4 FL bo to i do pracy i na wakacje. Oszukałem się dłuuugiii czas i nic.... W końcu pojawiła się ,,promocyjna" i bardzo rokująca oferta zakupu trochę innego wozu. No i łyknąłem Tak oto stałem się posiadaczem Suzuki XL7 z przebiegiem 50 tys km oraz udokumentowaną historią. Jest diesel, rama, reduktor, max wyposażenie (szpetne pseudo-drewno to jakaś tragedia) i odziwo twarde lecz nieskrzypiące plastiki. Czas pokaże czy to był dobry wybór.
  7. To nie znaczy ze się nie widujemy Tadzik co nabyłeś?? Jaki silnik, kolor, wyposażenie i cała reszta. Najlepiej jakieś zdjęcia czy cuś
  8. Spot na tygodniu <3 zdecydowanie najlepsza opcja. Polać mu Na coś takiego zdecydowanie piszę się cyklicznie od 15 paździerza w góre. Jak zwale... to możecie mnie przeciągnąć na lince ulicami miasta za furą Tak wiem... czas reakcji na posta mam zacny...
  9. elmichalkw odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    ło matulu, ładne ałłłłdi z Lipska:decayed: No proste
  10. Widzę autko z moich rodzinnych stron Kolega z Lipska? ^^
  11. Co za padaka? To fura mojego taty wszystko pięknie tylko silnik za mocny wariat i trzeba zmienić na ,,coś słabszego"
  12. Koledzy prośba... miejcie na uwadze: Seat Cordoba / FV/ /1.4 / Climatronic/1 właściciel (2510693037) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. może trafi się chętny, szczerze polecam to autko W przypadku pomocy przy sprzedaży przewidziana ,,prowizja " :>
  13. elmichalkw odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Koledzy prośba... miejcie na uwadze: Seat Cordoba / FV/ /1.4 / Climatronic/1 właściciel (2510693037) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. może trafi się chętny, szczerze polecam to autko W przypadku pomocy przy sprzedaży przewidziana ,,prowizja " :>
  14. Koledzy prośba... miejcie na uwadze: Seat Cordoba / FV/ /1.4 / Climatronic/1 właściciel (2510693037) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. może trafi się chętny, szczerze polecam to autko W przypadku pomocy przy sprzedaży przewidziana ,,prowizja " :>
  15. elmichalkw odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Koledzy prośba... miejcie na uwadze: Seat Cordoba / FV/ /1.4 / Climatronic/1 właściciel (2510693037) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. może trafi się chętny, szczerze polecam to autko W przypadku pomocy przy sprzedaży przewidziana ,,prowizja " :>
  16. Koledzy prośba... miejcie na uwadze: Seat Cordoba / FV/ /1.4 / Climatronic/1 właściciel (2510693037) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. może trafi się chętny, szczerze polecam to autko W przypadku pomocy przy sprzedaży przewidziana ,,prowizja " :>
  17. Koledzy prośba... miejcie na uwadze: Seat Cordoba / FV/ /1.4 / Climatronic/1 właściciel (2510693037) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. może trafi się chętny, szczerze polecam to autko W przypadku pomocy przy sprzedaży przewidziana ,,prowizja " :>
  18. Koledzy prośba... miejcie na uwadze: Seat Cordoba / FV/ /1.4 / Climatronic/1 właściciel (2510693037) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. może trafi się chętny, szczerze polecam to autko W przypadku pomocy przy sprzedaży przewidziana ,,prowizja " :>
  19. Koledzy prośba... miejcie na uwadze: Seat Cordoba / FV/ /1.4 / Climatronic/1 właściciel (2510693037) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. może trafi się chętny, szczerze polecam to autko W przypadku pomocy przy sprzedaży przewidziana ,,prowizja " :>
  20. elmichalkw odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Koledzy prośba... miejcie na uwadze: Seat Cordoba / FV/ /1.4 / Climatronic/1 właściciel (2510693037) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. może trafi się chętny, szczerze polecam to autko W przypadku pomocy przy sprzedaży przewidziana ,,prowizja " :>
  21. Koledzy prośba... miejcie na uwadze: Seat Cordoba / FV/ /1.4 / Climatronic/1 właściciel (2510693037) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. może trafi się chętny, szczerze polecam to autko W przypadku pomocy przy sprzedaży przewidziana ,,prowizja " :>
  22. Koledzy prośba... Miejcie na uwadze sprzęta: Seat Cordoba / FV/ /1.4 / Climatronic/1 właściciel (2510693037) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. może się trafi chętny. Szczerze polecam. Bym zapomniał... nie widział ktoś z Was jakiegoś ładnego VW Multivana wśród znajomych na sprzedaż? Najchętniej polift T4, ewentualnie T5.
  23. Shit! Sorry , okazało się, że mam wyjazd służbowy cały weekend ;/ Może inni...?
  24. Jes of kors men, bat... łen?
  25. Zapowiada się elegancko.... będę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.