Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Garwolin i okolice spot........

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie i zapraszam do zakupu Kalendarzy klubowych 2010r .Wszystkie informacje znajdziecie w tym wątku ====> http://www.a4-klub.pl/smf/kalendarze_scienne_2010_najladniejsze_zdjecia_a4_zapisy-t111315.0.html .Pozdrawiam :hi:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

WItam! :hi: Przepraszam ze pisze w tym wątku ale lepszego chyba nie znajde.. znalazłem ciekawą oferte z Garwolina co prawda Passat ale w gre wchodzi też A4.. czy moze ktoś zna to auto? ew mógłby podjechać i zobaczyć co i jak? http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11832362 byłbym bardzo wdzięczny. :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

dobry wątek :wink4:

ja nie za bardzo mam czas, może któryś z chłopaków

Opublikowano

nie licha historia: czerwony bolid lub czerwone majtki bo tak był też nazywany przeszedł do historii, pzdr :hi:

Opublikowano
  • Autor

uwaga dziś spot spontan ok 16-stej :naughty:

Opublikowano

uwaga dziś spot spontan ok 16-stej :naughty:

chyba :gwizdanie:

:tongue4:

Opublikowano
  • Autor

czyli ze spontana nici ...

Opublikowano

Garwolin----Proponuję spot. A4 mam dwa miesiące. Posiadam VAG-a OBDII i laptopa, chętnie wymieniłbym się doświadczeniem na temat diagnozowania. Wszystkie inne tematy również. Proponuję termin 29.03.2010r godz 17.00. Miejsce : zjazd z obwodnicy na Garwolin od strony Lublina ----stara prawie nieczynna trasa warszawsko-lubelska dojazd z ronda w kierunku Mierziączka i 200m za rondem w prawo. Leszek

Opublikowano
  • Autor

kolego spoty jak są to masz w pierwszym poście napisane gdzie :cool1: [nie będziemy stać na drodze żeby nam ktoś w doopsko wjechał itp ] jedyne co możesz proponować to termin :naughty:

niech zgadnę skąd taka lokalizacja hmm .... tam masz bliżej niż pod tessco na drugą stronę Garwolina.

Opublikowano

Krzyniek nie masz znajomości terenu. Również źle zgadujesz. Z postów wynika, że Tesco cieszy się zainteresowaniem wielkim od dwóch lat, owocnych spotkań.

Odwołuję propozycję żeby ktoś komu ................

Pojadę do Warszawy tam nikt nikomu nie wjeżdża.

Opublikowano

Krzyniek nie masz znajomości terenu. Z postów wynika, że Tesco cieszy się zainteresowaniem wielkim od dwóch lat, owocnych spotkań.

Odwołuję propozycję żeby ktoś komu ................

Pojadę do Warszawy tam nikt nikomu nie wjeżdża.

Heheh krzyniek ma trudne dni :polew: :polew: :polew:

Jak cos to u nas w Rykach są czasem też spoty na 3-6 autek :hi:

Opublikowano

Dzięki za Ryki jak będzie spotkanie proszę o podanie terminu i miejsca a krzyniek woli zakupy w Tesco widać ma bliżej a 5km to daleeeeeeeeeeeeeka droga.

Opublikowano

Dzięki za Ryki jak będzie spotkanie proszę o podanie terminu i miejsca a krzyniek woli zakupy w Tesco widać ma bliżej a 5km to daleeeeeeeeeeeeeka droga.

Spoko co jakieś 2-3tyg chłopy mają cisnienie żeby cos zrobić, wiec obserwuj

http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_lry-t55793.1545.html

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za Ryki jak będzie spotkanie proszę o podanie terminu i miejsca a krzyniek woli zakupy w Tesco widać ma bliżej a 5km to daleeeeeeeeeeeeeka droga.

kolego zluzuj poślady :cool1: ja do Garwolina mam 20km, a spoty to tak jak piszesz próbuję organizować od dwóch lat przy tessco z racji tego że przejezdni (kowi & spółka i inni :kox:) mają łatwo trafić a że miejscowi co mają te 5km nie raczą się pofatygować to już nie moja wina, także Twoje uwagi są nie na miejscu.

tak wal na wawę tylko żebyś się nie zdziwił :polew: :polew:

Opublikowano

Zapraszamy na spoty w Warszawie :good:

Jak co tydzień tak teraz najbliższy wtorek spot odbędzie się we wtorek o godzinie 19 na Torwarze :hi:

Opublikowano

Pojadę do Warszawy tam nikt nikomu nie wjeżdża.

wpadaj :gwizdanie:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Pany z Garwolina moze jakis spotkens na weekendzie :gwizdanie:

:mysli:

Opublikowano
  • Autor

to co może jutro :) ?

Kowi wpadniecie ?

Opublikowano

No ja moge zjechać ale nie wiem czy reszta ode mnie w ogóle jest :no:

Opublikowano
  • Autor

No ja moge zjechać ale nie wiem czy reszta ode mnie w ogóle jest :no:

to może na za tydzień się umówimy większą ekipą?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.