Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Jakie są ceny regeneracji maglownicy ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Też niestety leci mi płyn z maglownicy.

I dopiero wchodze w ten temat,jak to wygląda cenowo ile kosztuje regeneracja?

a ile używany magiel,ile nowy i czy lepiej regenerowac czy wymienic na używke ale jak troche podzwoniłem po szrotach to bardzo chodliwy towar.

Za nowy magiel w sklepie kszykneli koło 3 tyś.

czy wiecie może gdzie dobrze regeneruja na mazowszu?

bo może mam złe informacje.

pomocy ! :mysli:

Opublikowano

Było juz troche na ten temat musisz poszukać :wink4: osobiście wolał bym zregenerować niż kupić używkę,bo nie wiadomo ile Ci ta uzywana wytrzyma :no: a na regenerowaną masz jakąś gwarancje - 12 miesięcy koszt w granicach 600 - 900 zł w zależności od warsztatu itp + ew montaż - demontaż no i oczywiście zalecana wymiana płynu wspomagania :good: jak lubisz majstrować przy aucie to zaoszczędzisz pare gr i sam zdemontujesz maglownicę.Jak wymienić przekładnie kierowniczą znajdziesz tutaj : http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t23007.0.html;highlight=maglownicy :hi:

Opublikowano
  • Autor

byłbym wdzięczny za pomoc :good:

Opublikowano

ja dałem 1000. W tym robota, regeneracja magla, płyn, zbieżność. Samochód 4 dni w warsztacie, bo się okazało że założony magiel cieknie i zregenerowali mi ori i go z powrotem założyli.

Opublikowano

po demontarzu magla zbierzność obowiązkowa.Myślę ze demontaż maglownicy nie jest mocno skomplikowany i jeśli ma się kanał to bez problemu można ją samemu zdemontować :good: no i złotówki zawsze zostaną w kieszeni :przebiegly:

Opublikowano

za samo uszczelnienie maglownicy trzeba zapłacić ok 500zł a za regenerację wołają ok 1000zł

Opublikowano

Ja za regenerację samą zapłaciłem ok. 700zł, ale i tak łączny koszt wyniósł 1800 :wallbash: Ale to była wymiana całego układu kierowniczego.

Opublikowano
  • Autor

Ja właśnie dziś oddaje swojego dziadka na regeneracje magla 650 zł + wyjęcie, włożenie,geometria ok 200 zł okolice Otwocka. Ale może cały zabieg trwać około tygodnia.

Zobaczymy jak zrobią to ćos napiszę a i do tego 2 lata gwarancji na to ciekawe? :mysli:

Opublikowano

Ja właśnie jestem po takiej operacji. Koszt regeneracji to 550 zeta + robota, płyn i końcówki drążków przy okazji wyszło jakieś 900 zeta.

Gwarancję dostałem na 12 miesięcy. Regeneracja trwała 3 godziny i wymiana też jakieś 4 w sumie.

Opublikowano

ja za regenerację magla zapłaciłem 800zł w zakładzie, który regeneruje dla Szewczyka...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.