Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II


krystian3769

Rekomendowane odpowiedzi

Ale fabrycznie czy ktoś zakładał? Wychodziły wogóle takie?

Teraz mnie zastrzeliłeś, nie bardzo wiem o co pytasz, bo u Ciebie widzę też obwódka grilla jest z chromem. U mnie jest tak samo tylko ringi podobnie jak Ty dołożyłem :)

Teraz się przyjrzałem, okleiłeś też grill chromowaną taśmą.

Ale fabrycznie czy ktoś zakładał? Wychodziły wogóle takie?

Teraz mnie zastrzeliłeś, nie bardzo wiem o co pytasz, bo u Ciebie widzę też obwódka grilla jest z chromem. U mnie jest tak samo tylko ringi podobnie jak Ty dołożyłem :)

Teraz się przyjrzałem, okleiłeś też grill chromowaną taśmą.

To w oryginale takie nie występują. Co innego w S4 ale tam jest też inne ułożenie grila

Edytowane przez krystian3769
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, właśnie o to mi chodziło. Przykleiłem bo dla mnie wygląda lepiej. Poza tym takie puste dziury tam były ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuć różnicę między 170 a 201 koni i te niutony? Jak to jeździ, bo sam się zastanawiam też nad softem :) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuć różnicę między 170 a 201 koni i te niutony? Jak to jeździ, bo sam się zastanawiam też nad softem :) Pozdro

Bez sensu było by podnoszenie mocy i momentu gdyby to nic nie wnosiło :wink:

Może aż takiej przepaści nie odczułem, ale jednak na obecnej mapie autko idzie od samego dołu i szczególnie na środkowych przełożeniach czuć ten moment :)

Edytowane przez krystian3769
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak przetasowałem koła lato = zima

bf2a928d34071ab6.jpg

a253eec8dc279ed1.jpg

ee4dda40901dfb5d.jpg

50d4807f4e3d36be.jpg

2bb7dbf28f6ac0c6.jpg

_____________________________________________________________________________________________________________

No to po drugiej secie...........

333d9943c9b13f5e.jpg

Wymiana oliwy też przeprowadzona

07b244ce9e2baaaf.jpg

_______________________________________________________________________________________________________________

Końcówki wydechu ULTER 100

DSC01838.jpg

DSC01833.jpg

DSC01830.jpg

Edytowane przez krystian3769
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie Ci Panie siadły te końcówki :thumbup1: :thumbup1: :thumbup1: :thumbup1: . jaki koszt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł SEMI DYNAMIC - Dynamiczne Kierunkowskazy

DSC01829.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=m-814nYBeNY

 

Dnia 19.09.2015 o 13:07, main napisał:

Ładnie Ci Panie siadły te końcówki :thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1: . jaki koszt?

Dzięki

Troszkę zabawy z tym miałem :wink:

PW poszło :)

 

 

Edytowane przez krystian3769
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Końcówki wydechu ULTER 100

DSC01838.jpg

DSC01833.jpg

DSC01830.jpg

Jakie oznaczenia te kominy maja ?

Edytowane przez simon__75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://ulter.com.pl/pl/offer/endings/single/371

ja założyłem 101 RS i niestety ale wyglądają słabo :) więc zdecydowanie jeśli z ultera to te będą najlepsze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie oznaczenia te kominy maja ?

Jest to dokładnie ten model Ultera, który podał wyżej Krzysiek. Wydaje się być najbardziej odpowiednią końcówka z tej firmy pod ten dyfuzor. Przynajmniej jak dla mnie:-) Edytowane przez krystian3769
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie oznaczenia te kominy maja ?

Jest to dokładnie ten model Ultera, który podał wyżej Krzysiek. Wydaje się być najbardziej odpowiednią końcówka z tej firmy pod ten dyfuzor. Przynajmniej jak dla mnie:-)

+1 :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie oznaczenia te kominy maja ?

Jest to dokładnie ten model Ultera, który podał wyżej Krzysiek. Wydaje się być najbardziej odpowiednią końcówka z tej firmy pod ten dyfuzor. Przynajmniej jak dla mnie:-)

+1 :thumbup1:

Do przedlifta tez bedzie pasiło ?

Gdzie je "nabyliście" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewno że będzie chodzi o to że polift jest bardziej ścięty przed troche mniej weic nawet jeszcze lepiej będzie :)

najtaniej będize tylko na stronie ultera czyli korzystaj z mojego lina i dzwoń, tylko musisz ładnie grzecznie załatwić sobie rabata :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widze moje ulterki już założyłeś :wink: jak je wystawiłem w dziale sprzedam to wisiały ze 3 miesiące albo i lepiej i cisza a teraz wszyscy by chcieli :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widze moje ulterki już założyłeś :wink: jak je wystawiłem w dziale sprzedam to wisiały ze 3 miesiące albo i lepiej i cisza a teraz wszyscy by chcieli :grin::decayed:

Bo czekały na mnie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koncowki na plus , zas przedni zderzak w tych paskach chromach mi nie lezy, troche to wieje tandeta, po zimie zobaczysz co sie z tym stanie, nie polecam , ale jesli tobie sie to widzi to OK , ja bym na twoim miejscu posadzil grill s-line black , ladnie by pasowalo do obwodek szyb gdyz tez masz czarne , chromy bym odpuscil. pozdrawiam.

P.S. cos takiego

http://allegro.pl/audi-a4-b8-s-line-sline-grill-atrapa-w-zderzak-new-i5640198182.html

Edytowane przez kristof2009
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...