Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ale fabrycznie czy ktoś zakładał? Wychodziły wogóle takie?

Teraz mnie zastrzeliłeś, nie bardzo wiem o co pytasz, bo u Ciebie widzę też obwódka grilla jest z chromem. U mnie jest tak samo tylko ringi podobnie jak Ty dołożyłem :)

Teraz się przyjrzałem, okleiłeś też grill chromowaną taśmą.

Ale fabrycznie czy ktoś zakładał? Wychodziły wogóle takie?

Teraz mnie zastrzeliłeś, nie bardzo wiem o co pytasz, bo u Ciebie widzę też obwódka grilla jest z chromem. U mnie jest tak samo tylko ringi podobnie jak Ty dołożyłem :)

Teraz się przyjrzałem, okleiłeś też grill chromowaną taśmą.

To w oryginale takie nie występują. Co innego w S4 ale tam jest też inne ułożenie grila

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

Tak, właśnie o to mi chodziło. Przykleiłem bo dla mnie wygląda lepiej. Poza tym takie puste dziury tam były ;-)

Opublikowano

Czuć różnicę między 170 a 201 koni i te niutony? Jak to jeździ, bo sam się zastanawiam też nad softem :) Pozdro

Opublikowano
  • Autor

Czuć różnicę między 170 a 201 koni i te niutony? Jak to jeździ, bo sam się zastanawiam też nad softem :) Pozdro

Bez sensu było by podnoszenie mocy i momentu gdyby to nic nie wnosiło :wink:

Może aż takiej przepaści nie odczułem, ale jednak na obecnej mapie autko idzie od samego dołu i szczególnie na środkowych przełożeniach czuć ten moment :)

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

racja - zawsze w środku czuć najmocniej

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Jednak przetasowałem koła lato = zima

bf2a928d34071ab6.jpg

a253eec8dc279ed1.jpg

ee4dda40901dfb5d.jpg

50d4807f4e3d36be.jpg

2bb7dbf28f6ac0c6.jpg

_____________________________________________________________________________________________________________

No to po drugiej secie...........

333d9943c9b13f5e.jpg

Wymiana oliwy też przeprowadzona

07b244ce9e2baaaf.jpg

_______________________________________________________________________________________________________________

Końcówki wydechu ULTER 100

DSC01838.jpg

DSC01833.jpg

DSC01830.jpg

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

Ładnie Ci Panie siadły te końcówki :thumbup1: :thumbup1: :thumbup1: :thumbup1: . jaki koszt?

Opublikowano
  • Autor

Moduł SEMI DYNAMIC - Dynamiczne Kierunkowskazy

DSC01829.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=m-814nYBeNY

 

Dnia 19.09.2015 o 13:07, main napisał:

Ładnie Ci Panie siadły te końcówki :thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1: . jaki koszt?

Dzięki

Troszkę zabawy z tym miałem :wink:

PW poszło :)

 

 

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

:banan: no ładnie :banan::D :D :D:naughty:

Opublikowano

uuu lala że mat ną że petardę :D

Panie zayebioza :D

Opublikowano

Końcówki wydechu ULTER 100

DSC01838.jpg

DSC01833.jpg

DSC01830.jpg

Jakie oznaczenia te kominy maja ?

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

Jakie oznaczenia te kominy maja ?

WRC :wink:

Opublikowano

http://ulter.com.pl/pl/offer/endings/single/371

ja założyłem 101 RS i niestety ale wyglądają słabo :) więc zdecydowanie jeśli z ultera to te będą najlepsze :D

Opublikowano
  • Autor

Jakie oznaczenia te kominy maja ?

Jest to dokładnie ten model Ultera, który podał wyżej Krzysiek. Wydaje się być najbardziej odpowiednią końcówka z tej firmy pod ten dyfuzor. Przynajmniej jak dla mnie:-)

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

Jakie oznaczenia te kominy maja ?

Jest to dokładnie ten model Ultera, który podał wyżej Krzysiek. Wydaje się być najbardziej odpowiednią końcówka z tej firmy pod ten dyfuzor. Przynajmniej jak dla mnie:-)

+1 :thumbup1:

Opublikowano

Jakie oznaczenia te kominy maja ?

Jest to dokładnie ten model Ultera, który podał wyżej Krzysiek. Wydaje się być najbardziej odpowiednią końcówka z tej firmy pod ten dyfuzor. Przynajmniej jak dla mnie:-)

+1 :thumbup1:

Do przedlifta tez bedzie pasiło ?

Gdzie je "nabyliście" ?

Opublikowano

no pewno że będzie chodzi o to że polift jest bardziej ścięty przed troche mniej weic nawet jeszcze lepiej będzie :)

najtaniej będize tylko na stronie ultera czyli korzystaj z mojego lina i dzwoń, tylko musisz ładnie grzecznie załatwić sobie rabata :D

Opublikowano

o widze moje ulterki już założyłeś :wink: jak je wystawiłem w dziale sprzedam to wisiały ze 3 miesiące albo i lepiej i cisza a teraz wszyscy by chcieli :grin::decayed:

Opublikowano
  • Autor

o widze moje ulterki już założyłeś :wink: jak je wystawiłem w dziale sprzedam to wisiały ze 3 miesiące albo i lepiej i cisza a teraz wszyscy by chcieli :grin::decayed:

Bo czekały na mnie :-)

Opublikowano

koncowki na plus , zas przedni zderzak w tych paskach chromach mi nie lezy, troche to wieje tandeta, po zimie zobaczysz co sie z tym stanie, nie polecam , ale jesli tobie sie to widzi to OK , ja bym na twoim miejscu posadzil grill s-line black , ladnie by pasowalo do obwodek szyb gdyz tez masz czarne , chromy bym odpuscil. pozdrawiam.

P.S. cos takiego

http://allegro.pl/audi-a4-b8-s-line-sline-grill-atrapa-w-zderzak-new-i5640198182.html

Edytowane przez kristof2009

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.