Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Elektryczne szyby nie działają


Delta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam problem z szybami elektrycznymi w A4 B5. wyjąłem pompkę centralnego zamka gdyż przestała działać i od tamtej pory szyby elektryczne nie działają. Może to być bezpiecznik? szukałem na prawdę długo i nie mam pojęcia gdzie on może być bo nigdzie nie opisują dokładnie gdzie się znajduje. Jeżdżę jak na razie bez pompki centralnego, może to być powód nie działania szyb?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co się stało z pompką. Nie działa elektronika czy nie pompuje? Potwierdzam co napisał poprzednik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozsypał się ten grafitowy wirniczek :/ poluje teraz na golfa 3 albo coś podobnego żeby wirnik załatwić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

u mnie calkowicie przestaly dzialac szyby nie ma podswietlenia na przyciskach, bezpieczniki patrzalem i sa ok, chyba ze sa gdzies jakies o ktorych nie wiem. po wsadzeniu kluczyka w zamek tez sie nie ruszaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już jest wszystko git, pompka zrobiona i działa wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktory to jest przekaznik? centralny dziala z pilota zas gdy przekrecam kluczyk to tylko drzwi kierowcy sie zamykaja, tu podejrzewam mikrostyk bo tak samo nie swieci lampka po otwarciu dzrzwi i rygluja sie zamki(nie zawsze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktory to jest przekaznik? centralny dziala z pilota zas gdy przekrecam kluczyk to tylko drzwi kierowcy sie zamykaja, tu podejrzewam mikrostyk bo tak samo nie swieci lampka po otwarciu dzrzwi i rygluja sie zamki(nie zawsze)

W twoim przypadku to wina mikrostyku w zamku. Wyczyść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mi się wydaje że to mikrostyk u Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj dobralem sie do tego zamka, zauwazylem 1 mikro na klamce i 1 podwojny przy wkladce zamka, ale nie kumam jak to mam wyczyscic mnie sie wydaje ze te mikrostyki juz sie wypalily i jedyne to chyba wymiana. Da sie wymienic te mikrostyki? przewody sa zalane razem z tym mikro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinno się je dać odkręcić śrubkami małymi, mikrostyk kosztuje jakies 6zł także nie ma problemu w dokupieniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moglby ktos podac mi jakies namiary na te mikrostyki, bylem dzis w elektronicznym na alegro tez szukalem ale nie mieli takich jakich potrzebuje, dzis juz mi sie nie chce, jutro rozbiore to i zrobie jakies foto podgladowe

albo kupic cala klamke, czy jest roznica tych mikro prawe lewe drzwi? moznaby uzywane przelozyc?


problemu szukalem w mikrostykach a zwarcie poszlo na pompce do ktorej dostala sie wilgoc w skutek modul komfortu sie sfajczyl, po wymianie pompki szyby i oswietlenie wrocilo do normy

Edytowane przez Robokop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...