Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Garwolin i okolice spot........

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Postaram sie być :good: .Tecso to to pierwsze od Lublina? Bo tam macie chyba 2 jak sie nie myle :mysli:

nie to drugie :wink4: pierwsze od wawy :decayed: a to dlatego żebyście sobie mogli obwodnicą śmignąć :naughty:

eeee mi to bez róznicy bo i tak jeżdze na nie wystrojonej turbince wieć nie moge butować :tongue4:

Opublikowano

Witam serdecznie :hi:

Przepraszam że przeszkadzam, ale jak zwykle mam kilka spraw :)

Zbieram zamówienia na kolejną turę polarków męskich,

jeżeli ktoś reflektuje to:

>> KLIK <<

Pojawiły się również w ofercie t-shirty dziecięce:

>> KLIK <<

A także damskie koszulki - nowy fason:

>> KLIK <<

Zapraszam również do udziału w ankiecie - wybieramy nowy kolor męskich t-shirtów:

>> KLIK <<

No i przy okazji :) Zbieram fotki na marzec w konkursie na najładniejsze zdjęcie A4 na forum:

>> KLIK <<

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam Wszystkich :)

Opublikowano

Spocik aktualny??? bo jakos nikt sie nie udziela na wątku :mysli: będziemy we dwóch ja + janjazda :naughty:

Opublikowano
  • Autor

aktualny :wink4: ja będę a reszta to nie wiem (zero odzewu :kwasny:)

Opublikowano

aktualny :wink4: ja będę a reszta to nie wiem (zero odzewu :kwasny:)

To najwyzej bedzie nas trzech :tongue4:

Opublikowano

4- czerwony szerszeń w gotowości :a4fan: :a4fan:

Opublikowano

4- czerwony szerszeń w gotowości :a4fan: :a4fan:

No już lepiej :good:

Opublikowano
  • Autor

to będzie czterech :kox:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 11:05_________________________________________________było pięciu :naughty:

podziękowania dla sąsiadów za odwiedziny :kox:

Opublikowano

Spocik jak najbardziej udany :good:

garwo.th.jpg

Opublikowano

no dzięki panowi, teraz widzimy się u nas :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Franiu dzięki za legalizacje :naughty::kox:

Opublikowano

spoko, mogłem wcześniej to i chłopaki z Ryk by mieli. Widziałeś jaka za***ista foteczka, całe szczęście, że czerwone cacuszko na pierwszym planie to i zdjęcie lepiej wygląda :naughty::kox:

Opublikowano
  • Autor

jasne :tongue4: przecież widać ze ten szerszeń stoi oddzielnie :gwizdanie:

a chłopaki... to następnym razem się ich wtajemniczy :kox:

Opublikowano

A to my o czymś niewiedzieliśmy :chytry::naughty:

Opublikowano

a tak na sam koniec wynikło, ale na pewno Was nie minie :cool1:

Opublikowano

Hmm Policja do was zajechała czy co :mysli: Bo cos krzyniek o legalizacji wspomniał wyzej, czyżby kontrola gaśnic na parkingu Tesco :naughty::polew:

Opublikowano

już nie straszne im kontrole, po prostu zalegalizowałem parę gaśnic :naughty:

Opublikowano

już nie straszne im kontrole, po prostu zalegalizowałem parę gaśnic :naughty:

i wszystko jasne :decayed: ja to nawet nie wiem czy moja jest zalegalizowana :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

i wszystko jasne :decayed: ja to nawet nie wiem czy moja jest zalegalizowana :przebiegly:

pewnie jest :naughty: tak jak i moje dwie były :gwizdanie: [jakieś 4 lata temu] :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.