Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

maki

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez maki

  1. Dzieki za cenne info ja zregenerowalem ori soczewki B6 bix,kupilem nowe ori zarniki D1S i stala sie jasnosc !Swiatla sa porazajaco jasne swietnie swieca az sie niechce wierzyc jakie to ma znaczenie.Polecam wszystkim
  2. witam klubowiczow i mam pytanie czy ktos regenerowal juz soczewki biksenonow,slyszalem tea ze mozna zamontowac soczewki od B8 w miejsce ori B6.Prosil bym o naswietlenie tematu:hi:
  3. Dzieki za info pozdrawiam
  4. Witam wszystkich ! Mam pytanie czy sa jakies przeciwskazania co do tankowania paliwa Orlen Ekodiesel do naszych pompowtryskow z tego co poczytalem na stronie Orlenu to zwykle paliwo ale niepewnosc pozostala.
  5. maki odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    haha i co ?
  6. hallo jutro ok godziny 15 na ciepłowniczej na centralnej na torze [br]Dopisany: 18 Grudzień 2010, 22:00_________________________________________________zapomniałem ze pisze na innym nicu Waski
  7. Pytanie do Pawlo 2004 jaka jest odleglosc od dolu dokladki do podloza przy standartowym zawiasie czyli tak jak u Ciebie na zdjeciach
  8. Piekny woz ! robi duuuuze wrazenie swietny gust i pomysl niech sie kolka kreca
  9. maki odpowiedział(a) na kazuyaet temat w Audi A4 B6/B7
    Tak jest cała prawda
  10. W niczym to nie przeszkadza ja nie mam i koledzy z Kraka też :gwizdanie:
  11. Klocki do wymiany lub linka już do wymiany
  12. Ciekawe tylko po co jak ktoś ma dużo czasu
  13. oczywiscie że tak.Podjedż na zbieżność ,gość na pewno powie Ci co masz krzywe. albo dobry blarzasz który ma płytę
  14. miło powitać jutro może zawitam do Was
  15. Git gablota GRATULACJE
  16. Ladne cacko w srodku git z zewnatrz cos pomuslisz :gwizdanie:
  17. Koledzy naprawdęjest róznica jak się założy stabilizator od RS4
  18. maki odpowiedział(a) na Wąski temat w Audi A4/S4 B6
    Piękne A4 jedno z piękniejszych jakie widziałem na żywo robi niesamowite wrażenie i ta przepiękna kierownica Jakie mody jeszcze masz zamiar zrobić :gwizdanie:
  19. a nie przypadkiem nie jest to projekt włoski.....
  20. Dużo było na forum na temat ET a felgi najlepiej orginały
  21. Widziałem takie na allegro poszukaj po co zmieniać cały reflektor
  22. Też wymieniałem na nową kupiłem w firmie Jaan polecam
  23. Wymiana Cię czeka A nie maiłeś uszkodzonego samochodu wcześniej. Na bezpieczeństwie nie maco oszczędzać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.