Treść opublikowana przez krotki
-
[B5 AGB] Jaki olej do 2.7 biturbo ?
a ja leje shell helix ultra racing 10W60 - może nie jest tani ale nie spotkałem lepszego :gwizdanie:
-
Spocik Lubuski :)
o.k. - to czekam... - dobrej zabawy a jak się znudzicie to do mnie
-
Spocik Lubuski :)
-Topor - ten nowy też? -z orange..
-
Spocik Lubuski :)
a może przyjedziecie do mnie do roboty jak już zmarzniecie? - jakaś gorąca herbata się znajdzie
-
Spocik Lubuski :)
a ja znowu w pracy... - a w tamtym tygodniu w łóżku :/ - kutwa- jak nie urok to sraczka
-
Spocik Lubuski :)
Karol... - 200zł za komplet to naprawdę dobra cena... - jeżeli potrzebujesz piaskowania felg to ja mam znajomka - dobry koleś...- jakoś się dogadacie... -z odpicowanymi felgami auto wygląda bossssko :gwizdanie:
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
-aledrogo
-
[B6 AWX] Gdzie jechać z Audi w lubuskim (ew. Koszalin) - świeci się kontrolka ESP ?
w Zielonaj Górze - szczerze polecamy... http://www.a4-klub.pl/smf/zielona_gora_auto_brum-t27667.0.html - niestety nie pamiętam numeru telefonu - ale masz tam dokładny opis jak dojechać...
-
[ALL B6] Diody w górnej lampce z B5 do B6
no to rzeczywiście ciekawostka - może pan z którym rozmawiałeś był "na zastępstwie" - pożyczony z działu śmieci i odpadki... - u nich kosz kosztuje 50 zeta
-
[ALL B6] Diody w górnej lampce z B5 do B6
...bo są 2 rodzaje koszy... - alu i z tworzywa... - stąd różnica w cenie...
-
[ALL B7] A4 Avant Quattro 3.0 TDI S-Line
a ja polecam wszystkim tomasony... - www.tomason.de - wejdz w galerie... - oglądnij... - może akurat Ci się spodobają
-
[ALL B6] Lampy tył
- Spocik Lubuski :)
nie obiecuje ale postaram sie byc :gwizdanie:- Spocik Lubuski :)
a w tą niedziele nie pracuje - a gdzie spocik? - tam gdzie zawsze? - o 18?- Spocik Lubuski :)
Karolku... - co ja poradze jak ciągle pracuje...- Spocik Lubuski :)
ja się dołączam )) - wszystkim wszystkiego co najlepsze!!!!!!!!!!!!!!!!!!! )) - od krótkich- Spocik Lubuski :)
i tak już będzie co niedziele??? - pięknie... - w następną (jeżeli nie będę pracował) się pisze na liste :gwizdanie:- Spocik Lubuski :)
to ilu Was dzisiaj było? - ja jak zwykle w pracy kutwa- Spocik Lubuski :)
- Karolku... - czyżbyś sprzedał fele??? - kupujesz te które Ci pokazałem???- Spocik Lubuski :)
ja dzisiaj odpuszczam - taki coś zmęczony jestem po wczoraj... :gwizdanie:- [B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
- moje zdanie znasz... :naughty:- [B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
...już raz to mówiłem i powiem jeszcze raz... MISZCZ ))- Spocik Lubuski :)
też jestem za - tylko że ja mogę co 2 tygodnie...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mi też się podobało- ile waqm palą 1.8T quattro?
-echhhhh... - następny zdziwiony... - a skąd niby ta moc ma się wziąć? dostaje więcej powietrza to potrzebuje więcej beny... - proste - Spocik Lubuski :)