-
Problem z nawiewem
Rozwiązałeś problem?
-
Nawiew na szybę nie działa
Problem jakoś rozwiązałeś? Klapa otwiera sie na szybe przednia tylko podczas zamykania obiegu ?
-
Wymiana panelu klimatyzacji
-
Różnice w budowie i działaniu klimatyzacji 3 i 1 strefowej w Audi A4 B8
Mam taki klimatronic (3strefy) a chciałbym zmienić na ten z polifta z białym wyświetlaczem. Głównie to tylko o wyświetlacz mi chodzi. Pasuje p&p czy jest pod górkę ?
-
[DE] Int. Audi Treffen Kronach 2016
A kto to tam spać myśli Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4-KLUB.GERMANY
[DE] Int. Audi Treffen Kronach 2016 http://a4-klub.pl/index.php?/topic/353610-%5BDE%5D-Int%2E-Audi-Treffen-Kronach-2016 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[DE] Int. Audi Treffen Kronach 2016
Witam. Czy ktoś z obecnych wybiera sie do Kronach w tym roku ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B8 CAGC] A4 Avant 2011r 2.0 TDI Phantom Schwarz by Moraj
Akutualizacja foto ;-)
-
A4-KLUB.GERMANY
Jest taki spot co dwa lata audi treffen akurat przypada na.przyszły rok bodajże w Kronach i ja napewno będę Slavko tak samo.
-
A4-KLUB.GERMANY
Nikt cię nie zmusza, my tu często robimy spoty... Nie masz.zamiaru przyjeżdżać nie.zabieraj glosu
-
A4-KLUB.GERMANY
Panowie zapraszamy na kolejnego spota w Hessen. Niedziela 13.09 godzina 15:30 Aral Bahnhofsplatz, 65185 Wiesbaden
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Wiem do czego służą, mam porównanie z 345 w A5 ojca i są fenomenalne, ale tu wystarczy co jest ;-)
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
To nie ma być wyścigowka, tak jak hamuje jest wystarczająco ;-) mam zmianę więc nie chcę ate zakładać a coś lepszego pozostając przy serii.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
A Zimmermann 314/25 plus EBC Red będzie czy lepiej jakieś inne klocki polecasz?
-
[B8 CAGC] A4 Avant 2011r 2.0 TDI Phantom Schwarz by Moraj
Dobra dobra już nie podpuszczaj.