Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krotki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krotki

  1. a wiem ...chyba... - powiedz mi tylko czy to jest głośny metaliczny dzwięk? (przy dodawaniu gazu , jak wkręca się na obroty)- tak?
  2. krotki odpowiedział(a) na otles temat w Audi A4 B6
    -ałłłłaaa...
  3. 3! - dobrze że nie mam kasy bo sam zacząłbym się zastanawiać
  4. krotki odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    dzwońcie panowie :th: - zgadamy się jakoś... - zrobimy mały spot przed spotem
  5. krotki odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    - nie widze problemu - wolisz fotki czy w realu?
  6. krotki odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    mam wolny co drugi weekend - jeżeli nie będe w pracy na bank sie zjawie
  7. krotki odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    - kiedy? - gdzie?
  8. jak dla mnie -opcja nr 2 (pod warunkiem że ori)
  9. - dołożyłem swój +
  10. Dziękuje bardzo za wszelkie info. - któryś z kolegów miał racje...- Poziek - na prawdę nie jesteś taki zły... - jak się czegoś więcej dowiem to dam znać - oczywiście jeżeli temat Was interesuje... Pozdrawiam
  11. o.k. - NOS czy inna firma? - instalacja mokra czy sucha? - zestrojenie na 50KM - 70KM - 90KM -gdzie jest bezpieczna granica? No i jakie są koszty zakupu , zestrojenia i pózniejszej eksploatacji?
  12. hmmmmm... - powiem szczerze , że podtlenek azotu jakoś do mnie nie przemawia - a jak wygląda sytuacja gdybym pokusił się na przeszczep seruszka? - mój silnik i skrzynie na allegro.pl a do środka takie piękne 4.2... http://moto.allegro.pl/item353861450_silnik_audi_s4_4_2_344km_rok_2003.html -co o tym sądzicie? - skrzynie biegów też dostępne od ręki... http://moto.allegro.pl/item361328828_audi_s4_4_2l_qatro.html ...???
  13. chyba macie racje...- niestety - kutwa...- trzeba sprzedać i rozglądać sie za czymś innym - chociaż z drugiej strony mieć jedyne w swoim rodzaju 3.0 to pokusa - zobaczymy co się wykluje...
  14. i wzrost mocy o??? no i jeszcze chyba trzeba by było doliczyć koszt zrobienia z niej Quattro- z tym poradziłbym sobie we własnym zakresie...- chyba...
  15. czyli koszt całkowity szacujesz na....??? ;(
  16. jeszcze jedno - kompresor i zestrojenie go to wszystko czy trzeba się liczyć też z innymi wydatkami typu wydajniejsza pompa paliwa , zmiana wtryskiwaczy - w moim przypadku dochodziłby jeszcze problem z przeniesieniem napędu - napęd na przód daje rade do jakichś 250KM a potem kibel... - niestety moje a4 nie jest Quattro... - może rzeczywiście trzeba sprzedać i kupić 1.8TQ? - joke...
  17. - trzymam za słowo :th: - dobrze , że mam to na piśmie :> - jak by co - nie wymigasz się
  18. peace ) - mi chodziło tylko o serie... :gwizdanie: i tyle... - wiadomo że z każdego silnika po odpowiednich przeróbkach można wycisnąć duuuuużo więcej - ja osobiście uważam , że ŻADNE auto z mocą powyżej 200KM nie jest mułem i tylko tego się czepiłem. Pewnie macie racje , że 1.8T jest wdzięczniejszym silnikiem (przy niższych nakładach finansowych więcej mocy) ale temat dotyczy 3.0 i sposobów podniesienia mocy w tym silniku więc komentarz "odpusc sobie dlubanie tego silnika. Kup 1.8T i za ten sam hajs beeeedziesz duzo szybszy niz jakies mulowate 3.0/" był do bani... koniec OT. na czym stanęliśmy panowie? - aaaaaaa...- kompresor...- powiedzcie jak sprawdza się w tym silniku i czy po zamontowaniu takowego trzeba od razu inwestować w kute tłoki i korbowody czy silnik pociągnie ze zwiększoną mocą bez ingerencji tak głęboko???
