Treść opublikowana przez maki
-
Przygasające ksenony
Dzieki za cenne info ja zregenerowalem ori soczewki B6 bix,kupilem nowe ori zarniki D1S i stala sie jasnosc !Swiatla sa porazajaco jasne swietnie swieca az sie niechce wierzyc jakie to ma znaczenie.Polecam wszystkim
-
Przygasające ksenony
witam klubowiczow i mam pytanie czy ktos regenerowal juz soczewki biksenonow,slyszalem tea ze mozna zamontowac soczewki od B8 w miejsce ori B6.Prosil bym o naswietlenie tematu:hi:
-
[B6 AVF] Opinie na temat paliw Orlen Ekodiesel
Dzieki za info pozdrawiam
-
[B6 AVF] Opinie na temat paliw Orlen Ekodiesel
Witam wszystkich ! Mam pytanie czy sa jakies przeciwskazania co do tankowania paliwa Orlen Ekodiesel do naszych pompowtryskow z tego co poczytalem na stronie Orlenu to zwykle paliwo ale niepewnosc pozostala.
-
[B6 AVF]Takie sobie Audi A4 ...
i...
- B6 DIVISION
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hallo jutro ok godziny 15 na ciepłowniczej na centralnej na torze [br]Dopisany: 18 Grudzień 2010, 22:00_________________________________________________zapomniałem ze pisze na innym nicu Waski
-
[B6 AWX] Dokładka "ultrasport"
Pytanie do Pawlo 2004 jaka jest odleglosc od dolu dokladki do podloza przy standartowym zawiasie czyli tak jak u Ciebie na zdjeciach
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Piekny woz ! robi duuuuze wrazenie swietny gust i pomysl niech sie kolka kreca
-
[ALL B6] Dzwignia fotela
Tak jest cała prawda
-
[ALL B6] Wewnętrzna regulacja xenonów
W niczym to nie przeszkadza ja nie mam i koledzy z Kraka też :gwizdanie:
-
[B5 ADP] Brak komunikacji ze sterownikiem ABS- już komunikuje- błąd 00302
Dokładnie sprawdz sterownik
-
[ALL B5] Jak podciągnąć hamulec ręczny ?
Klocki do wymiany lub linka już do wymiany
-
[ALL B6] Rezanko uszlachetniajace...fotele przednie
Ciekawe tylko po co jak ktoś ma dużo czasu
-
[ALL B4] zawieszenie
oczywiscie że tak.Podjedż na zbieżność ,gość na pewno powie Ci co masz krzywe. albo dobry blarzasz który ma płytę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
miło powitać jutro może zawitam do Was
-
[ALL B7] CUBROWÓZ B7 3,0 TDI Q S-line
Git gablota GRATULACJE
-
[B6 AKE] Mój powóz V6 TDI Avant Quattro
Ladne cacko w srodku git z zewnatrz cos pomuslisz :gwizdanie:
-
[ALL B7] Eibach Pro Kit
Koledzy naprawdęjest róznica jak się założy stabilizator od RS4
-
Bunia Wąskiego ....
Piękne A4 jedno z piękniejszych jakie widziałem na żywo robi niesamowite wrażenie i ta przepiękna kierownica Jakie mody jeszcze masz zamiar zrobić :gwizdanie:
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
a nie przypadkiem nie jest to projekt włoski.....
-
[ALL B6] Jakiego producenta felgi polecacie?
Dużo było na forum na temat ET a felgi najlepiej orginały
-
[B5 ADR] Zbiłem lampę z lewej strony - którą wybrać ?
Widziałem takie na allegro poszukaj po co zmieniać cały reflektor
-
[ALL B6] po gradobiciu... pytanie o szybę
Też wymieniałem na nową kupiłem w firmie Jaan polecam
-
[ALL B5] Zacinaja sie tylne pasy bezpieczenstwa
Wymiana Cię czeka A nie maiłeś uszkodzonego samochodu wcześniej. Na bezpieczeństwie nie maco oszczędzać