Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Diody w górnej lampce z B5 do B6


carnivore1

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie numer to 8E0 919 063 A tak jak wyżej chłopaki pisali.

Miejsce jest juz uszykowane trzeba to tylko przewiercić dziurki w miejscach które sa zaznaczone więc zadnego problemu nie bedzie. Wedłóg ETKI przy tych diodach są juz 2 kabelki i teoretycznie powinno tez być miejsce w które wystarczy to tylko wpiąć jak nie to sie coś doreza :decayed:

Jutro bede wszystko wiedział co i jak.

bobusiek w dzień widać tylko 2 czerwone punkciki a w nocy to juz jest MAXIOR :> oświetla ładnie na czerwono całą konsole o drążek zmiany biegów, ogólnie mnie się to podoba i to dobry patencik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest proste i wpina się tak jak są wpięte w lampce b5 ja mam już to zrobione :gwizdanie: i teraz mam diody w przedniej lampce i tylnej jak w S4 :gwizdanie: jeśli ktos chce jutro mogę ściągnąć lampkę i zrobić fotkę kostki z diodami i miejsce gdzie się ją w pina no dwa kabelki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody ale ty miałeś te diody od B5?? czyli nie trzeba nic lutować? jest miejsce na wpięcie tych 2 kostek co odchodza od tych diód?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody no to do dzieła zrób fotki bedzie wszystko czarno na białym , napewno komuś się przyda :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zaraz zrobię będę pierwszy z fotkami :naughty: lampka była z B5 a ja wsadziłem do B6 wszystko pasi :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja ma z ASO ori do B6 więc musi pasić :good: Ale fotki będą mile widziane zebym się jutro nie kręcił jak baranie rogi :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak:

Lampki z lewej (moja B6) z prawej (kupiona B5 z diodami)

b47e7b2df6cb0d5b.jpg

Tu już diody w B6 miejsce jest to samo i są wyznaczone dwa miejsca na wywiercenie otworów od środka są wytłoczone w lampce B6 która nie miała wcześniej diody :naughty:

a70f4039b1cc37e1.jpg

f628e8bd33ffea72.jpg

To są diody cała kostka wpięta na zatrzaski tak jak w B5 i dwa kabelki

113d2335589b7b3c.jpg

A tak należy wpiąć kabelki aby wszystko świeciło :naughty:

28bac93a095b7247.jpg

101c031755c06a06.jpg

Mam nadzieję że się przyda i sorry za fotki ale z kamery troszkę kiepskie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Młody< a tylna lampka z diodami ? :naughty:

A tylna lampka to inna historia :naughty:

dokładnie taka historia http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t35756.0.html;highlight=diody+w+tylnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm nad tyłęm sie nie zastanawiałem ale chyba sobie to odpuszcze.

Teraz tylko oświetlenie podłogi i drzwi. Na allegro znalazłem ori lampki w drzwi razem z kablami kostakami do podłaczenia za 57zł tylko kilka osób to licytuje więc czasami cena koncowa moze się kręcić około 100 albo i lepiej.[br]Dopisany: 29 Grudzień 2008, 23:52_________________________________________________Mi nie wyświetla przepalonej zarówki i nawet mnie to cieszy bo inaczej nie mógłbym mieć ledów jako postoju :>

Ja zastanawiałem sie nad tym przy A6 tam gdzie mam pełen pakiet oświetleniowy ale jakoś zrezygnowałem.

Ostatnio widziałem nowe A8 które miało podświetlane klamki ale zewnętrzne i swieciły w trybie "odprowadzania do domu" na kolor taki jak zegary w naszych B6 i B7 :slina: :slina: Kosmos jak dla mnie. Pierwszy raz coś takiego widzaiłem w Audi do teraz otrząsnąć się nie moge :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A juz mialem pytac kiedy zacznie sie grupowe rezanie diód z tylu :) pewnie ktos sie skusi :good:

Ostatnio myslalem zeby wymienic wszystkie lampki pakietu oswietlenie na diody led ale wyszloby 12 sztuk- koszt ponad 100 zl i rezania na pol dnia zeby przestrzen byla dobrze oswietlona t.j. pod deska rozdzielcza,pod fotelami i po dwie na kazde drzwi =8 diód.Jak myslicie warto sie w to bawic czy moze lepsze ori?Co na to FIS jak wstawie 12 takich modułów?Jeden modul ktory mnie interesuje ma 3 diody led.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale coś namotałeś HiRide :decayed: odpisałem na twojego posta i mój jest wczęśniej niż twój.

Wygląda to jakbym był jasnowidzem i wiedział jakie pytania będą następne :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale coś namotałeś HiRide :decayed: odpisałem na twojego posta i mój jest wczęśniej niż twój.

Wygląda to jakbym był jasnowidzem i wiedział jakie pytania będą następne :polew:

wiem wiem :D juz wiem jak skutecznie mieszac na forum :naughty: jak cos to pv i sprzedam za darmo ten prosty trik :decayed:

Odnoszac sie do tego co napisales o A8 napewno fajnie to wyglada ale sensu w tym zadnego przynajmniej dla mnie.Jeszcze nigdy nie zdazylo mi sie szukac na drzwiach klamki.Musza wymyslac cos nowego zeby zaskakiwac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok jak będe potrzebował tego triku to bede walił do Ciebie drzwiami i oknami :naughty::kox:

Ja tez jeszcze nigdy nie szukałem klamki w ciemności ale jak jest coś takiego jak odprowadzanie do domu to dlaczego nie mieli zrobić podswietlanych klamek? Fajna sprawa ogólnie tylko mało przydatna :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok jak będe potrzebował tego triku to bede walił do Ciebie drzwiami i oknami :naughty::kox:

Ja tez jeszcze nigdy nie szukałem klamki w ciemności ale jak jest coś takiego jak odprowadzanie do domu to dlaczego nie mieli zrobić podswietlanych klamek? Fajna sprawa ogólnie tylko mało przydatna :decayed:

wlasnie"odprowadzanie do domu " a nie od domu do auta wiec powinna sie swiecic klamka z drzwi wejsciowych do domu a nie do auta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_________________________________________________

powinna sie swiecic klamka z drzwi wejsciowych do domu a nie do auta

:polew: j**any :naughty::kox: dobry tekst, nad tym jeszcze Audi nie pomyślało, zrób patent na to i sprzedaj jakiemuś koncernowi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...