Treść opublikowana przez brylant
-
[ALL B6] Jak usunąć błąd ustawienia świateł ?
mam mały problem z poziomowaniem prawego bixenonu od pewnego czasu nie zawsze się poziomuje światła biją nisko na drodze może ktoś wie coś na ten temat? pzdr.
-
[B6 BDH] EGR w silniku BDH
wielkie dzięki za info jeżeli robił bym program to chyba w Unitronicu miałem problem kiedyś z a4 1.8T w serwisie nie wiedzieli o co chodzi , wkręcał się do 4 tyś i dalej nic w Unitronicu po 10 min powiedziano mi że katalizator pękł i zatkał wydech a w silniku się gotuje wszystko .
-
[B6 BDH] EGR w silniku BDH
tego nie wiem narazie nie myślę o programie ,ale kolega miał ARL-a zrobionego na 200ps i przed programem zaślepiał[br]Dopisany: 18 Sierpień 2008, 00:13 _________________________________________________nie no chyba nasza motorownia nie ma blokad na pompie
-
[B6 BDH] EGR w silniku BDH
na vag-u w jakim bloku to sprawdzić? ps.masz racje mądrzy ludzie nad tym myślą ale od wielu tunerów słyszałem że warto zaślepić egr
-
[B6 BDH] EGR w silniku BDH
nie wiem czy padł ale podobno lekko poddymia i nie wiem co jest grane, może to ze do pracy mam 5km i sadzy się nazbierało?[br]Dopisany: 17 Sierpień 2008, 23:54 _________________________________________________do tego podobno dla turbiy lepiej jak jest zaślepiony
-
[B6 BDH] EGR w silniku BDH
Mam pytanie o egr w BDH czy jest sens zaślepiać go i jak to zrobić? Komputer łapie błędy? Pzdr.
-
jak wyjąć Navi Plus z deski ?
chyba widziałem takie na allegro. Dzięki no to zamykamy - alv
-
jak wyjąć Navi Plus z deski ?
Hey mam mały problem zepsuło mi się pokrętło prawe w Navi Plus kręci się ale brak funkcji wciskania, zatwierdzania. Znalazłem na allegro z uszkodzonym ekranem i mam zamiar wylutować z niego to pokrętło. Zastanawiam się jak się ją wyjmuje czy są potrzebne jakieś chaczyki,czy po odpięciu od zasilania nie bedzie potem błędów ? Może ktoś coś mi podpowie. Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich maniaków władcy pierścieni AUDI jedynej słusznej marki. Jestem z okolic Otwocka posiadam aktualnie A6 BDH 2003r w sumie to dopiero 2msc. 3 lata cieszyłem się jazdą a4 1.8T 96r .