Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Wewnętrzna regulacja xenonów


Mario

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka,

dlaczemu niektóre samochody z xenonami (i spryskami :naughty:) posiadają regulację wysokości świateł, a niektóre nie ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego ze sa montowane samemu(rezane) :evil: :evil: :evil: oryginalnie zamontowany ksenon ma spryski i samopoziomowanie,wiec zbedne sa przelaczniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nawet niemcy się w to bawią ? Pytam, bo szukam dla kolegi B6 w dojczlandzie, a on uparł się na xenony :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulacja w bixenonie działa na całkiem innej zasadzie niż regulacja zwykłego reflektora soczewkowego, więc regulacja z kabiny raczej nie będzie działać. Mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulacja w bixenonie działa na całkiem innej zasadzie niż regulacja zwykłego reflektora soczewkowego, więc regulacja z kabiny raczej nie będzie działać. Mogę się mylić.

Nie mylisz się. Jeżeli soczewy podmienisz na BiXenony, nie będzie żadnej regulacji.

Tyle różnych opcji, co przerobiliśmy z zaprzyjaźnionym elektrykiem, to nikomu nie życzę.

Są dwa wyjscia:

1. ori klamoty i rezanie samopoziomu koszt ok. 600 EUR

2. zestaw samopoziomu z Kufatec koszt ok. 330 EUR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa dwa jeden na przedniej drugi na tylnej osi.

To bardzo droga operacja, do tego dochodzi sterownik i kable, przejsciowki i wtyczki.

Jezeli zderzak bez spryskow to jeszcze te trzeba dorezac.

Potrzebne czesci tutaj:

http://www.kufatec.de/shop/product_info.php/info/p318_aLWR-Komplettset-Audi-A4-B6.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera 300eur to trochę dużo.Szukałem na forum ale nie znalazłem info o ręcznej instalacji tak jak w zwykłej soczewce.No chyba ,że ktoś już ogarnął ten temat.Ciężka sprawa, bo w takiej konfiguracji nie przejdę przeglądu.

Ja naprawdę dużo kombinowałem, niestety poległem.

W zwykłych soczewkach pomalowałem środki, do tego HIDy, a w najbliższej przyszłości dołożenie sprysków i bedzie malina ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zwykłych soczewkach pomalowałem środki,

a jak rozkleiles lampe?

W piekarniku ;)

Nie było lekko, ale jakoś dałem radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też chciałem robić czarne środki, ale naczytałem się, że rozklejenie lampy wymaga dużo walki i zdecydowałem, że wrzucę bi-xenony :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...