Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miećka wersja economy - ale ze smaczkiem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ciężkie czasy, kryzys, dziecko, rachunki, kiepskie zarobki i wysokie ceny paliw.

Rozwiąznie - MB W201 2,0+ LPG.

Zawsze chciałem mieć takie auto ale ciągle uważałem, że trzeba do niego dorosnąć noi chyba to już ten czas.

Auto jest w 2,0 z lpg 118 KM i skrzyni 4

Rok pr. 11. 1988 :decayed: pierwsza szeroka listwa

nalatane 337 kkm

W butkach zimowych nie prezentuje się łądnie...

DSC_0292.jpg

ale na letnich 17" AMG...

71290688.jpg

Auto ma glebkę i ogólnie jest w fajnym stanie bo poprzedni właściciel bardzo o nie dbal.

Niestety nie obyło się bez kilku poprawek.

Linki ręcznego i klocki

DSC_0296.jpg

DSC_0298.jpg

Gałeczka zmiany biegów też potzrebowała zmiany bo już była wyciorana na maxa

DSC_0295.jpg

Do tego wentylator nawiewu i podciśnieniowy sterownik ogrzewania

stary

DSC_03011.jpg

nowy

dsc0296em.jpg

stary

DSC_0297.jpg

nowy

dsc0297ey.jpg

---------- Post dopisany at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ----------

I trochę zdjęć jeszcze od poprzedniego właściciela:

dsc07723kopiowanie.jpg

dsc00273nc.jpg

dsc00274lo.jpg

Opublikowano

190tka jest fajna, choć jak dla mnie to z tamtych lat R129 i W124 Coupe wymiatają.. o wcześniejszym SECu nawet nie piszę.. na felach AMG świetnie się prezentuje. dbaj o niego bo niedługo będzie klasykiem :good:

Opublikowano
  • Autor

masz rację - problem w tym, że SEC lub W124CE w ładnym stanie (podkreślam ładnym a nie picowanym) to koszt 35 tys PLN w górę a ładna 190 to koszt 10 tyś PLN - wersja budżetowa ale moim zdaniem ciągle z klasą.

Opublikowano

bez gwiazdy nie ma jazdy :kox:

lubię Mercedesy z tamtych lat i te duże szyberdachy :naughty:

btw ciekawe ile nim pojeździsz :sarcastic:

Opublikowano

to prawda. starsze "Mietki" są ciągle w cenie.. bo to jedne z ostatnich prawdziwych, bezawaryjnych Mercedesów :wink:

Opublikowano
  • Autor
bez gwiazdy nie ma jazdy :kox:

lubię Mercedesy z tamtych lat i te duże szyberdachy :naughty:

btw ciekawe ile nim pojeździsz :sarcastic:

aż się znudzi i wszystko w nim naprawię :grin:
Opublikowano

Sympatyczny mietek. Koło bym dał jakieś bardziej klasyczne dla Niego :decayed:

Opublikowano

kołpak :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Sympatyczny mietek. Koło bym dał jakieś bardziej klasyczne dla Niego :decayed:

a co chcesz się zamienić? :grin:

Opublikowano
Sympatyczny mietek. Koło bym dał jakieś bardziej klasyczne dla Niego :decayed:

a co chcesz się zamienić? :grin:

hhehehe :decayed: nie, chyba nie. 18stka za duża by tu była. Jakiegoś BBSa RSa bym tu wrzucił w 17stce :wink:

Opublikowano
  • Autor

radyjko bardziej klasyczne od poprzedniego kolorowego blaupunkta

dsc0298ps.jpg

Opublikowano

ładny ten Baby Merc :) coraz mniej już Ładnych 190 na drogach widzę wrzucaj silnik z coswotha i będzie Miód malina :D

Opublikowano
  • Autor
ładny ten Baby Merc :) coraz mniej już Ładnych 190 na drogach widzę wrzucaj silnik z coswotha i będzie Miód malina :D

no nie tędy droga - jak by miało byc nieekonomicznie to by została A4 :decayed:

Opublikowano

sasiad od nowosci tj od marca 83r ma 190D, nayebane 2.3 mil km :facepalm: i nadal jezdzi

z wyposazenia ma szyber i prawe elektryczne lusterko, nawet wspomagania nie ma, masakra

Opublikowano

Gryfi gdzies ty wyszarpał taka maszyne?za***ista locha..jednak te starsze fury są naprade mega i zawsze w modzie

Opublikowano

Oo, widzę że klubowa maszyna:) Też kiedyś taką miałem i super wspominam to auto.

Opublikowano

Fajnie wygląda. :thumbup1:

Pierwszy raz w życiu jechałem do Niemiec takim samym,tylko 2.0d :wink:

Zawsze chodziło mi po głowie 3.0 w takiej budzie. bilder-cam131009mix-155_5823_big.jpg?1280331891

Koleś ma igieline,tylko nie kombi.

Opublikowano
  • Autor
Oo, widzę że klubowa maszyna:) Też kiedyś taką miałem i super wspominam to auto.
auto kupiłem od jednego z moderatorów klubu w201&w124 :decayed:

---------- Post dopisany at 19:07 ---------- Poprzedni post napisany at 19:02 ----------

Gryfi gdzies ty wyszarpał taka maszyne?za***ista locha..jednak te starsze fury są naprade mega i zawsze w modzie
zawsze chciałem taką mieć :naughty: coś dla starszych panów.
Opublikowano
Oo, widzę że klubowa maszyna:) Też kiedyś taką miałem i super wspominam to auto.
auto kupiłem od jednego z moderatorów klubu w201&w124 :decayed:

---------- Post dopisany at 19:07 ---------- Poprzedni post napisany at 19:02 ----------

Gryfi gdzies ty wyszarpał taka maszyne?za***ista locha..jednak te starsze fury są naprade mega i zawsze w modzie
zawsze chciałem taką mieć :naughty: coś dla starszych panów.

jest na prawde mega:slina::slina: musze tam kiedy do was uderzyc na spota żeby mycka zobaczyc zanim go sprzedasz...ja wymiękam przy tej furmance 560 sec

MERCEDES-BENZ 560 SEC Całkowicie odrestaurowany ! (2940429325) - motoAllegro

Opublikowano
  • Autor

25 lat w szafce mojego taty a teraz jest mój :decayed:

imag0068y.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.