Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

paaluh1

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. no i po robocie. wahacze w porządku. mechanior mi mówił, że po około 100 km jazdy będzie wszystko w porządku bo amortyzatory muszą się naładować pozdro. aha koszt wymiany 250 zł. zobaczymy po tych 100 km jak się będą sprawdzać.
  2. jutro jadę dogadać się z mechanikiem. coś jeszcze trzeba tam wymieniać bo ni w dupe się nie znam;)
  3. właśnie zamówiłem 4 sztuki kayaby na przód i tył oczywiście. koszt w sumie 800 zł. dam znać po montażu i po przejażdżce jak się sprawują. pozdro :>
  4. racja
  5. cenowo to różnica może maks 20 zł także żadna praktycznie
  6. Witam serdecznie. Byłem niedawno na przeglądzie i niestety na naszych drogach amory dostały już trochę w kość. Moja niunia 1,9 tdi 130 KM kombi 12.02r. Czy ktoś zmieniał w takim samym modelu amortyzatory? Jakie byście polecili? Ja znalazłem na allegro tylko takie: http://www.allegro.pl/item612115073_amortyzator_kayaba_audi_a4_b6_sedan_kombi_tyl_gaz.html http://www.allegro.pl/item612115080_amortyzator_kayaba_audi_a4_b6_sed_kombi_przod_gaz.html no i jeszcze takie: http://www.allegro.pl/item619365756_amortyzatory_bilstein_b4_audi_a4_avant_sedan.html http://www.allegro.pl/item629038890_amortyzatory_bilstein_b4_audi_a4_avant_tyl.html co o nich myślicie. pozdro
  7. taki błąd wyskoczył na kompie "16 955 układ sterujący prędkością przełącznik a hamulca"[br]Dopisany: 31 Grudzień 2008, 13:33_________________________________________________a jednak poszły żarówki stopu i stąd ten błąd (wielka zasługa w tym jacekm) pozdro
  8. dzisiaj walczyłem z wymianą żarówek stop i wpadłem na, moim zdaniem, niezły pomysł. zrobiłem coś w rodzaju rynienki z papieru i podłożyłem pod śrubę podczas odkręcania śruby trzymającej tylną lampę. nie przeszkadzało mi to podczas odkręcania śruby a zabezpieczyło przed utratą śruby. Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku. Pozdrawiam
  9. dzięki stary jak się nic nie wyjaśni 02.01.09 to na pewno skorzystam z pomocy. pozdrawiam serdecznie
  10. Witam. Ta skrzynka na podszybiu jest sprawdzona i niby wszystko jest w najlepszym porządku. Obroty są na normalnym poziomie. Wszystko wyjaśni się 02.01.09r. Mam nadzieję, że niunia będzie wtedy ok. pozdrawiam[br]Dopisany: 31 Grudzień 2008, 14:51_________________________________________________a co myślicie o światłach stop? po naciśnięciu pali mi się tylko trzecie światło? ktoś miał podobne objawy przy przepalonych dwóch żarówkach stop?[br]Dopisany: 31 Grudzień 2008, 16:30_________________________________________________aha stary kod czujnika stopu 3B0 945 511A jest podobno wycofany z produkcji i zastąpiono go czujnikiem o numerze katalogowym 1K2 945 511 jakby się komuś to przydało.
  11. Witam. Wiem, że ten błąd był opisywany już na forum. Ale nie mogę znaleźć co to jest przełącznik a hamulca. Wczoraj wymieniałem czujnik stop i dalej na kompie wychodzi ten błąd i nie można go skasować. Czy ktoś może mi pomóc?
  12. Kontrolka esp pali się cały czas a kontrolka od żarowych zaczyna mi świecić jak ruszę po upływie około 10 sekund.
  13. Witam. Mam audi AWX 1,9 tdi 130 KM z 2002r. Mam problem wymieniany już na forum, a mianowicie świeci się cały czas kontrolka esp, mruga kontrolka od świec żarowych, nie palą się światła stopu i nie działa tempomat. Dzisiaj wymieniłem wspominany czujnik świateł stopu, który zakupiłem w salonie KIM w Gorzowie Wlkp (tam jednak nie prowadzą serwisu audi). Po wymianie czujnika nic się nie poprawiło. Mój mechanik również sprawdzał również wspominaną skrzynkę pod maską na podszybiu i też żadnej poprawy. Jego komp nie wykazuje żadnych błędów (ale podobno nie ma uaktualnionego). Jeżeli ktoś może dać namiary na dobrego mechanika Audi w Lubuskim (najlepiej Słubice lub okolice) to byłbym niezmiernie wdzięczny (chciałbym podłączyć auto pod kompa może jednak pokaże jakieś błędy). Ewentualnie jeżeli ktoś miał podobny problem proszę o kontakt. Ewentualnie interesowałby mnie Koszalin (ale to naprawdę ewentualność bo trzeba tam dojechać a w takim stanie wolałbym tam nie jechać). PS. Koniec roku a moja niunia chora:(
  14. dokładnie ja wyżej. ja bawiłem się ponad godzinę. aceton - podważanie i tak w kółko ale wszystko działa cacy :>
  15. kluczyk rozwalony ale chip cały. bawiłem się koło godziny. musiałem praktycznie igłą go wydłubywać co chwila namaczając w acetonie. chip jest cały i mam nadzieję, że będzie działał.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.