Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Diody w górnej lampce z B5 do B6


carnivore1

Rekomendowane odpowiedzi

kurde tu mam wkładam podłaczam kabelek i działa a nie lutuje

kurde jak bym mial Fiata CC to moze i bym kupił 100 szt i se pozaczepial :) gedzie popadnie

ale ja ja mie mam czasu nawet umyc auta to kupiłem panel w ASO wpiałem i pracy na 10 min z piwem i kawa i papierosem

dla mnie takie lutowanie to druciarstwo

Głupoty piszesz mi HiRide robił tył i jest super zero "druciarstwa" :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie czy kupisz w aso panel z diodami nad tylne siedzenia

kupisz od A3 bo jest taki sam i ma diody ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie czy kupisz w aso panel z diodami nad tylne siedzenia

kupisz od A3 bo jest taki sam i ma diody ;P

:D

Młody jest zadowolony :) Ja tez :) Innym tez sie podobalo z tego co pisali :)

Nie kupie sobie z a3 bo na allegro nie ma a szkoda mi pieniedzy na nowy panel z powodu 2 malych diodek ktore kupilem i zalozylem sobie sam :)

ok koniec :offtopic:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i git :P moze wkońcu opiszesz jak to zorbiłes a nie sie chwalisz jak CETEVAŁ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i git :P moze wkońcu opiszesz jak to zorbiłes a nie sie chwalisz jak CETEVAŁ :)

A czy jest już na forum zdjęcie lub wytłumaczenie pod co podpiąć się z diodami na tylnej lampce ?

Proszę Cię bardzo http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t35756.0.html;highlight=diody+w+tylnej :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

odświeżam temat.

Czy ktoś zakładał takie diody do B5 przed liftem ( jest inna lampka )??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, to i ja podrzuce kilka małych informacji dotyczących ledów. Jako że w poprzedniej B7 - miałem kupione ledy za które wydałem prawie 300zł (komplet z oswietleniem przestrzeni nog i przestrzeni wokół auta) i po jakims czasie konczylo się tak samo czyli dyskoteką/stroboskopem/brakiem oswietlenia to też podszedłem do tematu z dużym dystansem, ale ostatecznie efekt finalny powalił mnie na kolana. Kolega TOMNIK przesłał mi do testów moduły ledowe wykonane przez Niego samego. Są to gotowe moduły bez koniecznosci lutowania i innej drutologii. Dioda wygląda na bardzo solidną i do tego jest montowana (przprawszam za nazewnictwo, ale w tym temacie jestem laikiem) na płytce, co zresztą jest widoczne na zdjęciu. Dostałem w komplecie lampki podsufitki (wraz z mapówkami), oswetlenie tablicy, postojówki. Jasność niesamowita, jakość wykonania świetna, ledy dodają "nowoczesnosci" w naszym autku. Jak zawsze musi być jakiś minus, ale myślę że jest to jeszcze do poprawienia chyba że z przyczyn technicznych nie da się tego przeskoczyć. Mianowicie: odpalając samochód wyskakuje błąd oświetlenia tablicy rejestracyjnej, ale po sekundzie znika, być może jest to kwestia zastosowania może jakiś innych układów; nie wiem będę o tym rozmawiał z kolegą TOMNIK. Aha i byłbym zapomniał - 2 lata gwarancji na moduły !!! Tak czy inaczej nie uprawiając wazeliniarstwa - gdyby ktoś poszukiwał to z pełną odpowiedzialnością mogę polecić takie rozwiązanie. Poniżej fotki, przepraszam za jakość zdjęć:

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.JPG

6.JPG

7.JPG

8.JPG

9.JPG

POLECAM !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...