-
[ALL B5] moja moja wyczekana:))))
moj kolega, ma taka zielona z 96r. --> rakieta
-
[ALL B5] Audi s4/rs4 :) AUTO DO SPRZEDANIA
przeKOSSSSA! Szacun.
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
ci w Zielonej maja juz zdjecia jego Audi w radjowozach z napisem poszukiwane! moze potajemnie zamontowali Ci nadajnik w aucie zeby mogli Cie namierzac? :polew:
-
[B5 AKN] Mój środek lokomocji :P
prawda jest taka ze to jemu powinna sie podobac... :gwizdanie: Ale trzeba przyznac ze ladna
-
[B6 AVJ] 1.8T Sportec 230KM
SZACUN. Mysle ze smialo mozna nazwac Twoja prace "Profesjonalnym Tuningiem".. :gwizdanie:
-
[ALL] Zimowe mody
wrzuc pozniej foto
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam mieszkam w Poznaniu , ale pochodzę z Gorzowa Wlkp. Jestem na etapie zbierania informacji za i przeciw, a mianowicie: Na pewno szukam A4 b5 1.9 TDi tyle że nie jestem do końca zdecydowany czy limo. czy avant , czy zwykły napęd czy quattro. Jeśli ktoś mógłby pomóc wyrażając swoją opinię to byłbym wdzięczny. Pozdrawiam
rudikRS
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta