Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF]Takie sobie Audi A4 ...

Jak się wam podoba koledzy 1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Jak się wam podoba koledzy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam od grudnia jestem posiadaczem pieknego A4 Sline 1,9 tdi avant.130 km.

Zmieniony program,

już bixenony,

gril od s4

felgi 17 cali

Czekam na wasze opinie i sugestie.Pozdrawiam

http://picasaweb.google.com/waskipl/Audi

ostatnie zdjęcie to moje byłe oczko

Witam nowe zdjęcia,Przyciemnione szyby,bixenony,wirus,środek bez zmian,czekam na nowe zderzaki.

Proszę o opinie i sugestie :)

ecad5a96e848d528.jpg

ed304d3facb84de1.jpg

f0a26ac7e5066699.jpg

06679ad288e0b731.jpg

572cff81f42861d4.jpg

a45fc2b22794e7f7.jpg

Opublikowano

waskipl piekne :th:

Hehe bez relingow.. a'la parowka style.. :cool:

Nic dodac nic ujac.. :decayed: no moze lekka sciemke.. :)

Wrzuc fotke juz na bixenonach.. :>

Opublikowano
  • Autor

Jak tylko zrobię zdjęcia nie omieszkam poinformować

Opublikowano

Zarabiscie sie prezentuje.

Dla mnei brak relingow jest plusem i przy ladnych felgach i obnizeniu nie dodaja nic do auta.

Kolorek tez bardzo ciekawy.

To jest normalna perla, czy cos innego??

Srodeczek tez niczego sobie.

ogolnie :th:

Opublikowano
  • Autor

Miło mi.Kupiłem bo nie miała relingów :th:

Opublikowano

Bardzo ladna fura! Super fele super srodek. Kolor moze byc. Bez relingow tak smisznie ale mozna to pominac;]

Opublikowano

Ja bym jeszcze zalozyl jakis agresywniejszy wyglad felgi, lekkie sciemnienie szybek ala lustru (czy jak to tam zwal) i dla mnei by wystarczylo.

jakie wrazenia z przesiadki z VW do OOOO ??

Opublikowano
  • Autor

Ogromne!!!! myślałem że to samo ale nie da się porównać Audi inna klasa :wink4:

Opublikowano

Fajna furka ! Graty ze S-line, a pytanie gdzie ten grill od S4 bo nie widac go na fotkach ? no chyba z dopiero zrobisz fotki.... ale jesli zakładac grill od Eski to chyba odrazu z zderzakiem bo grill do grilla w zderzaku jakos tak chyba pasował nie bedzie.....

Czemu Cie jeszcze na spocie krakowskim nie było ?? :mysli:

Opublikowano

nono pogratulować - bardzo fajna sztuka - s-line :th: ale pasacik w chromie też nie byle jaki

Opublikowano

Widzę, że masz 2-dinowe radio. Nie myślałeś o wymianie go na RNS-E? Tutaj znajdziesz szczegóły: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=12081.0

Opublikowano
  • Autor

Cuber dwa tygodnie temu zagadałem do was na SB jak jechaliście cos zjeść do KFC.Co niedzielę sie spotykacie w Galeri tak?

Zdjęcia z komisu jak miałem kupować i dlatego nie ma grila od S4.

Nie wyglada to żle bez kraty w zderzaku. :)[br]Dopisany: 13 Luty 2008, 10:20 _________________________________________________Myśłałem a jakie są koszty RNS-E?

Opublikowano

Cuber dwa tygodnie temu zagadałem do was na SB jak jechaliście cos zjeść do KFC.Co niedzielę sie spotykacie w Galeri tak?

Zdjęcia z komisu jak miałem kupować i dlatego nie ma grila od S4.

Nie wyglada to żle bez kraty w zderzaku. :)[br]Dopisany: 13 Luty 2008, 10:20 _________________________________________________Myśłałem a jakie są koszty RNS-E?

no to juz wiem , Gadałeś przez Cb z Trzeniem....:)

Tak jestesmy co niedziele w Galerii Kazimierz od 17-stej...

przyjedz to sie zobaczy jak wygląda Twój s-linek :th:

rns-e to mniej wiecej koszt ok 2,5 tys

Opublikowano

Myśłałem a jakie są koszty RNS-E?

Mialem tez Symphony na 2DIN jak Ty i koszt rnse+kable+antena gps+montaz to ~2300.

ps. Fajne auto, w fajnym kolorze, no i s-line... :cool:

Opublikowano

waskipl fajna ta Twoja "parówka" kolorek piękny i do tego S-line :th: co do RNS-E to u Ciebie to łatwizna bo nic nie musisz przerabiać no może ewentualnie poza tym gdybyś chciał założyć ori antenę na dach

Opublikowano
  • Autor

Z antena to za bardzo nie.Lepiej wygląda bez.

Opublikowano

Antene mozesz tez wrzucic pod zegary, wiec bez obaw. Moim zdaniem lepiej sie prezentuje z rekinkiem :cool:

Opublikowano
  • Autor

Kwestia gustu.Zbieram fundusze :)

Opublikowano

Bardzo fajowe mam taki sam kolor... :th:

Waski, a nie jest tak, że pakiet stylistyczny s-line wewnątrz = czarna podsufitka ??

Opublikowano

radek79

pakiet stylistyczny s-line wewnątrz = czarna podsufitka

tak właśnie jest... :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.