Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krotki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krotki

  1. NO... - pięknie...- sami psychopaci - i jak ja mam być normalny??? hehehe - fotki jak tylko zrobi się ciepło i w końcu wypucuje autko
  2. ...taaaaaa... - widzisz Karol - ten gość nie wie czego chce hehehe - ja natomiast w ramach OT pochwale się że mam już nowe oponki Continentala 235/35/19 takie nowe nowe
  3. ...i bedziesz słuchał faceta który nawet sobie nie potrafi wybrać felg??? - Nowak - odkąd sie poznaliśmy zmieniłeś 4 komplety , a nie znamy się długo... :polew:
  4. szczerze? - - Avus o niebo lepiej
  5. krotki odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    no pogoda nie nastraja do wychodzenia z domu
  6. krotki odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    chopaki a co z dzisiejszym spotem? - będzie ktoś wogóle???
  7. 60 kkm rocznie dla przyjemności... - Paweł -a może chcesz na tym zarobić??? - jest taki jeden patent... .....TAXI..... :polew:
  8. no to WSZYSTKIEGO NAJJJJJJJJJJJJJ -2 z przodu - piękny wiek... - echhhhhhhhh... - tyle rzecz przed Tobą :beer1:
  9. pewnie tak - a Ty już zdrowy? - poszukuje 19" - w sensie oponki w dobrym stanie - wiesz coś? ...conti , dunlop , pirelki???
  10. :polew:
  11. a mówiłem - dobry wybór Karol
  12. Trzeniu... - blizniaki są o.k. - jedno zapasowe w promocji
  13. 4300 najjaśniej świeci - mnie osobiście denerwuje ta niebieska poświata w 6000... -sorki Yelo :gwizdanie:
  14. krotki odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    ja też się postaram być
  15. krotki odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    bawcie się dobrze ja dzisiaj odpadam - do rodziców w końcu musze pojechać bo wnuczka dawno nie widzieli
  16. -tak )) - warto też pamiętać żeby nie kasować tego wszystkiego co 3 tygodnie :gwizdanie:
  17. krotki odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    no...
  18. krotki odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    dobry wynik - klub się rozwija - dziękuję panowie że przenieśliście ten zlocik dzisiejszy na 12 - wreszcie mogłem być!
  19. krotki odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Zobaczysz jutro - dla mnie bomba
  20. krotki odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    ja będę - świecacy znaczek już na aucie :gwizdanie:
  21. krotki odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
  22. krotki odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    w tą niedzielę 12... - tak? - będę już miał zamontowany świecący znaczek "i robot" :gwizdanie:
  23. też masz te wieśniackie lampy? w sumie spray jest tani więc mogę zrobić 2 wersje -ta )) - zamówiliśmy ja w tej samej chwili... - moje leciały samolotem Twoje płynęły statkiem...- pamiętasz? - okazało się że statki pływają szybciej niż samoloty latają...
  24. Trzeniu... - góra ciemna dół czerwony... - ja swoje też tak mam zamiar zrobić... - na wiosne...
  25. masz ksenony? - może po prostu żarniki do wymiany????

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.