Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Zimowe mody


Aydaho

Rekomendowane odpowiedzi

tez nie podobają mi sie auta w zimie na czarnych felach. wiec kołpaki już są lepsze, a wybirające takie a a'la tesco to tez są ladniejsze.

Ja na zime zostawiłem alusy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś wbijaj do mnie na garage to wrzucimy fele w chrom ..albo ..we wzory tarczy strzelniczej :naughty::D

spoko ...musze te napisy pod "Designed by....." wrzućic :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mówię nie wszystkim kołpakom :decayed: goła czarna stalówka jest kox i już :tongue4:

popieram, czarna stalówka jest lepsza od kołpaków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zrobisz tego nie jestes wstanie tak przykozaczyć :P

Kufa zrobię!! Zakład ? :naughty:

Musze to zobaczyć :kox: :kox: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZARNE STALÓWKI ZIMĄ RULEZ !! :naughty:

Ja osobiście nigdy nie kupię dekli na zimę. Uważam, że auto na czarnych stalówkach ma w sobie to coś, ma fajny charakter, jest bardziej agresywne, bandyckie i pozytywnie niegrzeczne. :decayed: A jak jeszcze śnieg wbije się w zakamarki felgi to już jest :kox:

Dekle to tak jak zmuszać dziecko do chodzenia do szkoły w białej koszuli z muszką, podczas gdy jest moda na porwane dżinsy. :naughty: W Niemczech auta szanowanych marek zimą jeżdzą właśnie na czarnych stalówkach. Oni wiedzą co dobre. :decayed:

A poza tym jeżdząc zimą na czarnych stalówkach, a latem na jasnych alusach mamy co pół roku nowe auto... :)

Poziu, zrób se te czerwone ranty, tylko nie zakładaj dekli, bo stracisz poważanie na mieście... :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Double Whopper

Zawsze wojna, zreszta mam to samo w domu, ja wole czarna felge, nie-ja woli kolpaki.

I co by nie mowic o plusach czy minusach, wrocilem wlasnie ze Szwecji i tam kazde auto (o ile nie ma alu) smiga na stalowych czarnych felgach i... ma opony z kolcami :blink:

S80_1.jpgS80_2.jpgS80_3.jpg

Ale jesli chcesz wybrac jakiekolwiek, to bralbym 1. Bo te 2 i 3 przeswituja... i nie widze sensu posiadania kolpaka, ktory maksymalnie nie ukrywa czarnej felgi. Bo w takim razie po co kolpak skoro widac polowe feli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked: Adam, musimy poważnie, karwa, porozmawiać :decayed:

czarna stalówka "rzondzi" :good: i wiesz jak przyjemność na wiosnę złożyć alu 17" :wink4:

kopłaki tylko do mitasubiszi :polew::tongue4:

ale jak chcesz to, którykolwiek wzór zapodaj, tylko błagam nie na trytyki..bo jak widze takie cuda na firmowym parkingu to :sick3: :sick3: :sick3:

a najlepiej to kup jakiś tanie ori alu 15" 16" na zimę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...