Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Diody w górnej lampce z B5 do B6


carnivore1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wyczytałem jakiś czas temu na naszym forum tylko nie pamiętam gdzie, że można przełożyć diody z lampki od B5 do B6 więc mam zamiar to zrobić, oczywiście nawiercę małe otworki w swojej lampce ale mam prośbę, czy może mi ktoś podpowiedzieć jak ją wyciągnąć, żeby nic nie połamać? Ewentualnie jakiś rysunek techniczny wkleić... Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W A6 tez mialem takie diodki a tu w B6 juz nie ma, nawet nie wiem co za zadanie maja te diody :)

bajerowac wygladem ciebie i pasazerow-jak dla mnie to dziala :gwizdanie:

ostatnio mialem przyjemnosc podrozowac pare tys km w bmw e60 z takimi diodami(ciemny pomarancz)i z przodu moze nie bylo takiego ladnego wrazenia ale za to z tylu panowie :kox:

atmosfera super i do tego naglosnienie jakeis specjalne z glosnikami pod fotelami :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możliwe że ja nie mam takich diód w swoim B5?? Bo nie zauważyłem. Miałem w BMW E39 i faktycznie to super wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możliwe że ja nie mam takich diód w swoim B5?? Bo nie zauważyłem. Miałem w BMW E39 i faktycznie to super wyglada

mozliwe bo to nie jest standardem tylko pakiet oswietlenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i juz zrobione, okazalo sie to prostsze niz przypuszczalem, wystarczy przelozyc ten element z dwoma didodami, podlaczony dwoma kabelkami ktore wpina sie doslownie w to samo miejsce co w lampce z b5, miejsce zarowno na ten element jak i na didoy juz jest przygotowane w b6 (na diody trzeba nawiercic male otworki, oczywiscie zaznaczone sa miejsca od wewnatrz lampki) mimo iz fabrycznie nie mam diod... doslownie plug&play... a efekt zobacze dopiero jak bedzie ciemno, ale mysle ze bedzie niezle, POLECAM, na prawde banalnie proste.[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2008, 13:54_________________________________________________aha, zapomnialem dodac, ze nie trzeba nawet wykrecac calej lampki, wystarczy sciagnac plastik ktory jest tylko na zaczepach... calosc zajela doslownie kilka minut...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carnivore1 czyli wystarczy ze kupie na allegro lampki od B5 i gra i buczy?? czy musze śmignąć do ASO i zamówić te diody??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carnivore1

wyczytałem jakiś czas temu na naszym forum tylko nie pamiętam gdzie, że można przełożyć diody z lampki od B5 do B6

Ja wiem gdzie to przeczytałeś :polew:

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_all_montaz_podswietlanych_kratek_nawiewow_element_pakietu_oswietlenie-t20727.0.html

a co do układu świecącego to jest on dostępny osobno w ASO i kosztuje po rabacie ~40 zł blende lampki też można zmienić ~70zł lub przewiercić...

diodauk6.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też nie przypisywałem pomysłu sobie tylko się przyznałem, że znalazłem podpowiedź na tym forum... :wink4:

Niestety nie każdy ma rabat w ASO a wymiana blendy to moim zdaniem wyrzucanie kasy, skoro ktos juz ma niezniszczoną, to te otworki na diody to jest dosłownie pół minuty w zaznaczonych miejscach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja nic takiego nie insynuuję :decayed: i proponuję dalszą dyskusję prowadzić w tamtym wątku co by się nie dublowały :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możecie zrobić jakieś zdjęcie coby zobaczyć jak to wygląda? najlepiej i w dzień i w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zamówiłem te diody w ASO na jutro mam do odbioru :decayed: Kosztują dokładnie 49,97zł bez rabatu. Rozebrałem juz te lampke i tak jak carnivore1 mówi są tam juz miejsca zaznaczone wystarczy tylko przewiercic i bedzie grać i buczeć :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawlo 2004

Podaj prosze numer tego elementu. Wiesz, jak sie gada z ASO, to te numery sa bezcenne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie zainspirowaliście i połknąłem haczyk tylko mam pytanie bo z tego co piszecie miejsce na diody jest a co z ich podłączeniem, czy też tam jest jakaś luźna złączka elektryczna czy trzeba samemu pociągnąć zasilanie :mysli: i jak można prosić o jakąś fotkę tego "bajeru" :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a, rzeczywiście. W fabryce nie wszystkiE screen'y fukają, to i nie zauważyłem. Teraz widzę że numer tego elementu to 8E0 919 063 A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...