Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Garwolin i okolice spot........

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No ja moge zjechać ale nie wiem czy reszta ode mnie w ogóle jest :no:

to może na za tydzień się umówimy większą ekipą?

Za tydzień mnie nie ma, za dwa jak już :good: Armistead'owi moze juz zrobia fure wiec pewnie we 2 byśmy przyjechali moze jeszcze Janjazda dał by rade :mysli:

Opublikowano
  • Autor

No ja moge zjechać ale nie wiem czy reszta ode mnie w ogóle jest :no:

to może na za tydzień się umówimy większą ekipą?

Za tydzień mnie nie ma, za dwa jak już :good: Armistead'owi moze juz zrobia fure wiec pewnie we 2 byśmy przyjechali moze jeszcze Janjazda dał by rade :mysli:

no to wstępnie ustawiamy się na niedzielę 30 maja, tak ?
Opublikowano

No ja moge zjechać ale nie wiem czy reszta ode mnie w ogóle jest :no:

to może na za tydzień się umówimy większą ekipą?

Za tydzień mnie nie ma, za dwa jak już :good: Armistead'owi moze juz zrobia fure wiec pewnie we 2 byśmy przyjechali moze jeszcze Janjazda dał by rade :mysli:

no to wstępnie ustawiamy się na niedzielę 30 maja, tak ?

:good:

Opublikowano
  • Autor

No ja moge zjechać ale nie wiem czy reszta ode mnie w ogóle jest :no:

to może na za tydzień się umówimy większą ekipą?

Za tydzień mnie nie ma, za dwa jak już :good: Armistead'owi moze juz zrobia fure wiec pewnie we 2 byśmy przyjechali moze jeszcze Janjazda dał by rade :mysli:

no to wstępnie ustawiamy się na niedzielę 30 maja, tak ?

:good:

ok :wink4:
Opublikowano

Dobra, jak będę miał zrobione auto to będę.

Teraz idę się pomodlić żeby mi jutro odpalił.

Mam nadzieję, że albo zamiękły przewody albo rozładował się akumulator i jutro wszystko będzie dobrze ;(

Opublikowano

Witam :> nie pojawialem sie jeszcze tu na formu.. mam rodzinke nie daleko garwolina to moze i ja wpadne 30maja:) piszcie ile bedzie ludzi jak cos. pzdr

Opublikowano

Witam :> nie pojawialem sie jeszcze tu na formu.. mam rodzinke nie daleko garwolina to moze i ja wpadne 30maja:) piszcie ile bedzie ludzi jak cos. pzdr

Z tobą napewno 3 :decayed: ale poprzednio mało kto sie odzywał a na spota zjechało 5 osób, tym razem moze być wiecej, ode mnie jak dobrze pójdzie to 3 autka wpadną :wink4:

Opublikowano

to ja pogadam jutro na spocie z chlopakami to moze ktos bedzie jeszcze chetny.. tez wiele zalezy od pogody.. ale do 30mam nadzieje ze sie poprawi :)

Opublikowano

to ja pogadam jutro na spocie z chlopakami to moze ktos bedzie jeszcze chetny.. tez wiele zalezy od pogody.. ale do 30mam nadzieje ze sie poprawi :)

:good:

Opublikowano
  • Autor

to ja pogadam jutro na spocie z chlopakami to moze ktos bedzie jeszcze chetny.. tez wiele zalezy od pogody.. ale do 30mam nadzieje ze sie poprawi :)

:good:

miejmy nadzieję :wink4:
Opublikowano

Pany, jutro lece trasą Zamość-Lublin-Ryki-Garwolin-Warszawa-Pruszków.

Jak sytuacja na drodze? (powódź?)

To, że zamknęli Wał Między. to wiem...

Opublikowano

Pany, jutro lece trasą Zamość-Lublin-Ryki-Garwolin-Warszawa-Pruszków.

Jak sytuacja na drodze? (powódź?)

To, że zamknęli Wał Między. to wiem...

nie wiem jak odcinek Zamosć-Lublin ale reszta to bez problemu przejezdna :good: Robisz postój na Rykach :mysli::naughty:

Opublikowano
  • Autor

Pany, jutro lece trasą Zamość-Lublin-Ryki-Garwolin-Warszawa-Pruszków.

Jak sytuacja na drodze? (powódź?)

To, że zamknęli Wał Między. to wiem...

nie wiem jak odcinek Zamosć-Lublin ale reszta to bez problemu przejezdna :good:

tutaj wszystko ok
Opublikowano

Pany, jutro lece trasą Zamość-Lublin-Ryki-Garwolin-Warszawa-Pruszków.

Jak sytuacja na drodze? (powódź?)

To, że zamknęli Wał Między. to wiem...

nie wiem jak odcinek Zamosć-Lublin ale reszta to bez problemu przejezdna :good:Robisz postój na Rykach :mysli::naughty:

Jak coś to bedę dzwonił - odpowiednio wcześniej naturlich :rolleyes:

Opublikowano

Pany, jutro lece trasą Zamość-Lublin-Ryki-Garwolin-Warszawa-Pruszków.

Jak sytuacja na drodze? (powódź?)

To, że zamknęli Wał Między. to wiem...

nie wiem jak odcinek Zamosć-Lublin ale reszta to bez problemu przejezdna :good:Robisz postój na Rykach :mysli::naughty:

Jak coś to bedę dzwonił - odpowiednio wcześniej naturlich :rolleyes:

:good:

Armisteada wyciągne jeszcze :naughty:

Opublikowano

Zależy od pogody:

Jak bedzie słonecznie to pies pobiega sobie z żoną,

jak będzie deszcz... to będę cieszył się, że mam Q i jechał dalej

:decayed:

Opublikowano

Zależy od pogody:

Jak bedzie słonecznie to pies pobiega sobie z żoną,

jak będzie deszcz... to będę cieszył się, że mam Q i jechał dalej

:decayed:

:polew: :polew:

Opublikowano

Zależy od pogody:

Jak bedzie słonecznie to pies pobiega sobie z żoną,

jak będzie deszcz... to będę cieszył się, że mam Q i jechał dalej

:decayed:

:polew: :polew:

:naughty:

W ciąży jest i ruchu potrzebuje :>

Jak już będzie nas 3 to może dałoby radę zlecieć się na jakiejś stacji z dobrą kawą...? (BP)

:gwizdanie:

Opublikowano

Zależy od pogody:

Jak bedzie słonecznie to pies pobiega sobie z żoną,

jak będzie deszcz... to będę cieszył się, że mam Q i jechał dalej

:decayed:

:polew: :polew:

:naughty:

W ciąży jest i ruchu potrzebuje :>

Jak już będzie nas 3 to może dałoby radę zlecieć się na jakiejś stacji z dobrą kawą...? (BP)

:gwizdanie:

Damy rade BP jest przed Rykami od strony Lublina :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.