Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Diody w górnej lampce z B5 do B6


carnivore1

Rekomendowane odpowiedzi

:blink: i podawałeś ten z F na końcu ?? :chytry: [br]Dopisany: 31 Grudzień 2008, 16:10_________________________________________________krotki

...bo są 2 rodzaje koszy... - alu i z tworzywa... - stąd różnica w cenie...

ten z Alu kosztuje ~300 zł a ten z F (czyli plastik) jest ponad połowę tańszy :wink4: ale żeby kosztował 50 zł w Skodzie ?? :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:blink: i podawałeś ten z F na końcu ?? :chytry: [br]Dopisany: 31 Grudzień 2008, 16:10_________________________________________________krotki

...bo są 2 rodzaje koszy... - alu i z tworzywa... - stąd różnica w cenie...

ten z Alu kosztuje ~300 zł a ten z F (czyli plastik) jest ponad połowę tańszy :wink4: ale żeby kosztował 50 zł w Skodzie ?? :shocked:

oczywiscie ten w audi za 170 to za plastik ten w skodzie tez.o alu nawet nie pytalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt mi nie odpowie??? Co mogę zrobić mam wymienić całą lampkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt mi nie odpowie??? Co mogę zrobić mam wymienić całą lampkę?

Ja mam taką lampkę od B5 ale już bez diody :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn masz taką która jest przystosowana pod diody, których nie ma bo wymontowałeś ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn masz taką która jest przystosowana pod diody, których nie ma bo wymontowałeś ? :)

Dokładnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody, a nie będę miał problemu z dopasowaniem jej do kształtu podsufitki. Bo ja mam tak jak widziałeś na fotce tą mniejszą i chyba są jakieś odpowiednie wytłoczenia pod te lampki. Nie chciałbym żebym miał jakieś szpary albo coś w tym stylu tylko żeby ładnie dolegała do podsufitki. Jak będzie ok to podaj cenę na PW czy tutaj jak wolisz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, tez mam klosz z b5 ktory mi zostal po wymontowaniu diodek, ale teraz jestem w pracy wiec jak wroce to moge podeslac Ci zdjecie zebys sie upewnil czy bedzie pasowac, jezeli oczywiscie od kolegi Młodego Ci nie bedzie pasowac... A co do kosztow to mialem go wywalic takze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody, a nie będę miał problemu z dopasowaniem jej do kształtu podsufitki. Bo ja mam tak jak widziałeś na fotce tą mniejszą i chyba są jakieś odpowiednie wytłoczenia pod te lampki. Nie chciałbym żebym miał jakieś szpary albo coś w tym stylu tylko żeby ładnie dolegała do podsufitki. Jak będzie ok to podaj cenę na PW czy tutaj jak wolisz :naughty:

Wątpię czy Ci będzie pasował a jest mi niepotrzebny więc o kasie nie ma mowy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carnivore1 spoko możesz podesłać to jeszcze sprawdzę i się upewnię. >Młody< też tak mi się wydaje że to nie będzie pasować, ale dzięki za propozycję :th:

ehh... chyba czas zmienić auto na nowszy model :przebiegly::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam do tematu, dzisiaj odebrałem diody (zapłaciłem w skodzie 55 zeta) i już jestem po montażu - :naughty: zastosowałem się do wskazówek <młodego> i gra i buczy :good: . W dziale zrób sam jest wałkowany temat podświetlania uchwytu kubka i szufladki,jeden z kolegów wymienił te elementy i zapłacił 260 zł. a ja zastanawiałem się czy nie da się zamontować diodek :mysli: (kupić takie jak w suficie i rozmontować je i zamontować w szufladkach) tylko nie wiem jak się dobrać do szufladki i kubka - może ktoś pomoże :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarcza diody typu clear 3 mm czerwone ktore kosztuja srednio od 50 gr do 3zl za bardzo dobre jakosciowo -nie trzeba kupowac ori bo ta cena powala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest już na forum zdjęcie lub wytłumaczenie pod co podpiąć się z diodami na tylnej lampce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest już na forum zdjęcie lub wytłumaczenie pod co podpiąć się z diodami na tylnej lampce ?

Proszę Cię bardzo http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t35756.0.html;highlight=diody+w+tylnej :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest już na forum zdjęcie lub wytłumaczenie pod co podpiąć się z diodami na tylnej lampce ?

Proszę Cię bardzo http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t35756.0.html;highlight=diody+w+tylnej :cool1:

to widziałem....tylko kwestia podpięcia :mysli: pod co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest już na forum zdjęcie lub wytłumaczenie pod co podpiąć się z diodami na tylnej lampce ?

Proszę Cię bardzo http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t35756.0.html;highlight=diody+w+tylnej :cool1:

to widziałem....tylko kwestia podpięcia :mysli: pod co ?

Poziu zobacz co swieci obok wyrezanych diod :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziu zobacz co swieci obok wyrezanych diod :)

i tak do mnie mów :good::wink4:

a możecie mi podesłać jakiś link do allegro z diodami jaki mam kupić ? :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam do tematu, dzisiaj odebrałem diody (zapłaciłem w skodzie 55 zeta) i już jestem po montażu - :naughty: zastosowałem się do wskazówek <młodego> i gra i buczy :good: . W dziale zrób sam jest wałkowany temat podświetlania uchwytu kubka i szufladki,jeden z kolegów wymienił te elementy i zapłacił 260 zł. a ja zastanawiałem się czy nie da się zamontować diodek :mysli: (kupić takie jak w suficie i rozmontować je i zamontować w szufladkach) tylko nie wiem jak się dobrać do szufladki i kubka - może ktoś pomoże :hi:

Nie da sie, ponieważ tam jest troche inny mechanizm podswietlania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...