Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Dzwignia fotela


kazuyaet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym sie dowiedzieć jaką ma funkcje dzwigienka po lewej stronie schowka (jak sie siedzi na fotelu to po prawej)

bo ta po prawej służy do przesuwu przód-tył a ta nad schowkiem do wysówu siedziska do przodu.

Pytanie banalne ale pierwszy raz spotkałem sie z tą dzwigienką w B6

5_f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest na 100% dzwignia podnosząca lub opuszczająca przód siedziska. Bardzo wygodna rzecz w długich trasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o taką odpowiedz mi chodziło :) .

Aktualnie szukam foteli do mojej B6, sam posiadam fotele tylko ze sterowaniem siedziska góra-dół. W poprzednim autku miałem sterowanie siedziska w 3 płaszczyznach

-siedzisko góra-dół

-przod siedziska góra-dół

-tył siedziska góra-dół

Bardzo brakuje mi tej płynnej regulacji a w audi tylko góra-dół :( (w mojej audi) Kolejny przykład skąpstwa tej firmy .

Do tej pory myślałem że za pochylenie siedziska odpowiada joystic a on służy do regulacji odcinka lędzwiowego a co za tym idzie dużo foteli z tym sterowaniem joystikiem nie posiada ogrzewania, czemu tak jest to nie wiem.

Sterowanie odcinka lędzwiowego jest mi nie potrzebne, teraz wiem, ze musze szukać foteli z tą dodatkową gałką pod spodem :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny przykład skąpstwa tej firmy .

Chyba raczej skąpstwa pierwszego właściciela auta :) Przecież nikt mu nie zabronił zamówić skórzanych foteli Recaro z pełną regulacją elektryczną i podgrzewaniem z przodu i z tyłu :)

ag_07s4_frtseats.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja pierwszy właściciel nie przemyślal do konca wszystkiego. Dopiero ja sam musze uzupełniać braki takie jak manetka FIS, pakiet schowek i oświetlenie a nawet fotele. A ty kolego Malik jestes świetnum tego przykładem zmian w dobrym smaku Zwłaszcza twoja Kiera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...