Treść opublikowana przez Delta
-
Wymiana pompy paliwa w Audi A4 B6 1.8T quattro
Witam, chciał bym podziękować, bardzo przydatny temat, dobrze wytłumaczone i pokazane. Dziś na podstawie tego posta zrobiłem pompę w 1.8 ADR i w sumie to przez przypadek okazało się że pompka tej samej firmy co w poście i u mnie zawitała Dzięki jeszcze raz, Pozdrawiam
-
A4 B5 1.8 95
ale przyznać trzeba że autko trochę hmmm nietypowe?
-
A8 D2, czyli drugi większy brat :)
jak ja kocham te samochody piękna sprawa, sam się przy wiośnie rozglądam za takim bo to nie ma co się zastanawiać
-
Naprawa Pompki centralnego zamka
Jeśli ktoś potrzebuje pomocy przy naprawie pompki w sposób taki jak w temacie to służę pomocą i poradą
-
Audi A4 Avant Perła :)
powiem szczerze że po 2 latach jeżdżenia 1.8 125kM to już to mnie nudzi i chce się więcej kuni także 1.6 to jak dla mnie o wiele za mało dla kombiaka :/ aaale każdy jeździ czym chce
-
A4 Tybera - AirRide | US | JR11 | Recaro.
kozak wygląd
-
[a4 1.8t AJL] zwykły Avanturnik
ładny środek i co mnie dziwi że Janusze handlarze nie poskąpili nawet klucza do kół? rzadkie widoki
-
[B5 AFN++] Żółty avant w S4
magicy są wszędzie, abyś nie trafił na tych początkujących bo różni bywa haha ładny kolorek ale te S4 coś mi nie pasuje do diesela, ale to tylko moje zdanie koła większe zrobią straszną robotę w wyglądzie
-
Dziurawa chłodnica, da się naprawić?
no w sumie tak, na początku też myślałem że to uszczelka bije ale nie wywalało płynu ze zbiorniczka i wgl nie było żadnych podstaw żeby było to to. Dzięki, więc czeka mnie wymianka
-
Dziurawa chłodnica, da się naprawić?
Witam. od pewnego czasu ubywa mi płynu z chłodnicy, przepatrzyłem cały układ i okazało się że to chyba najgorsze co może być, cieknie centralnie z prawego boku chłodnicy. Da się to jakoś naprawić, załatać? widziałem jakieś proszki które się wsypuje do płynu i uszczelniają ale kolega mi już odradził bo można biedy narobić sobie tym. Jakieś pomysły?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
w chełmie coś jest ale nie wiem jak się nazywa
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
haha łódka lubi pływać
-
Listwy środkowe na drzwi - dostępność
właśnie zauważyłem aledrogo itd nic nie pomaga, może znajde jakiegoś rozbitka albo spalony jakiś to wyłuskam w dobrym pieniądzu chociaż też w to wątpię
-
Przerobienie przedlifta na polifta
tak też właśnie coś czułem :/
-
Przerobienie przedlifta na polifta
a podłożę się pod temat, kupiłem błotniki litf i chce je do przedlifta wsadzić ale problem z listwą środkową bo w liftach jest szeroka da się to zrobić tak żeby było git? trzeba wsadzać w całe auto listwy szerokie czy bez lipy wejdzie wąska w ten błotnik?
-
Listwy środkowe na drzwi - dostępność
witam! podczepię się po temat. kupiłem ostatnio błotniki poliftowe do przedlifta. i problem taki że listwa środkowa jest właśnie szeroka w tych błotnikach da radę bez problemu zmienić ją na tą wąską? czy w całym aucie trzeba zmieniać na te szerokie?
-
Elektryczne szyby nie działają
powinno się je dać odkręcić śrubkami małymi, mikrostyk kosztuje jakies 6zł także nie ma problemu w dokupieniu
-
Elektryczne szyby nie działają
też mi się wydaje że to mikrostyk u Ciebie
-
Audi A8 D2 kto mi coś opowie o silniku 2.8?
oo i fajnie, a tako jeśli chodzi o utrzymanie, naprawy itd? dużo kosztują więcej od B5 np? z Gazem słyszałem że w 15 litrach się spokonie mieści i też jakbyście mogli coś powiedzieć o tym
-
Elektryczne szyby nie działają
już jest wszystko git, pompka zrobiona i działa wszystko
-
Audi A8 D2 kto mi coś opowie o silniku 2.8?
Witam! Mam w planach zakupić Audi A8 z silniczkiem 2.8 . Może mi ktoś coś o nim opowiedzieć? jak znosi gaz? jak się prezentuje itd? może ktoś mi go zechce wybić z głowy opowiadać, chętnie posłucham!
-
lusterka zewnętrzne w chrom
no właśnie, lepiej zrobić samemu bo tamto to chiński szit moim zdaniem
-
lusterka zewnętrzne w chrom
Witam! wiele osób ma lusterka w kolorze chromu i tu pytanie, jak to malować? wystarczy spray w kolorze, podkład i tyle? a może jest taki plasti-lak?
-
Naprawa Pompki centralnego zamka
raczej przewodów, w pompce jako tako nie ma zbytnio gdzie być nieszczelności
-
Naprawa Pompki centralnego zamka
właśnie o to chodzi że ja mam taką na dwa wloty i te golfowe są mniejsze, ale coś się zaradzi git Panowie wsadzony silniczek z wirnikiem z pompki golfa 3 i jak narazie śmiga Mocno przydatne wskazówki, dzięki