Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] A4 Avant Quattro 3.0 TDI S-Line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moje nowe autko :) po krótce:

BKN, tip+łopatki, s-line inside-out, phantom black, BOSE, 18", bixenon, 1BV, pakiet oświetlenie, pakiet schowek, fotochrom, DRL, "coming home", bluetooth, RNS-E+TV+zmieniarka, czujnik deszczu i zmierzchu, rękaw na narty - reszta jest na zdjęciach :)

niestety troche przykurzone - cierpię na brak czasu... :confused4:

48280773hg7.jpg

88531229mk3.jpg

57308682az1.jpg

36982674sp0.jpg

59379669gs0.jpg

pozdrowienia :)

Opublikowano

gratuluję zakupu :)

Opublikowano

Ładna sztuka :kox:

Opublikowano

ehhh i kolejny bekaen zasilił nasze szeregi-piękna furka :good:

Opublikowano
:kox: :kox: :kox: tylko szkoda, że automat bo może nie wytrzymać ostrego programu... :gwizdanie: :cool1:
Opublikowano

auto miazga :hi:

Opublikowano

Igła!! Nic dodac nic ujac :hi:

Opublikowano

:kox: :kox: :kox: tylko szkoda, że automat bo może nie wytrzymać ostrego programu... :gwizdanie: :cool1:

Wytrzyma.

Piękne B7, jedno z najladniejszych na forum.

Opublikowano

:kox: :kox: :kox: tylko szkoda, że automat bo może nie wytrzymać ostrego programu... :gwizdanie: :cool1:

zdziwisz sie ... :naughty:

bardzo ładne ... :good:

Opublikowano

przepiękna furka :good: Dbaj o nią :rolleyes:

Opublikowano

Gratulacje

Bardzo ładna, niech służy jak najdłużej, życzę przyjemnej jazdy.

Pozdrawiam :good:

Opublikowano

poluje już na taką - piękna :good:

Opublikowano

śliczne autko i kolor jedyny właściwy :naughty: KOX :good:

Opublikowano

Super autko, wyrzuc gumowe dywaniki :gwizdanie:

Opublikowano

:oklaski: SUPER :good: Jakies zmiany :mysli:

Opublikowano

dla nr1 na forum :notworthy: :notworthy: - miazga - dla mnie jeszcze tylko manual a reszta ideał :good:

Opublikowano

Miodzio :hi:

Opublikowano
  • Autor

Dziękuję Wam za miłe słowa :)

Na początku nie dopuszczałem myśli o automacie, ale miałem szansę chwilę pojeździć i już mi pasuje :cool1:

W kwestii zmian wolałbym nie zapeszać - o poprzednim autku coś napisałem i przez prawie rok posiadania nie zrobiłem nic z braku czasu... nawet nie dojechałem na spocik :confused4:

Chciałbym napewno założyć oryginalne, welurowe dywaniki - nie cierpię gumy ;)

A ponieważ jestem fanem koloru, wolałbym żeby całe auto było czarne = chromy raus :>

Może jakieś inne koła? :wink4: ...program...dvd...atrapka rs4...dystanse...końcówki wydechów...itd - przecież wiecie jak to jest :decayed:

Opublikowano

Niezła niunia :)

Opublikowano

dla nr1 na forum :notworthy: :notworthy: - miazga - dla mnie jeszcze tylko manual a reszta ideał :good:

manuala mam dosyć - królestwo za dobry automat ... 90% jazdy po W-wie wiec manual to tragedia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.