Jump to content
IGNORED

[ALL B6] Jak usunąć błąd ustawienia świateł ?

krotki
 Share

Recommended Posts

Witajcie :hi: - zmieniałem ostatnio swoje xenony na bixenony - wszystko było o.k. do momentu kiedy koleś nie podłączył Vag-a żeby skalibrować światełka :kwasny: - coś tam strasznie namieszał bo w tej chwili nie ma możliwości żeby zlikwidować błąd ustawienia świateł (komputer wyświetla na FiS-ie) - dodam tylko że świecą na odpowiedniej wysokości (sprawdzone na diagnostyce) i żeby było śmieszniej poziomowanie dynamiczne też jest o.k. - nie mam pojęcia co on tam namieszał - taki z niego znawca VAG-a k****... - złota rączka...-taaaaa - teraz już wiem że to przezwisko to przez sygnety na palcach... - wie ktoś co mógł spiepszyć???

A są jakieś błędy albo coś, bo po tym co opisałeś ciężko jest cokolwiek stwierdzić.

a co sie tobie wyswietla na FIS-ie za blad, jezeli dobrze zrozumialem.... :mysli:

BTW, zlota raczka.. :polew: nie wiem o kim napisales ale mam nadzieje ze nikt z forum ;)

pewnie ten żółty reflektorek skreslony...?

pewnie ten żółty reflektorek skreslony...?

- tak dokładnie - żółty reflektorek... :wallbash: - i dodam tylko że nie da się teraz Vag- iem zrobić nic...- od razu wywala error.

Ja bym odpiął wtyczki od bixenonów, przekręcił stacyjkę zeby wyskoczył błąd, potem zgasił stacyjkę, podpiął wtyczki, podpiął vaga i skasował błąd :th:

Vag pisze : "błąd ustawienia świateł" - znajomy coś mówił o puszce LWR - że może ona złapała błąd i teraz już nic nie da rady ustawić dopóki się jej nie wymieni ewentualnie nie zaprogramuje jej na nowo...- ale to już dla mnie kompletna czarna magia :thumbdown:[br]Dopisany: 27 Marzec 2008, 14:01 _________________________________________________

Ja bym odpiął wtyczki od bixenonów, przekręcił stacyjkę zeby wyskoczył błąd, potem zgasił stacyjkę, podpiął wtyczki, podpiął vaga i skasował błąd :th:

- odpinanie reflektorów nic nie dało.[br]Dopisany: 27 Marzec 2008, 15:02 _________________________________________________...dooobraaaa :)) - naprawione :kox: - okazało się , że czujnik od poziomowanie był wykrzywiony ( za wysokie krawężniki mamy w kraju) i dlatego nie dało się zrobić ustawień podstawowych. :th: - dzięki za pomoc.

Vag pisze : "błąd ustawienia świateł" - znajomy coś mówił o puszce LWR - że może ona złapała błąd i teraz już nic nie da rady ustawić dopóki się jej nie wymieni ewentualnie nie zaprogramuje jej na nowo...- ale to już dla mnie kompletna czarna magia :thumbdown:[br]Dopisany: 27 Marzec 2008, 14:01 _________________________________________________

- odpinanie reflektorów nic nie dało.[br]Dopisany: 27 Marzec 2008, 15:02 _________________________________________________...dooobraaaa :)) - naprawione :kox: - okazało się , że czujnik od poziomowanie był wykrzywiony ( za wysokie krawężniki mamy w kraju) i dlatego nie dało się zrobić ustawień podstawowych. :th: - dzięki za pomoc.

gdzie jest ten czujnik kolego ? :mysli:

-z przodu na belce po lewej stronie - jak skręcisz kołami maksymalnie w lewo i zajrzysz pod spód auta to go zobaczysz... - czujnik od dynamicznego poziomowania - pozdr. :)

kużwa to chyba swój też wygiąlem - jechałem dzisiaj drogą nieutwardzoną po strasznych dołach i nagle piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

zapaliła się - żółta kontrolka ze strzałkami góra/dół i lampką

Jak ten czujnik wygląda - mniej więcej żebym wiedział czego szukać ?

Mi też w B6 świeci się kontrolka świateł z 2 strzałkami i Bosch KTS 200 nie można tego skasować. A dostępu do VAG-a nie mam narazie. Czego to może być wina że świeci się ta kontrolka?? Proszę o pomoc.

:wallbash: to samo mam. Dzisiaj chyba nie zrobie bo za 6 godzin się żenię. :kox:

troche spoznione ale jak tam doszlo do slubu ? :polew:

moze popros zonke to ci pomoze naprawic ten czujnik :cool1: