Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Delta

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Delta

  1. Witam! Planuje zakup jakichś alusków 17 ale niestety moje autko tak nisko siedzi na ziemi że trzeba będzie je podnieść i prawdopodobnie to wiąże się z wymianą amortyzatorów itd. jakie byście polecali amorki ze sprężynami do felg 17 żeby ładnie to wyglądało? dodam że chciałbym jeszcze dać delikatne dystanse do kółek. czy jeśli się okaże że jakiś geniusz (poprzedni właściciel auta) pokroił tylko sprężyny to wystarczy wymiana sprężyn czy trzeba wszystko wyciągać? Pozdrawiam
  2. Delta odpowiedział(a) na Delta temat w 1.8
    ehhh i tego się bałem :/
  3. Delta odpowiedział(a) na Delta temat w 1.8
    w sensie trzeba przerabiać albo dokupować nowe pasujące?
  4. Delta opublikował(a) temat w 1.8
    Witam! Wymieniał ktoś silnik ADR na APT? czytałem że niby przeszkód nie ma ale wolę się poradzić. Co sądzicie?
  5. nierówne ciśnienie w cylindrach (w drugim tylko 7), pierścienie do wymiany itd, lista długa, naprawa nieopłacalna
  6. ok, pojadę do mechanika i obgadam to z nim i dam znać jeśli coś nowego wyjdzie, ale prędko to nie będzie bo teraz niestety nie mam czasu żeby to zrobić. Dzięki za pomoc sprawa zakończona. od czujnika były oderwane 2 z 4 kabelków, przylutowane zabrały szarpanie w niepamięć, gorzej ze skokami obrotów i resztą nieprzyjemności. Czeka mnie wymiana silnika. pech to pech. dzięki za pomoc, pozdrawiam
  7. Delta odpowiedział(a) na y0p5 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    jeździłby
  8. Wzorowa maszynka
  9. jeszcze nie ale wątpię że takie objawy dawał by czujnik właśnie pojawiła się taka opcja że to może być przepustnica. Przejadę się do mechanika za kilka dni (teraz brak czasu) i popytam, niech zobaczy
  10. Witam! Moja audi A4 B5 nie ma mocy, po odpaleniu silnika obroty wzrastają jakbym trzymał pedał gazu, za chwilę się uspokajają ale czasem jak ruszam to samochód nie ma mocy wcale, cisnę pedał gazu a on ani rusz, tylko się toczy, przy jeździe po zdjęciu nogi z pedału gazu samochód szarpie i zwalnia, zaobserwowałem że po osiągnięciu około 3tys obr/min szarpania ustają przynajmniej na jakiś czas, nie ma mocy takiej jaką powinien mieć, nie pali na dotyk tylko kręci chwilę zanim odpali, komputer u diagnosty pokazuje błąd wskaźnika płynu chłodniczego. Jakieś 2 miesiące temu zostały wymienione świece i cewka zapłonowa. Co się może dziać? Może to przepustnica?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.