Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Listwy progowe podświetlane


Love-AUDI

Rekomendowane odpowiedzi

spotkał sie ktoś z podświetlanymi listwami progowymi takimi jak w A6 C7 albo podobnymi do A4 B8 ? Na YouTube jest filmik prezentujący takie listwy do różnych marek aut nawet fajnie wyglądają ale nigdzie nie są dostępne a strona po chińsku :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spotkał sie ktoś z podświetlanymi listwami progowymi takimi jak w A6 C7 albo podobnymi do A4 B8 ? Na YouTube jest filmik prezentujący takie listwy do różnych marek aut nawet fajnie wyglądają ale nigdzie nie są dostępne a strona po chińsku :facepalm:

http://www.aliexpress.com/promotion/automobiles_illuminated-door-sill-plates-door-scuff-promotion.html wpisz w google ,,door skuff light,, i szukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

odświeże temat czy ktoś zakładał coś takiego do a4 b8 przed liftem bo na Ali maja ale od 2010 r widziałem wydaje mi się ze się niczym nie powinny różnic może ktoś to potwierdzić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ali to na b8 lift piszą, że to b9, więc się muszą znać :decayed:

Edytowane przez krystek590
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie lepiej kupić oryginalne od S4 B9 ( już się pokazują na alle..) , a nie jakąś wiochę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.01.2018 o 13:39, mariusz36 napisał:

A tak wyglądają oryginalne od S4b9.

b5b5ae8931a4c33emed.jpg

którędy przewody puściłeś ? trzeba coś wiercić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewody puściłem pod listwami wewnętrznymi , jest nawet na progu takie zagięcie na przewód . Nic nie trzeba wiercić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mariusz36 napisał:

Przewody puściłem pod listwami wewnętrznymi , jest nawet na progu takie zagięcie na przewód . Nic nie trzeba wiercić .

Dobra wiadomość a gdzie się wpiąłes nimi ? Przy listwach są odpowiedniej długości przewody czy trzeba dokładać ? założyłeś tylko przód czy tył też ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpiąłem się do lampek wewnętrznych w podsufitce, tak jak podświetlanie klamek zewnętrznych . Zapalają się przy otwarciu drzwi  i gasną przy zamknięciu. Kabelki mają krótkie, zakończone wtyczką .Tak , założyłem tylko przody , bo nie ma do S4 b9 podświetlanych tyłów . 

a6302245ae7cec60med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaświecaja się chyba odrazu przy otwarciu samochódu z pilota tak ? ;) nie konieczni drzwi ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, GrzegorzSi napisał:

Zaświecaja się chyba odrazu przy otwarciu samochódu z pilota tak ? ;) nie konieczni drzwi ☺️

Dokładnie tak , przy otwieraniu z pilota :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale słyszałem ze można to tez podpiąć tak ze faktycznie tylko przy otwarciu drzwi się zaświeca ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem właśnie z Ali moving Led i chce do a4 b8 założyć ale żeby przy otwieraniu dopiero działało:) ktoś coś?  Wersja bez qq1 i bez lampek w beczkach więc jak najlepiej podłączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącz się pod oświetlenie podsufitki i będzie ci się zapalało tak jak chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy gdy otworze jedne drzwi wszystkie się zaswieca a dobrze byłoby gdyby otwieram przód kierowcy to sam przód kierowcy świeci itp tył lewy to tył lewy gdyż progi mają funkcje welcome fajny efekt startu oraz nie potrzebnie wtedy świecą 4 progi gdy jedne drzwi otwarte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...