Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Listwy progowe podświetlane


Love-AUDI

Rekomendowane odpowiedzi

A od B9 pasują do B8? Może podłączyć to pod lampy ostrzegawcze w drzwiach, te czerwone? GrzegorzSi podasz linka do tych co masz na filmiku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem na aliexpressie jeżeli chcesz poszukam jeszcze jeżeli są ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie u tego samego sprzedawcy bo tamten już nie ma ale coś takiego ;) 

Progi

Edytowane przez GrzegorzSi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam a powiedz mi mariusz36 te oryginalne listwy pasowały na próg bez żadnej przeróbki bo ja mam akurat a5 ale mysle ze to to samo co a4 i jak tak patrze to te listwy są wpuszczane w próg , progi mają takie zagłebienia a nasze są proste . będę wdzieczny za podpowiedz.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat bardzo ciekawy i od dawna chodzi mi to po głowie, niestety nie mogę znaleźć pasujących do Q5 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo od a7 ? Lub c7?

 

Może ktoś chętny na zakup takich z Ebaya?:)

Edytowane przez adioss995
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A montował ktoś listwy progowe podświetlane z A6 C7 do A4 B8 ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z a4 b9 na przód po zeszlifowaniu trochę plaistku listwy leżą tak jak powinny. Modele aut z listwami podświetlanymi maja wglebienie w progu, u nas w b8/8t tego wglebienia brak. Tak jak listewke z b9 idzie zeszlifowac ładnie, jest sporo plastiku. Tak myślę że te z c7 i innych modeli trochę ciężej. Tam jest chyba metal, muszę w końcu zabrać się za ten temat listwek na tył. Niektórzy dają trochę więcej silikonu czy kleju i to niby też jakoś wygląda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, odgrzewam kotleta:grin:. Miałem te z Aliexpress w poprzednim Audi. Nie powiem świeciły nawet w miarę ale spasowanie do progów to porażka. O ile przód jako tako leżał to tył to masakra. Musiałem uzupełniać wolne przestrzenie pod nimi czarnym silikonem aby wyglądało jako tako:facepalm:. Tera do aktualnej Audi rozważam zakup podświetlanych oryginałów na przód i co? ... Wychodzi na to, że oryginały też chyba najprawdopodobniej robione są u naszych skośnookich braci. Popatrzcie sami na etykiety pod listwami i znany napis Audi przez dziwne d.

Teraz już wiem, dlaczego na forach piszą, że się przepalają ... bo są słabej jakości od Chińczyka.

BTW spotkałem już wiele przypadków, że audikowski oryginał niczym nie odbiegał wyglądem od chińskiego elementu. Różnił go tylko brak logo.

Niestety w dobie globalizacji nasze Audi też stają się coraz bardziej chińskie, niestety.

etykieta listwy.jpg

Edytowane przez jan.kow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jan.kow napisał:

Wychodzi na to, że oryginały też chyba najprawdopodobniej robione są u naszych skośnookich braci. Popatrzcie sami na etykiety pod listwami i znany napis Audi przez dziwne d.

Te na zdjęciach to raczej oryginalne . Takie miały /mają oznaczenia . Jak byś miał je w ręce to za etykietą jest wytłoczone logo audi - zresztą zobacz . Te miałem z S4 b9 .

3975B79D-83E4-4A6A-A21A-175CC0FAC291.thumb.jpeg.ed24dfcce7756b7d9529d4daa01144f2.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem Mariusz, że zowią się oryginalnymi ale coś mi tu śmierdzi z tą literą d w napisie Audi. Zauważ, że wszystkie podróbki z CHRL mają taki napis Audi. Więc domniemam, że większość wyposażenia do audi robi się w Chinach. W poprzednim Audi jak zmieniałem nagłośnienie na B&O to głośniki w podstawie były zmontowane made i china. ... Nie twierdzę, że wszystko co z Chin to bee. Grill, który mam RS-owski jest naprawdę dobrze wykonany na tyle, że brak mu tylko logo. .... Odnośnie listew tylko tyle, że ludzie często wymieniają bo się palą więc diody lub wykonanie słabej jakości a cena jest jak na oryginał przystało:grin:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.03.2019 o 17:59, MaciekPL napisał:

Z a4 b9 na przód po zeszlifowaniu trochę plaistku listwy leżą tak jak powinny. Modele aut z listwami podświetlanymi maja wglebienie w progu, u nas w b8/8t tego wglebienia brak. Tak jak listewke z b9 idzie zeszlifowac ładnie, jest sporo plastiku. Tak myślę że te z c7 i innych modeli trochę ciężej. Tam jest chyba metal, muszę w końcu zabrać się za ten temat listwek na tył. Niektórzy dają trochę więcej silikonu czy kleju i to niby też jakoś wygląda. 

Witam 

Widzę że temat ogarnięty,więc mam pytanie , czy mi się wydaje czy te listwy są dłuzsze niż w b8 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...