Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krystiank9065

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Tak przyczyna było łożysko koła jedna z kulek w łożysku pękła i taki dzwiek powstawał
  2. Dzięki wielkie za konkretną odpowiedź
  3. Witam wszystkich. Od kilku dni mam problem związany z dmuchawą nawiewu a mianowicie w cieplejsze dni nie włącza się po przejechaniu kilku kilometrów powoli zaczyna działać ale i też potrafi się sama wyłączyć. Gdy jest chłodno np w nocy nie ma problemu żadnego wszystko działa. VCDS pokazał takie błędy 01273 - Dmuchawa świeżego powietrza (V2) 009 - Przerwa / zwarcie z masą Ramka zamrożona: Stan błędu: 01101001 Priorytet błędu: 3 Częstość błędu: 20 Wew.licznik błędów: 122 Przebieg: 276966 km Wskaźnik czasu: 0 Data: 2020.06.01 Czas: 13:00:01 Ramka zamrożona: Temperatura: 20.0*C Prędkość: 0.0 km/h Napięcie: 0.00 V Natężenie prądu: 0.000 A Napięcie: 13.00 V 01844 - Sterownik dmuchawy świeżego powietrza (J126) 014 - wadliwy Ramka zamrożona: Stan błędu: 01101110 Priorytet błędu: 3 Częstość błędu: 12 Wew.licznik błędów: 122 Przebieg: 278706 km Wskaźnik czasu: 0 Data: 2020.06.06 Czas: 19:27:27 Ramka zamrożona: Temperatura: 18.0*C
  4. A mnie powstał taki o to luz. Luz jest z prawej strony i luz jest tylko wzdłużny luzu góra dół nie ma. VID_20191118_144219.mp4
  5. krystiank9065 odpowiedział(a) na krystiank9065 temat w Audi A4 B8
    Taki o to luz jest. Prawa strona. Dodam że tylko taki luz występuje luzu góra dół nie ma. Czy tak ma być?!! Czy można z tym jeździć przez jakiś czas? VID_20191118_144219.mp4
  6. krystiank9065 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam wszystkich. Pojawił się u mnie problem z luzem na półosi tylko że z prawej strony. Czy zestaw naprawczy z lewej strony nadaje się na stronę prawa? Może ktoś z was przerabial temat luzu półosi z prawej strony. Prosił bym o informacje. Pozdrawiam
  7. krystiank9065 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam wszystkich serdecznie. Od paru dni borykam się z takim oto problemem że coś zaczęło buczeć jest to nie regularny dźwięk i słychać go najbardziej w okolicach 70-90 kmlh Od razu dodam ze został zmieniony inny kpl kół i buczenie dalej występuje nie wazne czy dodaje gazu odpuszczam gaz czy jadę na tempomacie , luzie bądź zgaszę auto odgłosy cały czas występują. Najprawdopodobniej jest to prawa strona przód. Łożysko ? przegub wewnetrzny zewnetrzny ? Dodaje filmik lecz jest on słabej jakości najlepiej słychć od 15 sekundy VID_20191112_202225.mp4
  8. Witam wszystkich serdecznie. Od paru dni borykam się z takim oto problemem że coś zaczęło buczeć jest to nie regularny dźwięk i słychać go najbardziej w okolicach 70-90 kmlh Od razu dodam ze został zmieniony inny kpl kół i buczenie dalej występuje nie wazne czy dodaje gazu odpuszczam gaz czy jadę na tempomacie , luzie bądź zgaszę auto odgłosy cały czas występują. Najprawdopodobniej jest to prawa strona przód. Łożysko ? przegub wewnetrzny zewnetrzny ? Dodaje filmik lecz jest on słabej jakości najlepiej słychć od 15 sekundy
  9. krystiank9065 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam wszystkich. Pytanko do was czy rolka przedstawiona na filmiku ma tak się zachowywać ? https://youtu.be/0C-AkbMVIF0
  10. A więc już wszystko jasne. Problemem nie bylo koło dwumasowe a koło zamachowe do którego przykre a się dwumas. Koszt używki oryginał 50zl. Jak to WAZZUP Z YOU TUBE mówi TERA TO LALECZKA ŚMIGA
  11. Mechanik zamawiał. 3500 za wszystko mnie wyniosło samochód już w warsztacie dzisiaj zobaczymy co się stalo
  12. Sąsiad ma identyczną audi i byłem u niego zobaczyć i szok u niego elegancko widać ze pracuje w osi. Jutro daje to na gwarancje i zjeba dla mechaników którzy mi to zrobili Czy myślicie ze mogą być tego jakieś konsekwencje przez to bicie? np coś w skrzyni bądź silniku?
  13. Tak był wymieniany. Ok 5tys km najechane. Firma LUK
  14. Tak pracuje u mnie koło dwumasowe. Czy to jest normalne bo mam wrażenie że lata. Jeżeli ktoś mógł by mi pomóc i nagrać filmik z swojego koła będę bardzo wdzięczny. Podaję adres mailowy [email protected]
  15. Tak pełen komplet. Tez wyczuwam lekkie drżenie po wcisnieciu sprzęgła do końca. Oki kolego składaj wszystko do kupy trzymam kciuki żeby było u cb wszystko ok i czekam na informacje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.