  19. - Poziek...- zaczynam się czuć jak przedszkolak w piaskownicy - będziemy się teraz licytować - kto kogo leje i czym.... - myślałem że to otwarte forum i można zabrać głos jeżeli ma się inne zdanie...- widze że trafiłem na kolesi którzy się znają osobiście i stanowią grupe wzajemnego wsparcia - cóż - ja sugeruje się tylko podpisami i informacjami które mogę odczytać z profilu...i mało wiarygodny wydał mi się ktoś kto powozi 75 koniami a pisze coś o "mułach" - i wcale nie chodzi o to ile koni ma moje a4... aaaaaaaaaaa...- jeszcze jedno panie modzie - Twój komentarz... - na prawdę na poziomie (mówie o ostatnim zdaniu) - ironia czystej wody - gratuluje inteligencji i wyczucia chwili - na prawdę - jestem pod wrażeniem... Dobrego dnia.
  20. - kolego... -tak się zastanawiam czy siedziałeś kiedyś za kierownicą takiego "muła" z 220-konnym silinikem? - co do tych "szybkich 1.8T" - to wersje 1.8T Quattro w wersji 190-konnej objeżdżam bez wyłączania ESP... - tyle jeżeli chodzi o te szybkie i te mułowate... - pozdr. Wersja 190KM bez czipa nie jeździ. Wersja 190KM z czipem już śmiaga. Wówczas nie ma znaczenia czy zdążysz wyłączyć ESP czy klime czy xenony Bo dostajesz od takiej A4. a co z zapalniczką i erenesese - mi chodzi o serie , a Wy panowie gdybacie- co by było gdyby? - a jak by tak zaadoptowac silnik od R8 do a4 i dołożyć 2 duże turbiny i wirusik i wypruć ją ze zbędnych do ścigania gadżetów i żeby jeszcze ta 1/4 mili była z górki na wzniesieniu o nachyleniu pow. 30%??? - wtedy to by był czas...- nie? - mi po prostu śmiesznie się robi kiedy głos w duskusji zabierają rezacze teoretycy (my ze szwagrem po pijaku nie takie rzeczy już...) - ukłony dla pana Jozina - jezdzisz chłopie autem które ma pod maską tabun 75KM - ponawiam pytanie do Ciebie - siedziałeś za kierownicą 220-konnej a4 - a może ścigałeś się z taką siedząc w 300-konnej? - jakie masz podstawy żeby jakiekolwiek auto nazywać mułem? - taaaaaa...[br]Dopisany: 08 Maj 2008, 07:30 _________________________________________________
  21. - kolego... -tak się zastanawiam czy siedziałeś kiedyś za kierownicą takiego "muła" z 220-konnym silinikem? - co do tych "szybkich 1.8T" - to wersje 1.8T Quattro w wersji 190-konnej objeżdżam bez wyłączania ESP... - tyle jeżeli chodzi o te szybkie i te mułowate... - pozdr.
  22. ori subwoofer w ASO (do sedana) kosztuje coś koło 100zł.- warto szukać tego na allegro??? :gwizdanie:
  23. będzie o.k. - podejdą bez żadnych przeróbek
  24. są 2 śruby do regulacji...- jedną regulujesz pion drugą poziom świecenia (jedna z prawej strony relektoru druga z lewej) - jeżeli kręciłeś obiema i wysokość świecenia się nie zmieniła to musisz rozebrać reflektor - regulacja spadła z mocowania i trzeba to włożyć na swoje miejsce - często tak sie zdarza przy transporcie...- każdy średniej kalasy mechanik Ci to zrobi - ja w swoich bi miałem to samo - trzeba było bebechy powsadzać na swoje miejsce i wszystko było o.k. :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.