Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moraj87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Moraj87 odpowiedział(a) na Zaku653 temat w Audi A4 B9
    Rozwiązałeś problem?
  2. Problem jakoś rozwiązałeś? Klapa otwiera sie na szybe przednia tylko podczas zamykania obiegu ?
  3. Moraj87 odpowiedział(a) na vico temat w Audi A4 B9
    Może ktoś się orientuje co to za „cycek” na panelu klimy ? Od czego to jest.
  4. Mam taki klimatronic (3strefy) a chciałbym zmienić na ten z polifta z białym wyświetlaczem. Głównie to tylko o wyświetlacz mi chodzi. Pasuje p&p czy jest pod górkę ?
  5. A kto to tam spać myśli Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Moraj87 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    [DE] Int. Audi Treffen Kronach 2016 http://a4-klub.pl/index.php?/topic/353610-%5BDE%5D-Int%2E-Audi-Treffen-Kronach-2016 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Witam. Czy ktoś z obecnych wybiera sie do Kronach w tym roku ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Moraj87 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Jest taki spot co dwa lata audi treffen akurat przypada na.przyszły rok bodajże w Kronach i ja napewno będę Slavko tak samo.
  9. Moraj87 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Nikt cię nie zmusza, my tu często robimy spoty... Nie masz.zamiaru przyjeżdżać nie.zabieraj glosu
  10. Moraj87 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Panowie zapraszamy na kolejnego spota w Hessen. Niedziela 13.09 godzina 15:30 Aral Bahnhofsplatz, 65185 Wiesbaden
  11. Wiem do czego służą, mam porównanie z 345 w A5 ojca i są fenomenalne, ale tu wystarczy co jest ;-)
  12. To nie ma być wyścigowka, tak jak hamuje jest wystarczająco ;-) mam zmianę więc nie chcę ate zakładać a coś lepszego pozostając przy serii.
  13. A Zimmermann 314/25 plus EBC Red będzie czy lepiej jakieś inne klocki polecasz?
  14. Dobra dobra już nie podpuszczaj.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.