kasia82

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kasia82

1. https://www.facebook.com/kasia.bielicka.509/photos?lst=100000757067571%3A100000757067571%3A1484463041 na 3 zdjęciu coś tam widać .
  2. Witam ,mam problem ze swoją żabką a mianowicie tydzień temu podczas dużych mrozów mąż odpalił samochód na postoju ,po 10 minutach jak wyszedł pod samochodem była kałuża oleju ,wyłączył silnik .Jak wyszłam po pół godzimy z silnika wyciekł już pozostały olej.Nie odpalałam już samochdu ,następnego dnia rano samochód na lawecie pojechał do serwisu -diagnoza uszkodzona chłodniczka oleju -wczoraj odebrałam samochód z serwisu po wymianie chłodniczki i uzupełnieniu oleju i po przejechaniu 20km oleju pozostało ok 1,5 litra w silniku ,dzisiaj zdjęłam oslone od silnika chłodniczka jest sucha ale silnik ma widoczny wyciek .Poszukuję naprawdę dobrego fachowca który nie będzie robił byle jak .Bardzo proszę o namiary na dobrego mechanika .
  3. teraz już wiem dlaczego ,żana kobieta nie pisze z wami na forum.Nie zastanawialiście się nad zmiana nazwy z A4-klub.pl na A4gay-klub.pl [br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 17:50_________________________________________________życzę miłych pogaduszek w tylko męskim gronie.
  4. [br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 15:20_________________________________________________tenskniliśćie
  5. ja piłam i piję [br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 20:22_________________________________________________no i zostałam sama wszyscy uciekli ;(
  6. widzę ,że poziom rozmowy się obniża [br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 20:10_________________________________________________ wczoraj właśnie się żaliłem, że bym coś wylizał coś a nie kogoś :>?
  7. właśnie widzę ,to ja was nie będę demoralizować :>[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 19:53_________________________________________________ tutaj: http://www.sogoclub.pl/index_pl.html dziękuję bardzo ps.głodnemu chleb na myśli(pisząc delikatnie)
  8. halo panowie! nie znacie takich miejsc ,co z wami??
  9. nocny klub=dyskoteka,teraz już rozumiesz?
  10. mam pytanko (sądze że wy będziecie wiedzieli) za 2 tygodnie razem z grupką znajomych mamy do opicia pewien interes i szukamy fajnego miejsca w warszawie lub pod warszawą(tj.jakiś hotel z nocnym klubem )ale w rozsądnej cenie.Jak znacie takie miejsca proszę o info.
  11. ja rozumiem ciężko u was z kasiorką na taxi do domu :polew:dlatego szukacie taxi za free
  12. no pięknie to jak rozumiem mam was znosić na trzeżwo!!!to może być ciężko
  13. mam pytanko na takich bierhalach są sami faceci czy kobiety tez się zdażają?
  14. spoko,dam radę(tak myślę)a poza tym po co pić tylko piwo jak można zapijać tequilkę piwkiem :>
  15. z tego co piszecie to była fajna zabawa a dziewczyny tez zapraszacie????to ja sie wpraszam na nastepne wyjście!
  16. ale pustki na forum halo jest tu ktoś??puk puk
  17. jakie tematy Panowie(jakby co to ja chętnie popatrzę :>)