Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Siedemnastocalowe dylematy do avanta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po roku jazdy na 16' postanowilem wsadzic cos o rozmiarze 17' -- zawieszenie chcialbym zostawic standard (jeszcze :decayed: )

Wydawalo mi sie, ze wiem czego chce - wlasnie wydawalo mi sie... :rolleyes:

Obecnie auto wyglada tak:

aqaqaqaqor0.jpg

A mysle o takich felgach:

OZ Canyon st

OZ_CANYONST_thumb.jpg

OZ Caravaggio

4964799.jpg

OZ Tribe Evo

1252.jpg

Ewentualnie te co mam obecnie ale 17' -- ale to juz zboczenie imo ;):polew:

Kandydatem no1 sa... tadaaa tribe evo. Tak wygladaja na a3: http://minkara.carview.co.jp/userid/122309/car/29333/50627/note.aspx

Ufff panie i panowie jakies sugestie ?

Opublikowano

Stawiam na drugie ,ale pierwsz też ładne. :)

Opublikowano

Mnie najbardziej podobają się OZ Canyon, ale auto na 17" bez obniżenia może trochę dziwnie wyglądać.

Życzę sukcesów z zawieszeniem :th:

Opublikowano
  • Autor

Te canyony sa najbardziej zblizone do tych 17 co mial Cuber. Cos mi sie wydaje, ze faktycznie bez -20 mm sie nie obejdzie.

Opublikowano

Diego skoro mieszkasz w Luxembourgu i do Krakowa przyjeżdżasz od czasu do czasu to nie masz się co bać obniżać :decayed:

Opublikowano

Pierwsze bardzo ładne, ale chyba zbyt lekkie wizualnie dla całkiem już sporej fury. Drugie również bardzo ładne i nie ma już tego problemu z lekkością! Trzecie wzór stary już oklepany, ale cały czas jary, zwłaszcza w wersji z byłyszczącym jak psu ***a rantem! Osobiście bym się rzucił na 2 opcję. Dodam jeszcze, że furak na zdjęciu jest tak ładny, że nie wiem czy warto wywalać 2k na dalszą poprawę... Świetne zdjęcie, to naturalne światło?

Opublikowano
  • Autor

Tak, swiatlo jest naturalne: fotke robilem gdzies tak godzinke po zachodzie slonca, wiec swiatla bylo dosc, do tego jeszcze doszlo swiatlo z latarni - co dodalo ladnego kontrastu.

Wychodzi na to, ze kupie takie 17' takie jak mam teraz 16' :kox: Obnizenie zawieszenia jest konieczne ? Jak ktos mial przyjemnosc jechac droga do przejscia w Jurgowie zrozumie.... ;) :>

Opublikowano

Obnizenie zawieszenia jest konieczne ? Jak ktos mial przyjemnosc jechac droga do przejscia w Jurgowie zrozumie.... ;) :>

Konieczne nie jest :wink4:

Jak wszystko ma swoje wady i zalety:

+ znacznie lepiej wygląda

+ dużo lepiej się prowadzi

- komfort na dziurach duży gorszy, trzeba zwolnić

- bardziej musisz uważać na krawężniki podczas parkowanie

Ten fragment drogi możesz zawsze zwolnić o te 20 km/h, a przyjemność prowadzenia twardszego/niższego auta w zakrętach jest znacznie większa :cool:

Zależy od tego co kto lubi i na ile jest w stanie pójść na kompromis - taki to już los na naszych polskich drogach.

Opublikowano

numer 1 tylko numer 1 :decayed: :th:

Opublikowano

Z tych co pokazales to nr 2 :travolta:

Opublikowano

Mi tez sie nr 2 podoba :th:

Opublikowano

numer 2 OZ Caravaggio :naughty:

Opublikowano

Diego tylko i wyłacznie 2, gosc na parkingu na którym stawiam autko ma własnie na Avancie takie tylko ze 18stki.... zrobie fotke to Ci wkleje jak wygląda ale powiem ze :kox: gdyby nie to ze uwielbiam ORI to napewno bym takie załozył :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Czekam niecierpliwie Cuberos :cool::notworthy:

Opublikowano

Czekam niecierpliwie Cuberos :cool::notworthy:

prosze Cie bardzo , jednak mialem w telefonie fotke :

bfafd79c8280a729.jpg

no nie dokońca jednak to ta ale bardzo podobna :)

Opublikowano
  • Autor

http://www.felgi-opony.com/galeria_felg_aluminiowych <---- oz sa gdzies pod koniec strony.

To jest model oz Titan. W kazdym razie tez wyglada niezle. :decayed:

Opublikowano

To jest model oz Titan. W kazdym razie tez wyglada niezle.

hehhe mnie sie podoba :naughty:

Opublikowano

bierz numer 2.

i do tego przy Twoim miejscu zamieszkania bym sie nad 18 powaznie zastanawial.

Opublikowano
  • Autor

Tak jak jest teraz plus trzy propozycje:

felgipv2.th.jpg

Evo Tribe odpadaja, nie sa juz produkowane.

Opublikowano

3! - dobrze że nie mam kasy bo sam zacząłbym się zastanawiać :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.