Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] A4 Avant Quattro 3.0 TDI S-Line


Kr54321

Rekomendowane odpowiedzi

A ponieważ jestem fanem koloru, wolałbym żeby całe auto było czarne = chromy raus :>

To podjadę i przełożymy bo mi by sie przydały :decayed:

a ja polecam wszystkim tomasony... - www.tomason.de - wejdz w galerie... - oglądnij... - może akurat Ci się spodobają :)

Tomason TN1 19" to ma kumpel w passacie i nieźle się prezentują :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Tomasony ni jak nie pasuja do linii A4 :)

Felga powinna byc "prosta" lub "wklesla" W linii bocznej, a tu albo wybrzuszenia, albo wzory BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy da się normalnie jezdzić na 20tkach i jaki byłby rozmiar opony?

Ja w swoim autku mam 20" z przodu oponki 275/40/20 z tyłu 315/35/20 i da się jeździć po PL drogach :) spokojnie, na równej nawierzchni auto bardzo fajnie trzyma się drogi i fajnie prowadzi, ale na koleinach i dużych nie równościach trochę to utrudnia szybszą jazdę, ale ogólnie da się jeździć i komfortu aż tak się nie traci, za to auto lepiej wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy da się normalnie jezdzić na 20tkach i jaki byłby rozmiar opony?

Ja w swoim autku mam 20" z przodu oponki 275/40/20 z tyłu 315/35/20 i da się jeździć po PL drogach :) spokojnie, na równej nawierzchni auto bardzo fajnie trzyma się drogi i fajnie prowadzi, ale na koleinach i dużych nie równościach trochę to utrudnia szybszą jazdę, ale ogólnie da się jeździć i komfortu aż tak się nie traci, za to auto lepiej wygląda :)

Sorry za OT.

Popers wrzuć fotki swoich 20" do tego działu --> http://www.a4-klub.pl/smf/galeria_felg_a4czyli_pokazcie_swoje_fele-t12182.90.html bo na pewno kilka osób chciało by zobaczyć jak lezą opony 315/35/20 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy da się normalnie jezdzić na 20tkach i jaki byłby rozmiar opony?

Ja w swoim autku mam 20" z przodu oponki 275/40/20 z tyłu 315/35/20 i da się jeździć po PL drogach :) spokojnie, na równej nawierzchni auto bardzo fajnie trzyma się drogi i fajnie prowadzi, ale na koleinach i dużych nie równościach trochę to utrudnia szybszą jazdę, ale ogólnie da się jeździć i komfortu aż tak się nie traci, za to auto lepiej wygląda :)

możesz wrzucić jakieś fotki auta na tych kołach???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotki wrzucić mogę ale w dziale na każdy temat bo to nie Audi ;) ale dopiero w lato bo teraz auto stoi na zimówkach 235/65/17 i z tego wszystkiego zapomniałem dodać, że nie są to fele i opony w A4 bo to auto dalej jest taty a nie moje :decayed: a na swoim mam takie założone, i napisałem tak, żeby powiedzieć że da się po PL drogach jeździć na takich dużych felgach i znikomych oponkach :) . Trochę źle sformułowałem zdanie, Wy trochę źle zrozumieliście :) bo do A4 raczej takie laczki z tyłu nie podejdą

Koniec OT :)

Kr54321 o takim silniczku marzę w moim przyszłym autku , jazda nim to musi być sama przyjemność, a A4 jak to A4 , inaczej Audi to zawsze będzie Audi :cool1: chociaż teraz poruszam się w pewnym sensie konkurentem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie opowiadaj tak enigmatycznie tylko sie pochwal w czym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no biedy niema :gwizdanie:

wymień przedni i tylny zderzak na "normalny",podsufitkę na jasną,ściągnij lotkę na klapie i będzie git :good:

PS.mam wszystkie potrzebne graty :naughty:,pójdę ci na rękę i wymienię się bez żadnej dopłaty :cool1:

wal na PW :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie opowiadaj tak enigmatycznie tylko sie pochwal w czym :)

w BMW X5

Kr54321 fele masz fajne :gwizdanie: widział bym takie u starszego w Audicy to są 18" ?? ciekawe czy BKE dał by sobie rade na nich, czy wtedy chip by się przydał :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no biedy niema :gwizdanie:

wymień przedni i tylny zderzak na "normalny",podsufitkę na jasną,ściągnij lotkę na klapie i będzie git :good:

PS.mam wszystkie potrzebne graty :naughty:,pójdę ci na rękę i wymienię się bez żadnej dopłaty :cool1:

wal na PW :decayed:

kolejny dowód na to, że dobrzy ludzie jednak istnieją :>

Kr54321 to są 18" ??

jes :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak łysy ze ślepym.

Porównujesz 20cali w X5? ktore pewnie ma wiekszy profil niz ja na swoich 16" ehhh....

w autobusach JELCZ sa 22,5'' i tez da sie jezdzic po polskich drogach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównujesz 20cali w X5? ktore pewnie ma wiekszy profil niz ja na swoich 16" ehhh..

jeżeli masz mniejszy profil niż ja, to gratuluję, bo ja mam profil oponek 40 z przodu i 35 z tyłu. :)

noo X5 naprawde jest bardzo trafionym konkurentem dla a4 heheh :kox::naughty:

z braku czasu źle napisałem :tongue4: chodziło mi o konkurencyjną markę, bo na papierku X5 nie jest wiele większa od A4 i to był taki mój skrót myślowy.

A4 : długość 4601 szerokość 1772 a X5 ma długość 4667 a szerokość 1872 więc nie jest o wiele większa niż A4.

Kr54321 ładuj do swojej Niuni przynajmniej 19, na tych wygląda bosko, a na większych to nikt jej nie podskoczy :naughty::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bomba! szukam dokladnie takiej, tylko chyba nie mam tyle szczescia co Ty :(

nie martw się, napewno znajdziesz tą Twoją :)

Kr54321 ładuj do swojej Niuni przynajmniej 19, na tych wygląda bosko, a na większych to nikt jej nie podskoczy :naughty::hi:

Właśnie taki mam plan, ale zastanawia mnie jeszcze jakby się jeździło na 20" - może ktoś z Was miał okazję A4 + zawias sline? - o wyglad nawet nie pytam :kox: ..."zdrowy" rozsądek podpowiada max 19.

Gdzieś wyszperałem, że ładują do A4 opony 245/35/20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównujesz 20cali w X5? ktore pewnie ma wiekszy profil niz ja na swoich 16" ehhh..

jeżeli masz mniejszy profil niż ja, to gratuluję, bo ja mam profil oponek 40 z przodu i 35 z tyłu. :)

tyle, że profil opony to stosunek innych danych opony.. wiec automatycznie jesli masz opone np. 225/45/17 to napewno wyższa opona będzie w momencie kiedy to bedzie opona np. 305/45/20 .. a co do porównania kół w A4 i w X5 to troche nie na miejscu .. btw do a4 raczej oponki o szerokosci 3xx nie założysz bez rezania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniasz te felgi???

Bo ja z checia przytulilbym Twoje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...