Treść opublikowana przez Moraj87
-
Problem z nawiewem
Rozwiązałeś problem?
-
Nawiew na szybę nie działa
Problem jakoś rozwiązałeś? Klapa otwiera sie na szybe przednia tylko podczas zamykania obiegu ?
-
Wymiana panelu klimatyzacji
-
Różnice w budowie i działaniu klimatyzacji 3 i 1 strefowej w Audi A4 B8
Mam taki klimatronic (3strefy) a chciałbym zmienić na ten z polifta z białym wyświetlaczem. Głównie to tylko o wyświetlacz mi chodzi. Pasuje p&p czy jest pod górkę ?
-
[DE] Int. Audi Treffen Kronach 2016
A kto to tam spać myśli Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4-KLUB.GERMANY
[DE] Int. Audi Treffen Kronach 2016 http://a4-klub.pl/index.php?/topic/353610-%5BDE%5D-Int%2E-Audi-Treffen-Kronach-2016 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[DE] Int. Audi Treffen Kronach 2016
Witam. Czy ktoś z obecnych wybiera sie do Kronach w tym roku ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B8 CAGC] A4 Avant 2011r 2.0 TDI Phantom Schwarz by Moraj
Akutualizacja foto ;-)
-
A4-KLUB.GERMANY
Jest taki spot co dwa lata audi treffen akurat przypada na.przyszły rok bodajże w Kronach i ja napewno będę Slavko tak samo.
-
A4-KLUB.GERMANY
Nikt cię nie zmusza, my tu często robimy spoty... Nie masz.zamiaru przyjeżdżać nie.zabieraj glosu
-
A4-KLUB.GERMANY
Panowie zapraszamy na kolejnego spota w Hessen. Niedziela 13.09 godzina 15:30 Aral Bahnhofsplatz, 65185 Wiesbaden
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Wiem do czego służą, mam porównanie z 345 w A5 ojca i są fenomenalne, ale tu wystarczy co jest ;-)
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
To nie ma być wyścigowka, tak jak hamuje jest wystarczająco ;-) mam zmianę więc nie chcę ate zakładać a coś lepszego pozostając przy serii.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
A Zimmermann 314/25 plus EBC Red będzie czy lepiej jakieś inne klocki polecasz?
-
[B8 CAGC] A4 Avant 2011r 2.0 TDI Phantom Schwarz by Moraj
Dobra dobra już nie podpuszczaj.
-
[B8 CAGC] A4 Avant 2011r 2.0 TDI Phantom Schwarz by Moraj
40€ Nowe graty na pokładzie. Gwint AP
-
[B8 CAGC] A4 Avant 2011r 2.0 TDI Phantom Schwarz by Moraj
Wpadły nowe lampki na tablice rejestracyjną
-
Wymiana lampek podświetlenia tablicy rejestracyjnej na LED
U mnie w ASO po podaniu numeru czesci znalazł odrazu, wczoraj wieczorem zamówione dziś rano odebralem. 40€ komplecik.
-
A4-KLUB.GERMANY
Niedzielny spocik
-
Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior
Na żywca robi robote. :-)
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Kolejka jak do specjalisty w Polskiej służbie zdrowia. ;-)
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Et typowe pod a5, będzie chyba zbyt wystawac.
-
kratki swiateł przeciwmgielnych s-line z siateczka
Moze ktoś podać wewnętrzny i zewnętrzny wymiar ringa (szerokość i wysokość)?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Podejzewam że na każdej stronie tego kalendarza ;-)
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Tak, właśnie o to mi chodziło. Przykleiłem bo dla mnie wygląda lepiej. Poza tym takie puste dziury tam były ;-)