kasia82

257 wyświetleń profilu

Osiągnięcia kasia82

Reputacja

1. https://www.facebook.com/kasia.bielicka.509/photos?lst=100000757067571%3A100000757067571%3A1484463041 na 3 zdjęciu coś tam widać .
  2. Witam ,mam problem ze swoją żabką a mianowicie tydzień temu podczas dużych mrozów mąż odpalił samochód na postoju ,po 10 minutach jak wyszedł pod samochodem była kałuża oleju ,wyłączył silnik .Jak wyszłam po pół godzimy z silnika wyciekł już pozostały olej.Nie odpalałam już samochdu ,następnego dnia rano samochód na lawecie pojechał do serwisu -diagnoza uszkodzona chłodniczka oleju -wczoraj odebrałam samochód z serwisu po wymianie chłodniczki i uzupełnieniu oleju i po przejechaniu 20km oleju pozostało ok 1,5 litra w silniku ,dzisiaj zdjęłam oslone od silnika chłodniczka jest sucha ale silnik ma widoczny wyciek .Poszukuję naprawdę dobrego fachowca który nie będzie robił byle jak .Bardzo proszę o namiary na dobrego mechanika .
  3. teraz już wiem dlaczego ,żana kobieta nie pisze z wami na forum.Nie zastanawialiście się nad zmiana nazwy z A4-klub.pl na A4gay-klub.pl [br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 17:50_________________________________________________życzę miłych pogaduszek w tylko męskim gronie.
  4. [br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 15:20_________________________________________________tenskniliśćie
  5. ja piłam i piję [br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 20:22_________________________________________________no i zostałam sama wszyscy uciekli ;(
  6. widzę ,że poziom rozmowy się obniża [br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 20:10_________________________________________________ wczoraj właśnie się żaliłem, że bym coś wylizał coś a nie kogoś :>?
  7. właśnie widzę ,to ja was nie będę demoralizować :>[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 19:53_________________________________________________ tutaj: http://www.sogoclub.pl/index_pl.html dziękuję bardzo ps.głodnemu chleb na myśli(pisząc delikatnie)
  8. halo panowie! nie znacie takich miejsc ,co z wami??
  9. nocny klub=dyskoteka,teraz już rozumiesz?
  10. mam pytanko (sądze że wy będziecie wiedzieli) za 2 tygodnie razem z grupką znajomych mamy do opicia pewien interes i szukamy fajnego miejsca w warszawie lub pod warszawą(tj.jakiś hotel z nocnym klubem )ale w rozsądnej cenie.Jak znacie takie miejsca proszę o info.
  11. ja rozumiem ciężko u was z kasiorką na taxi do domu :polew:dlatego szukacie taxi za free
  12. no pięknie to jak rozumiem mam was znosić na trzeżwo!!!to może być ciężko