Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Zimowe mody


Aydaho

Rekomendowane odpowiedzi

Zima idzie i postanowiłem sobie zapierdzielić wypasiony kołpaczek ... póki co utknąłem w obszarze "osiołkowi w żłoby dano.." więc - radzcie Pany :decayed:

1audisilverstoneprodarkczarnemini.jpg

2audisailszaremini.jpg

3audimeridianszaremini.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

litości znowu ten temat :decayed: a ja mówię nie wszystkim kołpakom :decayed: goła czarna stalówka jest kox i już :tongue4: A z tych trzech jeśli miałbym wybierać na 15'' to chyba 2 opcja :decayed: Bo 3 zbyt delikatna :gwizdanie: pierwszej nawet nie biorę pod uwagę :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę moje sreberko na czarnych stalówkach bez kołpaków, jakoś tak czarna stalówka pasuje do srebrnego bardziej niż paskudne kołpaki :decayed: ale to jest moje zdanie i każdy ma inny gust :rolleyes: koniec OT :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie jak widzę auto na czarnych stalówkach to mam odruch wymiotny.Fuuuuuuuuu auto wtedy wygląda paskudnie.Może dlatego zawsze jeżdżę na alu w zimie :decayed:

Adaś bierz numer 1 ............prawie jak A8 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie jak widzę auto na czarnych stalówkach to mam odruch wymiotny.Fuuuuuuuuu auto wtedy wygląda paskudnie.Może dlatego zawsze jeżdżę na alu w zimie :decayed:

Dzięki prezes :tongue4: :tongue4:

A czy są takie kołpaczki na 16" stalówkę ? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co Wam chodzi. Czepiacie się chłopaka. Z dwojga złego lepsze takie niż marketowski szajs :wallbash:.

Całkiem nieźle prezentuje się nr 1 - Hugo faktycznie trochę A8 :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie jak widzę auto na czarnych stalówkach to mam odruch wymiotny.Fuuuuuuuuu auto wtedy wygląda paskudnie.Może dlatego zawsze jeżdżę na alu w zimie :decayed:

Dzięki prezes :tongue4: :tongue4:

A czy są takie kołpaczki na 16" stalówkę ? :kox:

racja Hugo :good: ja też rzygam na widok czarno rudych stalówek do mojego CHROM-PAKET za grzyba się nie komponuje :kwasny:

no... Poziu to prawdziwy rezacz - nie boi się wyzwań :decayed:Poziek to co walimy sobie po Nr.1 a la A8 :polew:

gość ma 16 i 15 :good:

ktos musi kreować trendy w paździochowej modzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:blink: nie rozumiem :no: No ale o gustach się nie dyskutuje :decayed: A te niby A8 nr 1 będą wyglądały fatalnie :thumbdown: Wyobrażacie sobie taką felgę aluminiową w rozmiarze 15 lub 16''? :wallbash: Kołpak będzie wyglądał jeszcze gorzej :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaho biere. Zamawiaj i dla mnie 16".

gość jest

:blink: nie rozumiem :no: No ale o gustach się nie dyskutuje :decayed: A te niby A8 nr 1 będą wyglądały fatalnie :thumbdown: Wyobrażacie sobie taką felgę aluminiową w rozmiarze 15 lub 16''? :wallbash: Kołpak będzie wyglądał jeszcze gorzej :decayed:

takie sa teraz trendy :decayed: rezamy 1-ke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zły rozstaw śrub - nie nadają się :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zimę to bym proponował kołpak nr 1, ale ja też psiknąłem lakierkiem gołą felgę stalówkę i jest git.[br]Dopisany: 30 Październik 2008, 10:32_________________________________________________

Są śliczne :polew: :polew: :polew:

Ale nie wiem czy ich materiał wytrzma chociaż miesiąc bez paczenia się :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...