-
Dziwne buczenie
Tak przyczyna było łożysko koła jedna z kulek w łożysku pękła i taki dzwiek powstawał
-
Dmuchawa nawiewu nie załącza się
Dzięki wielkie za konkretną odpowiedź
-
Dmuchawa nawiewu nie załącza się
Witam wszystkich. Od kilku dni mam problem związany z dmuchawą nawiewu a mianowicie w cieplejsze dni nie włącza się po przejechaniu kilku kilometrów powoli zaczyna działać ale i też potrafi się sama wyłączyć. Gdy jest chłodno np w nocy nie ma problemu żadnego wszystko działa. VCDS pokazał takie błędy 01273 - Dmuchawa świeżego powietrza (V2) 009 - Przerwa / zwarcie z masą Ramka zamrożona: Stan błędu: 01101001 Priorytet błędu: 3 Częstość błędu: 20 Wew.licznik błędów: 122 Przebieg: 276966 km Wskaźnik czasu: 0 Data: 2020.06.01 Czas: 13:00:01 Ramka zamrożona: Temperatura: 20.0*C Prędkość: 0.0 km/h Napięcie: 0.00 V Natężenie prądu: 0.000 A Napięcie: 13.00 V 01844 - Sterownik dmuchawy świeżego powietrza (J126) 014 - wadliwy Ramka zamrożona: Stan błędu: 01101110 Priorytet błędu: 3 Częstość błędu: 12 Wew.licznik błędów: 122 Przebieg: 278706 km Wskaźnik czasu: 0 Data: 2020.06.06 Czas: 19:27:27 Ramka zamrożona: Temperatura: 18.0*C
-
krystiank9065 obserwuje zawartość Stukot na biegu jałowym - luz łożyska półosi w skrzyni
-
Stukot na biegu jałowym - luz łożyska półosi w skrzyni
A mnie powstał taki o to luz. Luz jest z prawej strony i luz jest tylko wzdłużny luzu góra dół nie ma. VID_20191118_144219.mp4
-
luz połosi
Taki o to luz jest. Prawa strona. Dodam że tylko taki luz występuje luzu góra dół nie ma. Czy tak ma być?!! Czy można z tym jeździć przez jakiś czas? VID_20191118_144219.mp4
-
luz połosi
Witam wszystkich. Pojawił się u mnie problem z luzem na półosi tylko że z prawej strony. Czy zestaw naprawczy z lewej strony nadaje się na stronę prawa? Może ktoś z was przerabial temat luzu półosi z prawej strony. Prosił bym o informacje. Pozdrawiam
-
Dziwne buczenie
Witam wszystkich serdecznie. Od paru dni borykam się z takim oto problemem że coś zaczęło buczeć jest to nie regularny dźwięk i słychać go najbardziej w okolicach 70-90 kmlh Od razu dodam ze został zmieniony inny kpl kół i buczenie dalej występuje nie wazne czy dodaje gazu odpuszczam gaz czy jadę na tempomacie , luzie bądź zgaszę auto odgłosy cały czas występują. Najprawdopodobniej jest to prawa strona przód. Łożysko ? przegub wewnetrzny zewnetrzny ? Dodaje filmik lecz jest on słabej jakości najlepiej słychć od 15 sekundy VID_20191112_202225.mp4
-
Dziwne buczenie Audi a4 b8 2.0 tdi 143km
Witam wszystkich serdecznie. Od paru dni borykam się z takim oto problemem że coś zaczęło buczeć jest to nie regularny dźwięk i słychać go najbardziej w okolicach 70-90 kmlh Od razu dodam ze został zmieniony inny kpl kół i buczenie dalej występuje nie wazne czy dodaje gazu odpuszczam gaz czy jadę na tempomacie , luzie bądź zgaszę auto odgłosy cały czas występują. Najprawdopodobniej jest to prawa strona przód. Łożysko ? przegub wewnetrzny zewnetrzny ? Dodaje filmik lecz jest on słabej jakości najlepiej słychć od 15 sekundy
-
Zachowanie rolki
Witam wszystkich. Pytanko do was czy rolka przedstawiona na filmiku ma tak się zachowywać ? https://youtu.be/0C-AkbMVIF0
-
Audi a4 b8 2.0 tdi 143km czy tak ma pracować koło dwumasowe. VIDEO
A więc już wszystko jasne. Problemem nie bylo koło dwumasowe a koło zamachowe do którego przykre a się dwumas. Koszt używki oryginał 50zl. Jak to WAZZUP Z YOU TUBE mówi TERA TO LALECZKA ŚMIGA
-
Audi a4 b8 2.0 tdi 143km czy tak ma pracować koło dwumasowe. VIDEO
Mechanik zamawiał. 3500 za wszystko mnie wyniosło samochód już w warsztacie dzisiaj zobaczymy co się stalo
-
Audi a4 b8 2.0 tdi 143km czy tak ma pracować koło dwumasowe. VIDEO
Sąsiad ma identyczną audi i byłem u niego zobaczyć i szok u niego elegancko widać ze pracuje w osi. Jutro daje to na gwarancje i zjeba dla mechaników którzy mi to zrobili Czy myślicie ze mogą być tego jakieś konsekwencje przez to bicie? np coś w skrzyni bądź silniku?
-
Audi a4 b8 2.0 tdi 143km czy tak ma pracować koło dwumasowe. VIDEO
Tak był wymieniany. Ok 5tys km najechane. Firma LUK
-
Audi a4 b8 2.0 tdi 143km czy tak ma pracować koło dwumasowe. VIDEO
Tak pracuje u mnie koło dwumasowe. Czy to jest normalne bo mam wrażenie że lata. Jeżeli ktoś mógł by mi pomóc i nagrać filmik z swojego koła będę bardzo wdzięczny. Podaję adres mailowy [email protected]
-
Audi a4 b8 2.0 tdi 143km czy to dwumas?
Tak pełen komplet. Tez wyczuwam lekkie drżenie po wcisnieciu sprzęgła do końca. Oki kolego składaj wszystko do kupy trzymam kciuki żeby było u cb wszystko ok i czekam na informacje
krystiank9065
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta