-
Nagar tłoki
Witam Proszę o pomoc opinie przeczyścilłem trochę tłoki ale dalej taki nagar został czy muszę je doczyścić jeszcze czy mogę tak jeździć ? 1.8 avj 330 tys lpg bez kata świece tak wyglądają - założyłem nowe trochę oleju bierze ok 100 na 1000 km
-
Logi b6 avj
przem8 zerkniesz na logi ? z n75 się uporałem - kabel był urwany dlatego nie działał Log #607090 LOG.TUNEZILLA.COM Log #607092 LOG.TUNEZILLA.COM Log #607093 LOG.TUNEZILLA.COM
-
Logi b6 avj
Tak podłączony ale chyba padł to był zsmiennik 2 lata temu wymieniony po wymianie odezwę się
-
Logi b6 avj
Przem8 próbowałem przez strone z logami ale wyskoczył jakiś błąd nie wiem dlaczegonie robie nikomu pod górkę chce tylko pomocy bo mam problem Wymienię n75 i zrobię logi jeszcze raz
-
Logi b6 avj
a tez też są w trybie awaryjnym ? LOG-01-002-033-xxx.CSV LOG-01-003-020-xxx.CSV LOG-01-115-118-xxx.CSV
-
Logi b6 avj
jest jakis problem z linkiem wklejam załączniki LOG-01-002-033-xxx.CSV LOG-01-003-020-xxx.CSV LOG-01-115-118-xxx.CSV
-
Logi b6 avj
witam przeanalizuje ktoś logi ? mam problem z mocą ale też wyskoczył mi bład n75- to pewnie będzie przyczyna ? 115,118 Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum 3,20 Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum 2,33 Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
-
Przepływomierz b6
Witam Ostatnio zauważyłem brak mocy mam obd da sie z tego odczytac czy muszą być logi? może byc problem z przepływką lub sondą? Sondę wywalal mi błąd już wcześniej bo nie ma kata ale wszystko ładnie chodziło
-
Ciężko zapala
Problem rozwiązany wtryski benzynowe lały po wymianie jest ok
-
Ciężko zapala
Tak ubywało już wcześniej tylko nie wiem gdzie sprawdzalem testem czy to uszczelka pod głowica ale wyszło że nie W załączniku zdjęcia z vaga i swiec po 15 tys Ten czujnik cieczy gdzie sprawdzę?
-
Ciężko zapala
Ciężko zapala na zimnym dlugo kręci zanim zapali przy tym czuć paliwo i dymi na bialo - jakies ponysly co moze byc?
-
Sonda lambda a falujace obroty
-
Sonda lambda a falujace obroty
Witam Potrzebuje pomocy od jakiegoś czasu falują mi obroty nie jest to duże ale denerwuje głównie po zapaleniu na zimnym pytanie czy to może być od sondy bo wyskakuje błąd ( kata nie ma jest downpipe) błąd w załączniku ktory wyskakuje Czyściłem też przepustnice i po tym głównie się to pojawiło czy mogłem coś zepsuć? Swiece wymienione 15 tys temu zdjęcia w załączniku cewki też dobre.
-
Swiece zapłonowe wymiana
Ok dzięki panowie jeździć aż padnie ?
-
Swiece zapłonowe wymiana
Ok dzięki a wodorowanie warto czy nie ma sensu podobno usuwa nagar?