Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Diody w górnej lampce z B5 do B6


carnivore1

Rekomendowane odpowiedzi

_________________________________________________

powinna sie swiecic klamka z drzwi wejsciowych do domu a nie do auta

:polew: j**any :naughty::kox: dobry tekst, nad tym jeszcze Audi nie pomyślało, zrób patent na to i sprzedaj jakiemuś koncernowi :)

pospawam klamke w ksztalcie logo Audi :>[br]Dopisany: 30 Grudzień 2008, 12:06_________________________________________________

HiRide fis nie wypluwa błędów oświetlenia wew kabiny :decayed:

to dziwne bo wszystkie zarowki swieca zadna nie spalona a jak wciskam "check" to wywala dwa razy spalona zarowke-najpierw duza zarowka a potem mala przekreslona (albo na odwrot)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sprawdzałeś oświetlenie tablicy ?

hymm :mysli:

dzis sprawdze.Ale czy wtedy nie byloby pojedynczego pikniecia po przekreceniu kluczyka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pozamiatane! 10 min roboty. :notworthy: dla AUDI za klik klik :good: nawet takie specjalne prowadzenie dla kabelów jest :> Dziurki przewiercone i teraz jest LUX :banan2: Diody święcą jak by były tam od nowości :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pozamiatane! 10 min roboty. :notworthy: dla AUDI za klik klik :good: nawet takie specjalne prowadzenie dla kabelów jest :> Dziurki przewiercone i teraz jest LUX :banan2: Diody święcą jak by były tam od nowości :naughty:

wklejaj fotke :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wkleje bo z wklejaniem to jest tu patologia jak cholera :gwizdanie:

Cuber były juz gdzieś powklejane fotki jak to wygląda (o mam :naughty: dzieki za fotki Malik) na przedostatnim zdjęciu widać jak oświetla konsole :)

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_instalacja_kierownicy_od_audi_r8tt-t30102.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wkleje bo z wklejaniem to jest tu patologia jak cholera :gwizdanie:

Cuber były juz gdzieś powklejane fotki jak to wygląda (o mam :naughty: dzieki za fotki Malik) na przedostatnim zdjęciu widać jak oświetla konsole :)

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_instalacja_kierownicy_od_audi_r8tt-t30102.0.html

Ha ha :polew: dobre :polew:

Jak to wygląda u Malik-a no Malik super :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wkleje bo z wklejaniem to jest tu patologia jak cholera :gwizdanie:

Cuber były juz gdzieś powklejane fotki jak to wygląda (o mam :naughty: dzieki za fotki Malik) na przedostatnim zdjęciu widać jak oświetla konsole :)

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_instalacja_kierownicy_od_audi_r8tt-t30102.0.html

chciałem byś swoje wkleił :naughty:

ps. wiem jak to wygląda heheheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carnivore1

wyczytałem jakiś czas temu na naszym forum tylko nie pamiętam gdzie, że można przełożyć diody z lampki od B5 do B6

Ja wiem gdzie to przeczytałeś :polew:

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_all_montaz_podswietlanych_kratek_nawiewow_element_pakietu_oswietlenie-t20727.0.html

a co do układu świecącego to jest on dostępny osobno w ASO i kosztuje po rabacie ~40 zł blende lampki też można zmienić ~70zł lub przewiercić...

diodauk6.th.jpg

kolego a mógłbyś zobaczyć w Etce co to jest za element z numerem 9 i jaki ma numer katalogowy bo zastanawiam się czy samemu wiercić otwory na diody czy kupić ten gotowy element :mysli::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bobusiek , wierć otwory , bardzo prosta czynność szkoda kasyna nowy element :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierć otwory, są tam miejsca zaznaczone bo audi myśli o takich majstrach jak my :kox:

No ja niestety rabatu nie mam w ASO i płaciłem 49,97zł :disgust: ale ogólnie kasa warta tego bajeru :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bobusiek , wierć otwory , bardzo prosta czynność szkoda kasyna nowy element :gwizdanie:

dokładnie tylko pyk pyk i juz :)

szkoda 70 zł :) na ten plastik w ASO bo i tak nikt tego nie zobaczy ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam miejsca na diody bo mam taką lampke :confused4:0bec0d6a75cc872am.jpg

Mogę coś z tym zrobić - wymienić ją na inną???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kokos155 chyba Ci 1 w cenie uciekła :polew:

nic mi nie ucieklo,dzwonilem do AUDI-AUTOVIVA-170 ZETA, a w SKODZIE-AUTOWIMAR POWIEDZIELI MI~50 ZETA,serio,pytalem goscia dwa razy czy sie nie pomylil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...