Treść opublikowana przez adioss995
-
Jaki akumulator AGM warto kupić do Audi A4 B8 2.0TDI?
co do marki to yuasa banner moll ewentualnie jenox bądź varta nie wiem jak inne ale te pierwsze trzymają a nawet przewyższają parametry z naklejki
-
cewki 1.8t bex różnica
jest jakas róznica miedzy tymi cewkami ? BERU ZSE043 vs ZSE051 ? Chce kupić cewki do 1.8t bex
-
Słaby akumulator
2 ah nic nie dadzą może masz juz słaby aku i zamiast np 720 EN zostało ze 300 kupisz nowy 60ah i bedzie git ale na twoim miejscu jak koniecznie chciałbys zmienic to brałbym 72 ah ja mam 1.8t i mam 100ah ale mam webasto i wgl ful opcje
-
A6 C6 1.9TDI AFN - błąd 1765 i szarpie przy 1900 obr/min
Jak zaczyna szarpać to reguluje dawkę paliwa ale to nie pomaga na dlugo teraz jest na 3.8
-
A6 C6 1.9TDI AFN - błąd 1765 i szarpie przy 1900 obr/min
Witam. Pacjent a6 c5 1.9 afn szarpie przy 1900 obr nieregularnie ale szarpie wymieniałem juz wtrysk sterujący i nastawnik pompy i dalej problem wraca czasami jest ok dzień dwa jak coś tam pogrzebie przy nastawniku z dawką i później wraca problem
-
Wypadanie zapłonu tylko na drugim cylindrze w A4 B6 1.8T BEX
przy kostce na drugim cyl znalazłem takie coś widać ze było tutaj coś robione poprzerywane nie jest może to mieć wpływ ze tak skaczą te wskazania na 2 cyl ? można to naprawić czy nowe ? gdy ruszam tymi kablami nic sie nie dzieje wskazania w 26 gr
-
Wypadanie zapłonu tylko na drugim cylindrze w A4 B6 1.8T BEX
bo mam 315tys i są oryginalne
-
Wypadanie zapłonu tylko na drugim cylindrze w A4 B6 1.8T BEX
cewki ngk czy beru czy jeden chu..
-
Wypadanie zapłonu tylko na drugim cylindrze w A4 B6 1.8T BEX
Tylko ze na lpg problemu prawie nie ma też wylapie ale rzadko
-
Wypadanie zapłonu tylko na drugim cylindrze w A4 B6 1.8T BEX
no tyle co zdążyłem nią poruszać tylko
-
Wypadanie zapłonu tylko na drugim cylindrze w A4 B6 1.8T BEX
Tak jak w opisie w gr 15 w 2 okienku czyli na 2 cyl zlicza mi wypadanie czy spalanie stukowe na pb czasami do 10 naliczy a na lpg jest tak raz na jakiś czas w grupie 20 jest wszystko okej na pb i lpg na logach dynamicznych przepływka ok nowa oryginalna tak samo sonda gaz wyregulowany w gr 32 wskazania w 1 okienku -1 w drugimi -4 auto ma moc nie szarpie na lpg i pb na postoju też jest okej może czasami można usłyszeć z wydechu pyknięcie i wtedy licznik naliczy stuk temp płynu wskazuje po nocy temp otoczenia pompa sai wyłączona cewki zamieniałem miejscami swiece nowe cewki jeszcze oryginalne ponad 300 nalotu ale nic sie nie zamienia po zamianie jakieś pomysły ? może nowe cewki kupić już ?
-
Mam takiego kata w bex po chipie DP?
ok dzieki
-
Mam takiego kata w bex po chipie DP?
Katalizator sportowy 200cpsi metalowy 2,5'' Euro4 MOS30 - INOX PARTS INOXPARTS.PL Sportowy katalizator z wkładem metalowym o wysokiej przepustowości 200cpsi. Spełniający normę emisji spalin do Euro 4. Katalizator jest fabrycznie nowy, w całości wykonany ze stali nierdzewnej 409... Mam takiego kata w bex po chipie i teraz pytanie czy opłaca sie u mnie wrzucać DP?
-
Co o tym myślicie DP 1,8t?
allegro.pl ALLEGRO.PL F60 nadał by sie ? jaka jest średnica serii ?
-
Co o tym myślicie DP 1,8t?
Mam takie dziadostwo założone ktoś to umie rozszyfrować i powiedzieć czy bardzo zły to jest zamiennik ?
-
Co o tym myślicie DP 1,8t?
no tak lipa
-
Co o tym myślicie DP 1,8t?
allegro.pl ALLEGRO.PL
-
VCDS nie widzi RNS-E
Ja b6 dokladalem rns i tez mam jakos 2008r
-
VCDS nie widzi RNS-E
u mnie na kablu vcds tez nie ma polaczenia z rns dopiero na kablu kkl niebieskim działa i tak samo webasto
-
Jaki akumulator A4B5 1,9 tdi
akumulator jaki podałeś bedzie dobry ale nie wiem co ta za firma zasada jest taka ze aku laduje sie 2 razy przed i po zimie wtedy bedzie ci długo służył jak masz jakis inny aku to podłącz go do tego co sie rozładował i dopiero prostownik tak zeby zauważył moze go wskrzesisz
-
Nagly problem z rozładowywaniem auta
masz jakies błedy bo aku było odłączane choć nie wszystkie napiecie poniżej 10.5v mogło trwale uszkodzić akumulator weź multimetr przepnij na ampery i zobacz czy coś pobiera prąd na yt masz filmiki jak zdiagnozowac
-
1.8T bex na LPG czasami sobie pyknie, zadławi na wolnych obrotach
Zrobiłem polaczenie z 2 str na filtrze 16/12x2 jak narazie wszystko ok silnika nawet nie czuć że odpalony
-
1.8T bex na LPG czasami sobie pyknie, zadławi na wolnych obrotach
Też bez dysz masz wtryski założone?
-
1.8T bex na LPG czasami sobie pyknie, zadławi na wolnych obrotach
Muszę przymierzyć tylko raczej pokrywa się już wtedy nie zmiesci
-
1.8T bex na LPG czasami sobie pyknie, zadławi na wolnych obrotach
Dzięki za foto ja mam 3nik i zrobię za porada przem8 zasilanie z 2 str