-
mati26pl obserwuje zawartość Jaki olej, klasa lepkości"? Pozdro , Turbo późno wstaje Audi a4b8 2.0tdi CAGA , Audi a4 b8 2.0 tdi 143km czy to dwumas? i 2 innych
-
Turbo późno wstaje Audi a4b8 2.0tdi CAGA
Witam serdecznie, byłem dzisiaj w warsztacie w celu zrobienia sobie programu. Po 2 pomiarach wykazało 149km oraz 148.9 233Nm . Osoba zajmująca się tym powiedziała, że moc jest natomiast momentu obrotowego brakuje do serii. Po zrobieniu programu pojazd uzyskał 10koni więcej oraz niutonometry seryjnie. Pan który to robił męczył się niesamowicie bo audi nie chciała współpracować, na zadaną dawkę paliwa, dawała mniej. Turbo wstawało jakoś od 2600. Nie potrafił stwierdzić gdzie leży problem. Mówił, że może być przepływomierz lub turbo do regeneracji. Zrobiłem zdjęcia które ten Pan analizował, zamieszczam poniżej, co Wy uważacie? Jakieś konkretne przypuszczenia gdzie leży problem? Pozdrawiam
-
Audi a4 b8 2.0 tdi 143km czy to dwumas?
Mam identyczny problem w tym samym pojeździe . Mechanik dziś powiedział, że nie jest w stanie na sto procent stwierdzić czy to dwumas. Co się u Pana okazało? Bo nie wiem czy wymieniać dwumas od razu czy co tu robic
-
Dziwny dźwięk - odsłuch a4b8
Witam serdecznie, prosiłbym o odsłuchanie nagrania w którym słychać dziwek pracy silnika oraz inny dziwek który ciężko opisać, czy może ktoś miał coś podobnego? Czy wiecie co mogłoby to być? Miałem wrażenie ze jak wciskam sprzęgło to stuka ciszej. Nie zawsze to występuje, dziś było bardzo słyszalne chociaż niedawno odpaliłem aby nagrać dźwięk lepiej , nic nie stukało. Często to słychać, oczywiście mowa o odpalonym pojeździe w trakcie postoju na luzie, podczas jazdy nic nie słychać . Komputer nie wykazał błędów IMG_0473.MOV
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Vin ; WAUZZZ8K89A099615 Pozdrawiam Serdecznie
-
Jaki olej, klasa lepkości"? Pozdro
Witam serdecznie, czy ktoś mógłby sprawdzić po Vinie jaką mam skrzynie, jaką klasę lepkości trzeba oraz ile litrów wchodzi. Czy mógłbym prosić aby w wolnej chwili zerknął na mój egzemplarz? Chciałbym wymienić olej gdyż zakupiłem audi a4b8 2008 rok i przy odpaleniu przez kilka minut cieżko wchodzą biegi. Pojazd ma 330tyś / chciałbym jeszcze zapytać czy po Vinie jesteś w stanie stwierdzić kod silnika? Vin ; WAUZZZ8K89A099615 10.11.2008 Pozdrawiam Serdecznie Wesołych Świąt
mati26pl
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta