-
[ALL B5] Pytanie do użytkowników sprężyn WEITEC -30/-30mm + ankieta
Ja mam Weitec -30+ Bilstein B4, prowadzenie zdecydowanie lepsze, komfort nie ucierpiał :> ps. sprzedam http://allegro.pl/item556086619_audi_a4_1_6_zadbany_weitec_gaz.html
-
[ALL B5] Pompy ABS, rodzaje...
Za 100zł można już kupić pompę ze sterownikiem
-
[B5 ADP] Jaki parownik ?
Zavoli, Lovato , BRC
-
[ALL B5] Problem z odpalaniem na benzynie - woda w zbiorniku
Zamiast specyfików wystarczy zwykły denaturat
-
[B5 ADP] Brak komunikacji ze sterownikiem ABS- już komunikuje- błąd 00302
Udało się połączyć, VAG pokazuje błąd 00302, zwolnienie zaworu cewki ABS, jak to naprawić?
-
[B5 ADP] Brak komunikacji ze sterownikiem ABS- już komunikuje- błąd 00302
Witam, otoz od jakiegos czasu nie dziala mi ABS, na poczatku objawialo sie to tym, ze czasem podczas jazdy zapalala sie kontrolka ABS i czerwony (!), teraz pali sie non stop, VAG nie moze polaczyc sie ze sterownikiem. Z tego co wyczytalem na roznych forach, czesta wada sterownikow ABS w A4 i innych jest urywanie sie jakis cienkich drucikow w tym sterowniku, z tym, ze moje A4 jest z 95r i sterownik mam pod tylnym siedzeniem a nie na pompie. Jakies sugestie?
-
[B5 ADP] Rozładowujący się akumulator
Witam, auto było uszkodzone i po postoju np. nocnym ma rozładowany akumulator, dodam, że ma wystrzelone poduszki, czy to od tego? Pozdrawiam
-
[B5 ADP] Cofnięte koło w nadkolu
Witam, auto przeleciało przez rów, skrzywił się wahacz lewy, dolny, tylny( banan) i koło cofnęło się w nadkolu, po wymianie wahacza koło nieznacznie wróciło ale nadal do prawej strony brakuje jakieś 2cm, co dziwne auto ściąga w prawo? Co może być przyczyną? Jaka powinna być odległość koła od nadkola od strony drzwi? Pozdrawiam
-
[B5 ADP] Odczyt daty z komputera
Dzięki, jak rozumiem chodzi o sterownik poduszek powietrznych, wg. instrukcji, mocowany w konsoli środkowej na tunelu.
-
[B5 ADP] Odczyt daty z komputera
Witam, czy możliwy jest odczyt daty wystrzelenia poduszek? 1.6 ADP 95r pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich klubowiczów A4 1.6 ADP pozdrawiam
ffej50
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta